Promovat
Apart.  cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus
20
1

Apart. cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus

Apartamente cu 3 camere cu CURTE ! Zona Prelungirea Ghencea str. Alunului ! Bloc 2025 ( direct Dezvoltator ) comision 0 ! Parter: ap. 1 Suprafață totală = 120 mp Suprafață utila = 65 mp CURTE = 55 mp PRET: 115.000 euro inclus TVA ap. 2 Suprafață totală = 155 mp Suprafață ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Ciolpani - 6662 mp. teren cu pozitie deosebita si deschidere la Lacul Snagov
2
4

CIOLPANI, pozitie exceptionala cu ambele deschideri de 30 m. la Lacul Snagov, vanzare 6.662 mp. teren ideal constructie case vile . Accesul se face din DJ 101N ce face legatura dintre DN1 si Izvorani .

Ciolpani, Ilfov

Promovat
Studio superb 42 mp , decomandat , confort 1 sporit , Sg Ilie Petre , Chiajna
8

Studio premium pentru un stil de viata modern – alegerea ideala pentru tineri activi! Iti prezentam un studio decomandat, confort 1 sporit, cu o suprafata utila generoasa de 42 mp, situat intr-un imobil nou, cu termen de finalizare in luna iulie. Un spatiu echilibrat, luminos si eficient compartimentat, ...

1619 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Afumati - Consultech Calipso, 30.700 mp. teren extravilan ideal investitie
4

AFUMAŢI, in apropiere de Aqua Queen (Consultech Calipso) vânzare teren extravilan în suprafaţă totală de 30.700 mp. cu deschidere de 63 ml. Ca locaţie mai exact este situat la jumătatea distanţei dintre Afumaţi şi Petrăchioaia. De menţionat faptul că zona respectivă este în plină ascensiune, ...

30,700 m2

Afumati, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 CAMERE 2 B #258;I - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000€
7

3 CAMERE 2 B #258;I - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000€

3 CAMERE 2 BAI - COMUNA BERCENI, ILFOV - 130.000euro; 371mp teren 86mp Utili + 19.30mp Terasa Centrala + Icirc;ncalzire in pardoseala Gaz si curent Fosa septica cu drenaj, put Casa de preda la cheie, complet finisata Pret 130.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe WhatsApp

1512 EUR/m2 | 86 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala parter ~ 4 camere 2 bai ~ teren 355mp
2

Casa individuala parter ~ 4 camere 2 bai ~ teren 355mp

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 355 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 84 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1844 EUR/m2 | 84 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere  Confort City luminos 101 mp – ideal familie   investitie
16

Apartament 3 camere Confort City luminos 101 mp – ideal familie investitie

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Popesti-Leordeni, Confort City | Splaiul Unirii Suprafata: 101 mp | Etaj: 10 11 (bloc construit in 2021, cu lift) Se ofera spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in complexul Confort City, ideal pentru o familie sau ca investitie. - 3 camere ...

1432 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere
9

Apartament cu 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila si bine dezvoltata. Proprietatea dispune de 2 locuri de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, cu exceptia urmatoarelor elemente: TV-ul din sufragerie, cuptorul (care poate fi inlocuit ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, situat in complexul Look Residence Suprafata apartament: 55 mp Gradina: 44 mp Apartamentul nu dispune de parcare Pret: 127.000 euro Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozit ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala - P+1E+POD - 5 camere - 2 bai - 468 teren
19

Casa individuala - P+1E+POD - 5 camere - 2 bai - 468 teren

Va propun spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + Etaj (P+1), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 468 mp, oferind spatiu exterior generos pentru ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 2 bai ~ 468 teren
19

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 2 bai ~ 468 teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 468 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 120 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS
9

STB IN FATA ANSAMBLULUI - 2 CAMERE - 87.920€ TVA INCLUS

STB FIX Icirc;N FA#538;A ANSAMBLULUI - POPE#536;TI LEORDENI - 2 CAMERE - 87.920euro; TVA INCLUS 58.23mp Utili + 6.20mp TERASA Etaj 2 din 3 Linie directa de STB la Piata Sudului Centrala + Calorifere Gata de mutare intr-o luna Finisaje la alegere Parcare exterioara 3.000euro; Parcare acoperita ...

1516 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni 5 minute Apartament 3 camere 73 mp Mobilat si Utilat
16

Metrou Berceni 5 minute | Apartament 3 camere de vanzare | Str. Biruintei 85 Suprafata: 73,3 mp Etaj 6 7 cu lift Bloc 2025 149.000 euro; ndash; cu mobilier de bucatarie si baie 169.900 euro; ndash; complet mobilat si utilat Bucatarie Mobexpert complet utilata Baie mobilata ultralux Finisaje premium Detalii ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apt 2 camere tip studio Gata de mutare Exclusivitate
8

Apt 2 camere tip studio Gata de mutare Exclusivitate

Proprietate rezidentiala cu 2 camere tip studio, ideala pentru locuire sau investitie Constructie recenta, realizata la standarde moderne de calitate Se vinde complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Compartimentare eficienta, cu spatii bine optimizate pentru confort zilnic Loc de ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere  - 2 bai - in ansamblu rezidential-str asfaltata
14

Casa individuala - 4 camere - 2 bai - in ansamblu rezidential-str asfaltata

Descopera un complex modern format din 430 de case cu 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Ilfov

Biruintei - 2 camere - Finalizat
5

Biruintei - 2 camere - Finalizat

Apartament open space de vanzare ndash; Ananda Biruintei 7 Va propunem spre vanzare un apartament tip open space, situat in complexul Ananda, pe Strada Biruintei nr. 7 Imobilul este amplasat la etajul 6 din 6, intr-un bloc prevazut cu lift, si are o suprafata utila de 52 mp. Apartamentul este finisat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap
3

BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap