Promovat
Teren foarte bun pentru mai multe case în Brănești
15

Teren foarte bun pentru mai multe case în Brănești

Apulum94 vă propune spre cumpărare un teren în suprafață de 4715 mp situat în localitatea Brănești, pe strada Brazi, spre zona de pădure, o stradă cu toate utilitățile (apă, gaz, curent, canalizare, internet, cablu). Terenul este situat între case și pe spate se învecinează cu Stadionul Cătălin Hâldan. ...

4,715 m2

Branesti, Ilfov

Promovat
Vila 5 camere LUX "0 km" cu curte - Corbeanca - Paradisul Verde
12

CIRCUIT INCHIS - ZONA SELECTA & FOARTE LINISTITA COMUNITATE CREATA PE BAZA DE RELATIONARE SI RECOMANDARI Vă propunem spre vanzare casa noua LUX „la cheie” in Paradisul Verde - Corbeanca, 5 camere, ~200mp (constructie 2022 interior „la rosu”, cu exterior finisat complet) cu teren total 450mp, cu o deschidere ...

1667 EUR/m2 | 180 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Garsoniera confort 1 sporit, decomandata , bloc nou Sg Ilie Petre, Chiajna
8

Garsoniera smart pentru un stil de viata modern – ideala pentru tineri! Descopera confortul unui spatiu nou, gandit inteligent pentru tine! Iti propunem spre vanzare o garsoniera decomandata, confort 1 sporit, cu o suprafata utila de 32 mp, situata intr-un bloc nou, cu finalizare in luna iulie. Locuinta ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2camere open space Popesti Leordeni, strada Biruintei
15

Agentia ArhireImobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere tip studio, apartamentul este situat la etajul 6 din 6 , finalizare bloc anul 2024, lift modern. Apartamentul beneficiaza de balcon inchis in termopan , cetrala proprie, aer conditionat ,plita pe gaz, cuptor electric,masina de ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren intravilan 600 mp, zona Luceafarului-Stelelor, imprejmuit, Chiajna
5
2

Teren premium pentru casa ta – Chiajna, zona Luceafarului–Stelelor Iti propunem un teren ideal pentru construirea primei tale case, situat intr-o zona linistita si apreciata din Chiajna – Luceafarului–Stelelor, inconjurata de locuinte individuale si vecini de calitate. Terenul are o suprafata totala ...

600 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Hala industriala nouă, 386 mp, teren 900 mp, Domnești-Centura
20

Hala industrială premium de vânzare – Domnești, poziție strategică la centură O oportunitate excelentă pentru companii care caută un spațiu modern, eficient și bine poziționat pentru dezvoltarea activităților logistice, de producție sau showroom. Această hală industrială nouă este amplasată în Domnești, ...

1114 EUR/m2 | 386 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Vila insiruta, exclusivista, 138 mp construiti, 169mp teren, premium, Pantelimon
18

De vanzare vila insiruita premium, complet finisata, mobilata si utilata ultra lux, construita in anul 2024, avand o suprafata construita de 138 mp, suprafata utila de 113 mp, teren de 169 mp, amprenta la sol de 69 mp si curte libera de aproximativ 100 mp. Proprietatea este compartimentata eficient ...

1584 EUR/m2 | 113 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Resedinta excusivista ieșire lac, 582 mp, 550 mp teren, Rosu-Chiajna
20
2

VILA DE LUX PE MALUL LACULUI DINAMIC PARC, Resedinta exclusivista sau sediu reprezentativ de companie in ROSU – CHIAJNA Va prezentam una dintre cele mai spectaculoase proprietati din zona Rosu – Chiajna, situata chiar langa lacul Dinamic Parc, intr-un cadru natural deosebit, inconjurat de multa verdeata ...

2222 EUR/m2 | 450 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
Super apartament 3 camere utilat și mobilat complet zona liniștită M Residence
11

Oportunitate excelenta de achizitie – apartament ideal pentru locuit, in special pentru o familie sau investitie. Descopera un apartament primitor de 3 camere, perfect pentru o familie la început de drum sau pentru investitorii care isi doresc o proprietate usor de inchiriat. Situat intr-o zona cu numeroase ...

