Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
8

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere str Bejan
18
4

Ap 2 camere str Bejan

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat etj intermediar in bloc turn,izolat termic, amplasat pe mijloc cu vedere în față,parchet laminat gresie faianță termopane CT, instalație termică pe cupru,blocon închis cu termopan izolat și în interior,contorizări individuale,gaz,apa,curet, ...

972 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia
17

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 în bloc de cărămidă izolat termic,amenajat frumos,curat, parchet laminat plus lemn masiv, gresie faianță termopane CT uși schimbate,baia cu geam,nu are balcon,de vinde complet mobilat și utilat cum se vede in poze,se poate ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

camera de camin,la cheie,zona Dacia
7
29

camera de camin,la cheie,zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o cameră de cămin la etj 3,zona Dacia,amenajată la cheie,totul nou, instalația electrică schimbata,încălzire cu convector electric, apă caldă,parchet laminat,termopan,mobila noua, liberă,S=13mp,baia comună.

838 EUR/m2 | 13 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera etj 3 zona Kaufland
9
1

garsoniera etj 3 zona Kaufland

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră sdec la etj 3,vedere la stradă,bloc izolat termic,balcon gresiat închis cu termopan, parchet, gresie faianță,termopane,CT,se vinde mobilata utilata cum se vede in poze ,ST= 29 mp,se poate ocupa imediat.

1293 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
1

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

1,150 m2

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona ultracentrala (langa Primarie), et 3, mobilata, utilata
11
1

Vand garsoniera in Deva, zona ultracentrala (langa Primarie), suprafata utila 22 mp + balcon deschis, etaj 3, usa din PVC la intrare, usi interioare noi, instalatia electrica pe cupru, instalatii sanitare schimbate, centrala termica, aer conditionat, termopane, gresie, faianta, parchet, mobilata si ...

2259 EUR/m2 | 27 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Teren mare de 3 hectare, in interiorul zonei comerciale Deva iesire larga 270m
3
2

Oferiți spre vânzare o proprietate situată unic, perfectă pentru dezvoltare, în centrul celei mai mari zone de afaceri și retail din Deva. 1. Descrierea proprietății Proprietatea se află în imediata apropiere a următorilor comercianți: Lidl Dedeman Romstal Kaufland Depoul Brico Shopping City ...

Deva, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business
9
3

Deva, spatii comerciale, oportunitate de business

Găsirea unei locații excelente pentru un business prosper poate fi o provocare. Vrei un spațiu comercial într-o zonă centrală, cu trafic ridicat și posibilități de venituri constante, dar adesea aceste oportunități vin cu prețuri mari și locații mai puțin favorabile. Dacă nu îți alegi cu atenție locația, ...

675 EUR/m2 | 252 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Teren Santuhalm
4
2

Teren Santuhalm

Reprezentare exclusiva! De vanzare in Santuhalm o parcela de teren extravilan de 4923 mp cu FS: 24 ml intr-o zona linistita, ferita de zgomotul traficului. Terenul are o forma dreptunghiulara si este drept. Se ajunge foarte usor din drumul national, vis-a-vis de Petrom se intra pe drum asfaltat si dupa ...

4,923 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vând casă, 24 km până la Deva 2

Vând casă, 24 km până la Deva

Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon

585 EUR/m2 | 106 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea