Promovat
Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit
16
1

Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Canta - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 55 mp Etaj: parter (inalt) in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1989 Avantaje: Apartament 2 camere lux - 55 mp et. parter din 4, intr-un bloc construit ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

canta, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat
8
2

Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Mircea cel Batran. Apartamentul de vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie. Dispune de: -Centrală termică proprie -Tâmplărie ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Hală industrială modernă de vânzare – Tomesti, Iași - 0% Comision
20
2

Locul perfect pentru producție, depozitare sau investiție industrială! Situată în zona Tomesti – Strada Prof. Petru Olteanu nr. 77B, această proprietate industrială formată din două clădiri moderne (C1 + C2) oferă toate facilitățile esențiale pentru desfășurarea unei afaceri eficiente. Acces facil la ...

751 EUR/m2 | 905 m2

Tomesti, Iasi

Promovat
79900euro! Apartament 2 camere, 48mp,decomandat,balcon, parcare!
5
1

79900euro! Apartament 2 camere decomandat – Valea Lupului | Ideal atat pentru locuit cat si pentru investiție! Situat in Valea Lupului,o zonă în plină dezvoltare , acest apartament reprezintă alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Datorită compartimentării decomandate și poziționării ...

1665 EUR/m2 | 48 m2

Valea Lupului, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Horlesti Rediu
9
12

Casa Horlesti Rediu

Persoana fizica vând casa în sat Horlesti comuna Rediu. Situat la strada principala Utilități curent electric apa la poarta Teren 1200 m2 în concesiune pe 49 ani , cu posibilitatea de cumpărare de la primărie.. Zona liniștită cu acces prin Pacurari Copou sau Bogonos.. 15 minute pana în oraș.

781 EUR/m2 | 160 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
3

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Tomesti - apartament cu 3 camere in bloc construit recent direct de la proprietar
8
4

Proprietar, vand apartament cu 3 camere (2 dormitoare, living cu bucatarie, baie si hol) in Tomesti intr-un bloc construit din caramida recent, cu doar 3 apartamente pe nivel. Apartamentul este dotat cu geamuri tripan, incalzire in pardoseala, centrala Bosch, interfon la intrare...este foarte bine izolat, ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Vand 1870mp  teren intravilan,loc Tomesti iasi,deschidere la DN28
4
1

Vand 1870mp teren intravilan,loc Tomesti iasi,deschidere la DN28

Vand 1870 mp teren intravilan,intrare in Chicerea dinspre Iasi,deschidere la drum national,ideal pentru vila sau investitie. Toate utilitatile! 36 EURO MP

1,870 m2

Chicerea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Casă de vanzare la malul lacului Ezareni
9

Casă de vanzare la malul lacului Ezareni

Oferim spre vanzare o casă spațioasă (400 mp) pe malul Lacului Ezareni.Parterul casei are un living generos, bucătărie,baie dormitor și terasă iar la etaje se află 3 dormitoare spațioase cu balcon, baie și living. Casa deține garaj și cămară spațioasă pentru depozitare cu intrare directă din casă. Este ...

1250 EUR/m2 | 400 m2

Valea+Ad%c3%a2nc%c4%83+, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Teren sat Bogdănești. Miroslava
2
7

Teren sat Bogdănești. Miroslava

Teren extravilan in satul bogdănești. com Horlești. jud Iași. 17000 mp, drum de acces. intabulare ok. prețul este ușor negociabil. contact info Adrian wathsapp 00 trei nouă trei doi zero doi nouă cinci șase șapte doi șapte.

17,000 m2

Bogdanesti, Iasi

Teren sat Bogdănești, Miroslava.
4
6

Teren sat Bogdănești, Miroslava.

Teren extravilan sat Bogdănești ,comuna Horlești. Iași Are o suprafata de 5000 mp. Posibilitate de racordare usoara a utilitatilor. contact info Adrian wathsapp 00 trei nouă trei doi zero doi nouă cinci șase șapte doi șapte.

5,000 m2

Bogdanesti, Iasi

Teren sat Bogdănești, Miroslava
3
11

Teren sat Bogdănești, Miroslava

Teren extravilan in sat Bogdănești ,comuna Horlești. Iași Are o suprafata de 3.700 mp cu deschidere la stradă asfaltată de 7,5 metri. Posibilitate de racordare ușoară a utilităților. contact info Adrian wathsapp 00 trei nouă trei doi zero doi nouă cinci șase șapte doi șapte.

Bogdanesti, Iasi

teren intravilan sat Bogdănești. Miroslava
7
10

teren intravilan sat Bogdănești. Miroslava

Pers. fizica vinde casa batraneasca în satul Bogdanesti la 14 km de Iași. Aceasta se afla pe un teren intravilan în suprafață de 9558 mp și are o deschidere la drumul asfaltat de 60m. Casa are o suprafață de 62mp și anexele (grajd, magazie, beci) o suprafață de 63mp. Aceasta este racordata la curentul ...

9,958 m2

Bogdanesti, Iasi

Vând casa părinteasca
10
2

Vând casa părinteasca

Vând casa părinteasca Se vine mobilata cu tot ce este in casa Plus grădin Casa si curtea 100 mp si grădina 2000mp preț 30.000

14 EUR/m2 | 2,100 m2

Scobinti, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
4

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Teren intravilan Trifesti
3
82

Teren intravilan Trifesti

Proprietar ofer spre vanzare teren intravilan in suprafata de 2 ha. Deschidere la DN24 generoasa de 110 m, poate fi folosit in activitati industriale sau parc fotovoltaic. pret 3 e mp.

3 EUR/m2 | 20,000 m2

Trifesti, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
33

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Categorii

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1237) Valea Lupului (80) Pascani (56) Rediu (41) Miroslava (39) Valea Adanca (37) Barnova (34) Lunca Cetatuii (33) Tomesti (31) Visan (29) Horpaz (20) Targu Frumos (20) Podu Iloaiei (18) Breazu (17) Ciurea (17) Hlincea (17) Holboca (15) Chicerea (13) Letcani (13) Mogosesti (10) Valea Ursului (10) Vladiceni (10) Dancu (9) Paun (9) Schitu Duca (9) Aroneanu (8) Ciurbesti (8) Goruni (8) Harlau (8) Horlesti (8) Sorogari (8) Tutora (8) Vorovesti (8) Tiganasi (7) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Comarna (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Dorobant (6) Popricani (6) Vladeni (6) Voinesti (6) Vulturi (6) Balciu (5) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Halaucesti (5) Proselnici (5) Scobinti (5) Uricani (5) Bivolari (4) Cornesti (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Grajduri (4) Harmanestii Vechi (4) Pietraria (4) Razboieni (4) Trifesti (4) Vanatori (4) Baltati (3) Bratuleni (3) Cogeasca (3) Dumbrava (Ciurea) (3) Mogosesti-Iasi (3) Poieni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Scanteia (3) Sculeni (3) Stolniceni-Prajescu (3) Tatarusi (3) Alexandru cel Bun (2) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Carniceni (2) Costuleni (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Dumesti (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Moreni (2) Mosna (2) Motca (2) Prisacani (2) Probota (2) Raducaneni (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scobalteni (2) Tansa (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Vanatori (Popricani) (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciohorani (1) Ciortesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Fantanele (1) Focuri (1) Goesti (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Osoi (Comarna) (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Radeni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Sipote (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Tibanesti (1) Totoesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)