1655 EUR/m2 | 58 m2

Chiajna, Ilfov

Vanzare teren intravilan Magurele Ilfov 2

Vanzare teren intravilan Magurele Ilfov

Vand teren intravilan in Magurele-Varteju tarlaua 185 parcela 666 8 ,7.500mp deschidere 18,40m aproape de padurea Varteju aproape de viitoarea Autosrtada 0 a capitalei ID anunt NPT01

Magurele, Ilfov

Apartament 2 camere ,Prelungirea Ghencea
10
3

Apartament 2 camere ,Prelungirea Ghencea

Adresa este Prelungirea Ghencea 35d ,vis-a-vis de sect. 6 (vezi poza anunț) Nu confundați cu apartamentele din zona, Sos. Alexandriei ! Constructie 2018 48m2 Parter semiînaltat (este aproape et.1 ) Se vinde ca in poze ,mobilat si cu AC (in garantie) Apartamentul se afla pe Prelungirea Ghencea, langa ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând teren Moara Vlasiei
2
3

Vând teren Moara Vlasiei

Teren intravilan, neîmprejmuit. Utilități în strada 1800 mp L 54 m L 33 m

1,800 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Teren intravilan in Loc 1DECEMBRIE Ilfov
8

Teren intravilan in Loc 1DECEMBRIE Ilfov

Vând teren intravilan, in Loc 1DECEMBRIE Ilfov, ideal pentru construcție, situat pe strada Tineretului la aproximativ 3km de autostrada A0. Zonă în plină dezvoltare,cu construcții noi (vile,imobile moderne, blocuri) , în imediata apropiere. Suprafața 1900mp, utilități disponibile, acces facil, ideal ...

1,900 m2

1 Decembrie, Ilfov

Vând teren Popești Leordeni
5
1

Vând teren Popești Leordeni

Proprietar vând teren extravilan în suprafață de 75.000 mp cu deschidere de 165 m la DN 4 ( Bucureati-Oltenita) Tarlaua 30 pe teritoriul localității Popești Leordeni. Toate utilitățile la teren. Terenurile vecine au intrat în intravilan prin PUZ. Prețul este de 25 Euro pe mp NEGOCiABIL.

75,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 86, la 1 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 2, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 45 mpu. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Vand teren intravilan 2300 mp, vis-a-vis de primaria Ghermanesti-Snagov. 28 Euro/mp. 12

Vand teren intravilan 2300 mp, vis-a-vis de primaria Ghermanesti-Snagov. 28 Euro/mp.

Teren intravilan 2300 mp, deschidere 10 ml, toate utilitatile la 50 metri, acces din ambele capete ale terenului, asfalt. Scoala, gradinita, farmacie, MegaImage, etc intersectia soselei Snagov cu strada unde este terenul.

Drumul Taberei, Snagov, Ilfov

18

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 85, la 5 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 1, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 46 mp. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 2 camere, Mobilat, Utilat, Sector 6, 82.500 Euro
9

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat la etajul 1 in bloc cu 8 etaje, in sectorul 6, drumul Cirorogarla 371C, cu o suprafata utila totala de 48 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe drumul Ciorogarla cu iesire foarte rapida spre bld. Uverturii, ...

1719 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat  79.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1737 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

5000mp teren intravilan Dobroesti
5

5000mp teren intravilan Dobroesti

Primul proprietar detin titlu de proprietate in Tarlaua 30, parcela 811 pentru 5000mp teren intravilan situat intre str. Caisului si str. Stejarului Tote utilitățile sunt la capete. Se mai pot alipi unu, două sau trei loturi cu aceleași dimensiuni.

5,000 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Berceni - Casa individuala P+1E | Primaverii - 4 cam - Teren 385 mp
20
1

Nexus Homes vă prezinta o proprietate modernă, aflată în construcție (finalizata 90%), ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de personalizare. Imobilul este de tip P+1 și dispune de 4 camere generoase și 2 băi, fiind proiectat inteligent pentru a oferi funcționalitate ...

1222 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Teren de vanzare.langa case
4
13

Teren de vanzare.langa case

Vand teren in Tâncăbești, 4000mp cu latime de 25m. Este sosea asfaltata, curent si gaze la 30 de metri unde sunt case. Pret 17 E mp Se poate mari la 7000 mp , pentru cei interesati

4,000 m2

Tancabesti, Ilfov

Casa + teren 1000MP Dascalu Ilfov ( langa Bucuresti, 20KM )
6
3

Casa + teren 1000MP Dascalu Ilfov ( langa Bucuresti, 20KM )

Teren 1000m situat pe colț ( două fronturi stradale, mai multă lumină naturală și o senzație de spațiu mai deschis ) Deschidere fata 21.5m Deschidere lateral 47m 15 x 10m suprafata construita 10 x 5m fundatie garaj in spatele casei ( se poate face garaj sau platforma extensie ) Parter : 2 camere ...

320 EUR/m2 | 250 m2

Gagu, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat si utilat Militari Residence 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 6, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 84 cu o suprafata utila totala de 58 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe strada ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Chiajna, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea