Promovat
Locuința ideală pentru familie   430 mp teren în cartier rezidențial!
14
7

Locuința ideală pentru familie 430 mp teren în cartier rezidențial!

Vă prezentăm o locuință ideală pentru familie, situată într-un ansamblu rezidențial cu 340 de case, un proiect bine gândit, cu drumuri asfaltate și stație STV fix chiar în fața ansamblului. Detalii locuință: - Regim de înălțime: Parter - Compartimentare: 4 camere, 2 băi - Suprafață teren: 430 mp Facilități ...

1455 EUR/m2 | 110 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 Camere | Mobilat | Utilat | Terasa | Pod | Parcare Inclusă | Complex Maramureș, Otopeni
9
1

Apartament 2 Camere, Complet Mobilat și Utilat + Pod Birou (12mp) | Parcare Inclusă | Complex Maramureș, Otopeni Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere deosebit, luminos și extrem de funcțional, situat în Complexul Rezidențial Maramureș din Otopeni. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea ...

1969 EUR/m2 | 64 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
Ap 3 Camere mobilat | Strada Rezervelor. | Militari Residence
20
1

Homnest Imobiliare va ofera spre vanzare ,un apartament de 3 camere ce se afla la etajul 5 din 8 al unui bloc D+P+8 in suprafata totalacu 63.42 mp. Blocul este anvelopat termic si este situat in Militari Residence pe strada Rezervelor nr.56. Apartamentul se vide mobilat si utilat. Dotari : - centrala ...

1818 EUR/m2 | 51 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
VIla individuala p+1 linga Bucuresti doar 7 minunte
10

VIla individuala p+1 linga Bucuresti doar 7 minunte

Se vinde vila p+1 individuala ,semimobilata teren377mp,221mp utili , 15,50m liniari deschidere la strada , 5 camere,2 bai,living,bucatarie,terasa acoperita.utilitati: gaze,electricitate trifazic,put 18m adincime,hasna,canalizare si apa la strada in lucru .Zona linistita cu vecin buni situata pe str.Merilor ...

814 EUR/m2 | 221 m2

Jilava, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala - 3 camere 2 bai - teren 300mp
7

Casa individuala - 3 camere 2 bai - teren 300mp

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 300 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1604 EUR/m2 | 81 m2

Berceni, Ilfov

Garsonier #259;  Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni  Bloc Premium
5

Garsonier #259; Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni Bloc Premium

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, spatioasa, situata pe Strada Biruintei, la doar cativa pasi de statia de metrou si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator recunoscut pentru constructiile ...

1722 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  decomandat mobilat utilat Premium!!!
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat utilat Premium!!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex - mobilat si utilat complet - 4 camere- panouri fotovoltaice
20

Va propunem spre vanzare un duplex Parter + Etaj + Pod de depozitare, complet mobilat si utilat, ideal pentru o familie care isi doreste confort, eficienta si mutare imediata fara investitii suplimentare. Proprietatea este amplasata pe un teren de 248 mp si beneficiaza de o suprafata utila de 117 mp, ...

1325 EUR/m2 | 117 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV
11

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV

Va prezentam o casa cocheta si eficient compartimentata, situata pe strada asfaltata, cu acces facil si rapid. Detalii proprietate: Suprafata utila: 70 mp Teren: 360 mp 3 camere 1 grup sanitar Pod izolat mansardat ndash; ideal pentru depozitare Casa este racordata la: ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - Stil Mediteranean - 4 Camere - 3 bai, Teren 235 MP
15

Ofer spre vanzare o vila individuala in orasul Popesti Leordeni . Aceasta este compartimentata astfel : - parter : hol intrare, living, baie, casa scarii, bucatarie ; - etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 bai (una in dormitorul matrimonial), logie ; Se va preda la cheie cu toate finisajele incluse si va ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere  | 10 Min Metrou Berceni
10

Apartament 2 camere | 10 Min Metrou Berceni

Apartament modern cu 2 camere, open space, gandit pentru confort si functionalitate. Spatiul este luminos si aerisit, cu living generos integrat cu bucataria ndash; ideal pentru un stil de viata activ si relaxat. Dormitorul este intim si primitor, perfect pentru odihna. Situat la etajul 5 5, apartamentul ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere I 2 parcari
9

Apartament cu 2 camere I 2 parcari

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila si bine dezvoltata. Proprietatea dispune de 2 locuri de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, cu exceptia urmatoarelor elemente: TV-ul din sufragerie, cuptorul (care poate fi inlocuit ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa parter- pod mansardat- 360mp teren- placa de beton
9

Casa parter- pod mansardat- 360mp teren- placa de beton

Descopera o casa intima, ideala pentru familia care isi doreste liniste , confort si acces rapid la facilitati esentiale. Casa se preda la cheie. Compartimentare eficienta: -3 camere spatioase ( living+ 2 dormitoare) -1 bai complet echipate - beci generos Geamuri tripan pentru izolare ...