Promovat
Teren pentru dezvoltare rezidentiala, CUG-Kaufland
6

Teren pentru dezvoltare rezidentiala, CUG-Kaufland

Se vinde teren intravilan, situat in zona Nicolina-CUG, in plan secund fata de bulevard, in imediata apropiere a viitoarei galerii comerciale Kaufland. Terenul dispune de 2 cai de acces, una direct din soseaua Nicolina si a doua dinspre Tehnopolis precum si de documentatie PUZ aprobata, avand urmatorii ...

12,500 m2

cug, Iasi, Iasi

Promovat
Garsonier #259; Camera de c #259;min - Podu de Piatr #259; Cantemir
6
3

Garsoniera quot;Smartquot; ndash; Investitie Ideala in Zona Podu de Piatra (Central Semicentral) Agentia Imobil.Ro va propune spre achizitie o garsoniera compacta si modernizata, situata strategic la parterul unui imobil solid (constructie 1970, fara risc seismic), intr-o zona cu cerere ridicata pentru ...

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
DIRECT DE LA DEZVOLTATOR | Apartament cu o camera | 0% Comision
18
1

Apartament premium cu 1 Cameră – 48,15 mp Un proiect rezidențial care redefinește standardele locuirii moderne în Iași Situat într-o zonă liniștită, dar bine conectată urban, acest complex oferă un stil de viață complet, construit în jurul ideii de confort, calitate și funcționalitate. Ansamblul este ...

1802 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
4

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: ...

1442 EUR/m2 | 13 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Promovat
2 camere OS, bloc nou, partial mobilat si utilat, zona Pepinierii
18
2

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un bloc nou, la etajul 3 din 3, ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și un spațiu exterior generos, împreună cu o boxă (5,2mp) la subsolul blocului. Apartamentul are o suprafață utilă de 41 mp, eficient compartimentată ...

2378 EUR/m2 | 41 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun
11

Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun-Rond Zimbru-Colegiul Virgil Madgearu. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 40.56 mp si se afla la etajul 3 din 4. Ca dotari dispune de centrala termica proprie ,aer conditionat, tamplarie PVC , termoizolatie, ...

2213 EUR/m2 | 40 m2

Alexandru+cel+Bun, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou
10
2

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou

Vanzare apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 58 mp si se afla la etajul 5 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se vinde partial mobilat sau complet mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii, in functie ...

2034 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Casa  4 camere, 109 mp, 300 mp teren,Valea Lupului
13
8

Casa 4 camere, 109 mp, 300 mp teren,Valea Lupului

Blitz va propune va propune spre cumparare o casa tip triplex in Valea Lupului, cu o priveliste minunata spre padure. Unitatile sunt separate ca si constructii, lipite intre ele prin camerle tehnice. Suprafete: Casa- 109 mp utili Teren: 300 mp Casa dispune de 4 camere, 2 bai, bucatarie inchisa, balcon ...

1239 EUR/m2 | 109 m2

Valea Lupului, Iasi

Casa Plan Parter 4 camere, 100 mp, 500 mp teren Vorovesti
12
2

Casa Plan Parter 4 camere, 100 mp, 500 mp teren Vorovesti

Blitz va propune spre vanzare o casa plan parter in apropierea rondului de autobuz si a magazinului TLT din Vorovesti. Casa are o suprafata de 100 mp utili (4 camere, 2 bai), 2 terase si teren de 500 mp. Accesul se face din drum pietruit, deschidere la drum de 17 mp.. Va asteptam la vizionare. Cod ofertă ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Vorovesti, Iasi

Salvează căutarea