Promovat
Vila cu deschidere la lac - constructie 2016 - mobilata si utilata
20

Vila cu deschidere la lac si vedere catre Padurea Cernica - strada Oltului - Branesti. De la primul pas in interior, aceasta casa transmite exact ceea ce isi doreste orice familie: liniste, confort si senzatia autentica de „acasa”. Spatiile sunt gandite sa functioneze natural pentru viata de zi cu zi, ...

1452 EUR/m2 | 310 m2

Cernica, Ilfov

Promovat
Casa individuala 5 camere / Finisaje Deosebite / Otopeni / Mutare Imediata
18

Vilă modernă, individuala, 5 camere, finalizată în 2025 - suprafață utilă 146 mp și curte proprie 278 mp! Vă propun spre vânzare o casa individuala, aflata intr-un ansamblu restrans de doar 4 case, cu un design modern. Proprietatea este situata intr-o zona linistita si sigura din Otopeni cu acces rapid ...

1781 EUR/m2 | 146 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp
17
6

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal, DN1 Bucuresti Ploiesti, Ciolpani stradal, intravilan construibil, 3000 mp d-30 ml. Gaze curent. Acces direct din DN1, pe spate este drum de exploatare..Pretabil : Depozite cu birouri , Statie PECO SHOWROOM, locuinte , etc. Caracteristici, dotari

Ciolpani, Ilfov

Promovat
Horizon City-Apartament 3 camere cu 2 locuri de parcare incluse si avans de 10%
15

Vă propunem spre vânzare apartamente cu 3 camere disponibile în cadrul ansamblului rezidențial Horizon City, un proiect nou din zona de nord a Bucureștiului, cu livrare direct de la dezvoltator și fără comision. Datorită compartimentărilor eficiente, localizării strategice și facilităților oferite, aceste ...

2627 EUR/m2 | 68 m2

Voluntari, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat
15
1

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat

Va propunem o casa cu etaj, amplasata pe un teren de 327 mp, ce ofera un confort excelent si o compartimentare practica pentru o familie. Proprietatea are o amprenta la sol de 60 mp si o suprafata utila de 100 mp, fiind compusa din 4 camere si 2 bai, ideale pentru organizarea eficienta a spatiului. Detalii ...

1599 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp
19

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp

Vile individuale noi marca Alliance Rezidential ndash; exclusivitate! Descopera noul proiect Alliance Rezidential, ce cuprinde 3 vile individuale P+1, amplasate pe un teren generos de 928 mp, impartit intre cele 3 proprietati ndash; fiecare beneficiind de cel putin 300 mp de teren. Compartimentare ...

2102 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat
20

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI Mobilata si utilata 57.7mp Utili + 14.8mp Pod 188mp teren Pod izolat + utilitati trase si in mansarda Centrala + calorifere Pret : 185.000euro; 0729 -233 - 211 disponibil si pe whatsapp

3190 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

STUDIO - 5 MINUTE METROU BERCENI
9

STUDIO - 5 MINUTE METROU BERCENI

STUDIO - 5 MINUTE METROU BERCENI Strada Biruintei Etaj 7 7 Bloc cu 2 lifturi Nu detine loc de parcare. Pret 88.500euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1967 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni
5
1

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti-Leordeni Vila insiruita de vanzare in Popesti-Leordeni, cu suprafata utila de aprox. 140 mp, potrivita pentru familie. Compartimentare: Parter: hol, baie, bucatarie inchisa, living Etaj: hol, 2 dormitoare, baie Mansarda: 2 camere Se preda cu ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Solstitiului
5

Apartament 2 camere - Solstitiului

Apartament 2 camere decomandat de vanzare ndash; Str. Solstitiului | Demisol | Bloc 2014 Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe strada Solstitiului nr. 2, intr-un imobil construit in 2014, dotat cu lift. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp Compartimentare: ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila cu 4 camere  #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni
19

Vila cu 4 camere #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni

Descopera un complex modern format din 430 de case cu, 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1248 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

<Vila individuala P+1E> 5 camere 2 bai + dressing 153mp utili teren 360mp
14

Casa cu etaj situata in comuna Berceni, intr-o zona linistita si placuta, ideala pentru o familie care isi doreste mai mult spatiu, confort si apropierea de oras. Locuinta are o suprafata utila de aproximativ 153 de metri patrati si este amplasata pe un teren de 360 de metri patrati, oferind un echilibru ...

1241 EUR/m2 | 153 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~
7

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 300 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 81 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...