Promovat
Spatiu Birori   Apartament 4 camere
10

Spatiu Birori Apartament 4 camere

Proprietar, vând un spațiu de birouri cu suprafața de 90 mp, situat în Iasi, zona Moara de Foc ( Canta), la parterul unui bloc turn ( an constructie 1990) , pozitionat la bulevard. Amplasarea este excelentă, zona este intens circulată și potrivită pentru activități de proiectare, notariat , activitati ...

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
4

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Casă/ Vilă – Bucium | 349 mp utili | 887 mp teren
15

Casă/ Vilă – Bucium | 349 mp utili | 887 mp teren

0% COMISION pentru cumpărător Cauți o proprietate care să-ți ofere flexibilitate, spațiu și potențial real de dezvoltare? Situată la doar 1 minut de Șoseaua Bucium, pe Stradela Păun nr. 2, reprezintă o oportunitate excelentă pentru investiții în domenii precum: creșă / grădiniță, clinică, birouri, centru ...

931 EUR/m2 | 349 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Casă + Apartament Separat - 5 Camere - Hlincea - 0% COMISION 0% TVA
20
1

Există case care bifează specificații și există case care devin „acasă” din primul moment. Această vilă individuală din Hlincea este gândită pentru familii care vor mai mult spațiu, mai multă liniște și flexibilitate reală de viață – fără compromisuri și fără renovări. Un loc unde copiii cresc, părinții ...

1565 EUR/m2 | 115 m2

Sud, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

77000euro!! Bloc nou! Ap 2 cam modern, parcare, padurea aproape!!!
3
1

77000euro!!! Apartament 2 camere situat intr-un bloc dintr-un complex rezidential, intr- o zona linistita, in inima naturii si totodata la doar 9 minute de Facultatea de Agronomie si la 12 minute de Gradina Botanica din Copou!!! Imobilul dispune de: - centrala termica - tamplarie PVC - aer conditionat - ...

1878 EUR/m2 | 41 m2

Breazu, Iasi

Teren de vânzare în Iași
1

Teren de vânzare în Iași

Ocazie unică : Persoană fizică, vând teren proprietate privată, situată în Iași, pe Bulevardul Socola, 770 mp., curs construcții, perfect pentru dezvoltarea unei construcții pentru sedii de birouri și activități comerciale, cu toate utilitățile la limita proprietății, acces auto facil și vizibilitate ...

770 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

P.F vand apartament 2 camere
10
14

P.F vand apartament 2 camere

Persoană fizică Apartament cu 2 camere, modelul nedecomandat situat în Tătărași. Este situat într-un bloc izolat, la etajul 3 4 și are o suprafață de 31 mp. Este mobilat și utilat, dispune de: - aer condiționat - frigider - mașină de spălat - baie dotată cu duș - canapea extensibilă în living ...

2226 EUR/m2 | 31 m2

Iasi, Iasi

apartament 3 camere SD
7
1

apartament 3 camere SD

P.F. vând apartament 3 camere SD, Alexandru piata, mobilat ,centrala, aer condiționat, 52 mp, balcon ,panorama Palatul Culturii ,etaj 10 cu lift ,pod tip mansarda cu depozitare ,preț 95000 neg.Drept de habitație,interfon,internetnegociabil si cu tot cu mobila,aragaz,frigide...etc.

1827 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Casa de vanzare
5
2

Casa de vanzare

Casă de vânzare Avantu Românești Iași +1300mp teren concesionat de la primărie   Casă are 2 holuri,  4 camere,, construită din BCA în anul 2015, nefinalizată  Apă curentă în curte Panou electric la poartă  Pomi fructiferi Acces rapid la mijloc de transport  Aproximativ 100 m de ...

17 EUR/m2 | 1,300 m2

Avantu, Iasi

loc de veci cimitirul Eternitatea iasi
1

loc de veci cimitirul Eternitatea iasi

Vand loc de veci cu doua cripte, in cimitirul eternitatea iasi, parcela 4 I, loc 25, din fata bisericii, pe drumul principal, la 150m in fata. Locul este chiar la strada . se poate ajunge cu masina .

Iasi, Iasi

Casa P+M 128m constructie noua
10
25

Casa P+M 128m constructie noua

propietar vand casa p+m 128m utili constructie noua,la rosu,6 camere,2 bai,bucatarie,garaj,pergola,loja, cu deschidere 24m la strada,,1500m teren cu pomi,vie,zmeura ,mure loc pentru helesteu zona linistita la 50 metri de dj 248a voinesti,12km din Iasi pret 98000Euro neg

766 EUR/m2 | 128 m2

Voinesti, Iasi

Spre vanzare apartament cu 3 camere   71 m.p.- Nicolina 2, Iaşi
1
4

Spre vanzare apartament cu 3 camere 71 m.p.- Nicolina 2, Iaşi

Suprafata utila 71 m2 Numar camere 3 camere Etaj etaj 4 Compartimentare decomandat Living spațios, 2 dormitoare, bucătărie, 2 balcoane cu vedere pe ambelew parti ale blocului, antreu. Complet mobilat & utilat tehnic gata pentru mutare imediată Incalzire centrala proprie, gaz Numar niveluri 4 Numar ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Iasi, Iasi

Vând teren  extravilan în Cârlig  jud Iasi 12

Vând teren extravilan în Cârlig jud Iasi

Vând teren extravilan în Cârlig lângă pădure 700mp 16000euro

700 m2

Carlig, Iasi

Vind teren comuna erbiceni 6

Vind teren comuna erbiceni

Teren intravilan suprafata plana curent apa canal 10000mp

10,000 m2

Erbiceni, Iasi

Vand teren intravilan în Sat Schitu Duca județul Iași 25

Vand teren intravilan în Sat Schitu Duca județul Iași

Vand teren intravilan în Sat Schitu Duca județul Iași Negociabil Pentru mai multe detalii apelati la numarul de telefon.

