Promovat
Hala industriala nouă, 386 mp, teren 900 mp, Domnești-Centura
20

Hala industrială premium de vânzare – Domnești, poziție strategică la centură O oportunitate excelentă pentru companii care caută un spațiu modern, eficient și bine poziționat pentru dezvoltarea activităților logistice, de producție sau showroom. Această hală industrială nouă este amplasată în Domnești, ...

1114 EUR/m2 | 386 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Horizon City: 2 camere + balcon 16.51 mp + 2 parcări Klaus incluse si avans 10%
11

Ai visat la o locuință modernă, spațioasă și luminoasă? Acest apartament de 2 camere din Horizon City – Pipera îți oferă exact asta: 54.61 mp utili bine compartimentați, completați de un balcon generos de 16.51 mp, orientat ideal pentru a te bucura de relaxare și priveliști spectaculoase. Livingul aerisit, ...

2802 EUR/m2 | 55 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Reducere pret! ! Vila top cu piscina inchisa,  incalzita, barbeque
20
1

Reducere pret! ! Vila top cu piscina inchisa, incalzita, barbeque

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem aceasta vila individuala cu 6 camere, piscina acoperita/incalzita, foisor, barbeque, garaj interior cu doua locuri pe un teren de 3000mp in zona Domnesti. Această casă modernă și impunătoare, construită în 2009, oferă un stil de viață ...

1433 EUR/m2 | 480 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Popesti Leordeni - Apartament 2 cam - Mobilat si utilat - Parcare
7

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament situat în Popești-Leordeni, pe Șoseaua Olteniței, amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+2. Locuința beneficiază de o poziționare excelentă, în imediata apropiere a stațiilor STV (liniile 439, 440, 479 și 438), oferind acces facil către ...

1723 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ansamblu Rezidential || Zona Noua || Teren-470mp
6

Ansamblu Rezidential || Zona Noua || Teren-470mp

Vila este situata chiar la intrare in Berceni, in imediata apropiere a viitoarei statii de metrou, acest proiect intre confort, spatiu si accesibilitate. Ansamblu rezidential inchis, cu bariera de acces - strada asfaltata. Caracteristici principale: *4 camere *3 bai *dressing *Living spatios *Bucatarie Suprafata ...

1456 EUR/m2 | 158 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala pe bulevard principal - Comuna Berceni, 3 dormitoare, teren 250 mp
12
1

Se ofera spre vanzare casa individuala situata stradal, pe bulevard principal, in comuna Berceni, la un pret de 155.000 euro. Proprietatea beneficiaza de acces direct din artera principala, oferind vizibilitate si acces facil. Casa este compartimentata eficient si dispune de 3 dormitoare si 2 bai, fiind ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Mobilata si utilata - 3 camere - 2 bai - 405 mp teren
11
1

Mobilata si utilata - 3 camere - 2 bai - 405 mp teren

Va invit sa descoperiti aceasta proprietate , situata intr-una dintre cele mai cautate zone din comuna Berceni. Cu un design elegant si facilitati moderne, aceasta casa reprezinta o oportunitate unica pentru cei ce isi doresc o viata linistita intr-un mediu primitor. Casa se preda mobilata si utilata. 7 ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa viitorului  || Pompa de caldura || Panouri foto 11,7 kw
13
1

Casa viitorului || Pompa de caldura || Panouri foto 11,7 kw

Visezi la o casa care se plateste singura prin facturi zero? Iti prezentam un proiect deosebit in Berceni, unde tehnologia moderna intalneste eficienta maxima. Locuinte P+M pe teren de 320 mp, dotate cu sistem complet de panouri fotovoltaice si pompa de caldura! DOTARI DE TOP INCLUSE: Energie: Panouri ...

1017 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 3 bai ~ 444 teren ~ Strada Miorita
20

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 425 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 125 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1290 EUR/m2 | 155 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala mobilata utilata - 3 camere 1 baie - teren 300mp
20

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 300 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1701 EUR/m2 | 97 m2

Berceni, Ilfov

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
2

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere - panouri solare - gaz- curent - 5 min de STV - pod
10

Vrei sa te muti intr-o casa noua, cu conditii bune si la un pret accesibil? Atunci aceasta oferta este pentru tine! Aceasta casa moderna cu 3 camere, 2 grupuri sanitare,living open space cu bucatarie, beneficiaza de pod , beci , este ideala pentru o familie care isi doreste un loc de relaxare si confort. Pentru ...

1240 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea