Promovat
Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit
16
1

Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Canta - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 55 mp Etaj: parter (inalt) in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1989 Avantaje: Apartament 2 camere lux - 55 mp et. parter din 4, intr-un bloc construit ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

canta, Iasi, Iasi

Promovat
Investiție Unică: Teren de Vânzare 11.330mp pe Lacul Aroneanu - Iași
8

Comision 0% Vă propun o oportunitate de investiție imobiliară sub forma unui Teren de 11.330 mp la Lacul Aroneanu Iasi. Acest teren se adresează dezvoltatorilor imobiliari cu viziune, care vor sa investească în cea mai fierbinte zonă a Iașului. Este situat lângă lacul Aroneanu, la strada principală ...

11,330 m2

Aeroport, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Proprietar intravilan în Țigănași la strada principală
9
5

Proprietar intravilan în Țigănași la strada principală

E greu de găsit un teren intravilan de 10.000 mp compact, cu front stradal de 128 metri liniari, situat între case la strada principală in Localitetea Țigănași, jud Iași, fiind situat pe un drum destul de circulat, pe traseul Iași -Vladeni - Botoșani, cu o frecventa de circulație ce iti poate permite ...

10,000 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Casa Cucuteni 5000 Muzeu
5
5

Casa Cucuteni 5000 Muzeu

Casa de vanzare in Comuna Cucuteni Baiceni 10km de Târgu-Fumos. pret 45000euro negociabil la fața locului. 1 casa batraneasca cu 2 camere, living cu hol, plus o camera pentru bucatarie, de renovat. 1 construcție noua cu 2 camere,cu geamuri si usi de termopan, cu o terasa foarte mare, beci din piatra ...

300 EUR/m2 | 150 m2

Baiceni (Cucuteni), Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
1

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

Vand teren 1870mp in Tomesti Chicerea deschidere la DN28
2
1

Vand teren 1870mp in Tomesti Chicerea deschidere la DN28

Vand teren intravilan,loc Chicerea,com Tomesti, ideal pentru vila sau investitie.deschidere la DN,terenul este împrejmuit. Intrarea în Chicerea dinspre Tomesti,pe partea dreapta. Doar 35 euro mpIIn vecinatate s a vandut cu 40 euro.

1,870 m2

Tomesti, Iasi

Persoana fizică vând apartament cu două camere
5
6

Persoana fizică vând apartament cu două camere

Persoana fizică vând apartament cu două camere în Mircea cel Bătrân nr 18 Bl N3 etaj 1. Se vinde utilat cu aparatura de uz casnic și mobilat la CHEIE. Preț 110000 euro.

2000 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Apartament 3 camere
10
4

Apartament 3 camere

Apartament spatios si bine proporționat, situat în zonă liniștită Iași, cartier nicolina II, strada Clopotari. Suprafață utilă 64,34 mp și o suprafață totală de 76,76 mp, oferă spațiu generos și compartimentare practică. Compartimentare: Living 18,69 mp Dormitor 1 11,11 mp Dormitor 2 ...

1997 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Vanzare teren

Vanzare teren

Vând teren 203mp in Iași str.I.I.Mironescu nr.15 cu toate utilitătile cu 300euro mp. l

203 m2

Moara de Vânt, Iasi, Iasi

Vând apartament faza III Silk District - Iași
5
4

Vând apartament faza III Silk District - Iași

Apartamentul are 2 camere, se află la etajul 3 in complexul rezidențial Silk District- faza 3 cu predare in iunie 2026. Parcarea privata interioară este inclusă in preț, nu se vinde separat. Ideal pentru investiții într-o zona centrala. Apartamentul se vinde la prețul inițial rezervat in 2023, fără ...