20,800 m2

Schitu Duca, Iasi

Teren de vinzare 6

Teren de vinzare

Terenextrvilan 20700

25,000 m2

Schitu Duca, Iasi

Vind casa in Miroslava 28

Vind casa in Miroslava

Vind casa in Miroslava centru pe teren de 700mp . .Casa la sol 100mp cu posibilitate de mansarda ,pomi fructiferi, fintina , toate utilitatile.

1400 EUR/m2 | 100 m2

Miroslava, Iasi

Apartament 2 camere, ultramobilat, 52 mp, zona Visan
10

Apartament 2 camere, ultramobilat, 52 mp, zona Visan

BLITZ va propune un apartament cu 2 camere Semidecomandat, cu o suprafață generoasă de 52 mp, redefinește ideea de „acasă” prin spații bine gândite și finisaje moderne atent alese. Situat într-un imobil nou, finalizat în 2025, locuința oferă echilibrul perfect între eleganță și funcționalitate. Bucătăria ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Vând Garaj cu Beci + Mansarda
4

Vând Garaj cu Beci + Mansarda

Vand de urgenta garaj cu beci si mansarda in zona deal , in spatele vechii biblioteci , 18 mp utili, usa rabatabila din otel.

Pascani, Iasi

Vand casa si teren sat poiana schitu duca iasi
6
29

Vand casa si teren sat poiana schitu duca iasi

De vanzare casa de aprox 50mp in sat Poiana, com Schitu Duca, Iasi (30km de iasi) si 500mp teren o746 32o o88 - Proprietar Va rog sunati direct proprietara pentru detalii. Situata la DN24 - iesire direct la sosea Are curent electric Apa si canalizare in lucru 35.000 euro negociabil o746 32o ...

700 EUR/m2 | 50 m2

Schitu Duca, Iasi

vand teren 4

vand teren

ofer sepre vanzare teren in Miroslava, relatii la tel. si vand teren Bogonos podis, extravilan, relatii la tel.

Iasi, Iasi

vind teren intravilan în com Bârnova jud Iași bun pentru construcție, cu utilități 1150 mp Tel 07468
3

vind teren intravilan în com Bârnova jud Iași bun pentru construcție cu utilități 1150 mp Tel

1,150 m2

Barnova, Iasi

Casa de vânzare Bucium Pietrarie Iasi
8
16

Casa de vânzare Bucium Pietrarie Iasi

Persoana fizica vand proprietate(casa si teren 800mp) cu panorama deosebita asupra orasului, langa pădure, intr-o zona in plina dezvoltare,locatie ideala pentru locuința personala sau dezvoltarea unei afaceri. Proprietatea include o livada de pomi fructiferi Proprietatea dispune de teren de 2000mp, garaj, ...

1273 EUR/m2 | 110 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Teren intravilan
1
13

Teren intravilan

Teren intravilan construibil in sat Curaturi- Ciurea. 10 minute de Iasi - o suprafata de 2700mp cu o deschidere de 16,38 pe o lungime de 186 Utilitati in zona, apa, curent, canalizare.

Curaturi, Iasi

Categorii

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1240) Valea Lupului (80) Pascani (55) Rediu (41) Miroslava (38) Valea Adanca (35) Barnova (33) Lunca Cetatuii (33) Tomesti (31) Visan (29) Targu Frumos (21) Horpaz (19) Podu Iloaiei (18) Breazu (17) Hlincea (17) Ciurea (16) Holboca (15) Chicerea (13) Letcani (13) Mogosesti (10) Valea Ursului (10) Dancu (9) Schitu Duca (9) Vladiceni (9) Aroneanu (8) Ciurbesti (8) Goruni (8) Harlau (8) Horlesti (8) Paun (8) Sorogari (8) Tutora (8) Vorovesti (8) Tiganasi (7) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Comarna (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Dorobant (6) Vladeni (6) Voinesti (6) Vulturi (6) Balciu (5) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Halaucesti (5) Popricani (5) Proselnici (5) Scobinti (5) Uricani (5) Bivolari (4) Cornesti (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Grajduri (4) Pietraria (4) Razboieni (4) Trifesti (4) Vanatori (4) Baltati (3) Bratuleni (3) Cogeasca (3) Harmanestii Vechi (3) Mogosesti-Iasi (3) Poieni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Scanteia (3) Sculeni (3) Stolniceni-Prajescu (3) Tatarusi (3) Alexandru cel Bun (2) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Carniceni (2) Costuleni (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Dumbrava (Ciurea) (2) Dumesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Moreni (2) Mosna (2) Motca (2) Prisacani (2) Probota (2) Raducaneni (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scobalteni (2) Tansa (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Vanatori (Popricani) (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciohorani (1) Ciortesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Fantanele (1) Focuri (1) Goesti (1) Gorban (1) Habasesti (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Osoi (Comarna) (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Radeni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Sipote (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Soci (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Tibanesti (1) Totoesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)