Promovat
Vila individuala de vanzare Saftica Balotesti langa DN1 strada Fermei
20

. Vila individuala situata in Saftica pe strada Fermei, zona linistita de case, cu acces rapid catre DN1 . Acces foarte facil catre Bucuresti . 10 minute pana la Baneasa si Piata Presei . 5 minute pana la Aeroportul Henri Coanda Otopeni . Strada asfaltata cu toate utilitatile DETALII TEREN . Suprafata ...

1060 EUR/m2 | 300 m2

Saftica, Ilfov

Promovat
Oferta unica! Spatiu comercial versatil Voluntari
19

Oferta unica! Spatiu comercial versatil Voluntari

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem un spatiu comercial ce poate fi adaptat pentru multiple destinatii. Initial incinta si cladirea au avut destinatie centru de dresaj si cazare animalute, (pisici si caini) dar datorita pozitionarii excelente si a compartimentarii judicioase, ...

1001 EUR/m2 | 1,100 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Vila cu design spectaculos, tehnologie smart  lifestyle complet
20

Vila cu design spectaculos, tehnologie smart lifestyle complet

Există proprietăți care oferă spațiu. Și există proprietăți care oferă stare. Este genul de casă pe care o înțelegi abia când intri în ea. Situată în Cernica, pe un teren generos de 1248 mp, vila combină foarte bine două lucruri greu de găsit împreună: volum interior spectaculos și un exterior gândit ...

1938 EUR/m2 | 369 m2

Cernica, Ilfov

Promovat
Super oferta, garsoniera de vanzare, bloc 2021, 44 mp, cu loc parcare si boxa, in Dobroesti, Fundeni
20
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Dobroesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau
11

Apartament 2 camere gata de mutare Miraslau

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Popesti Leordeni, pe Soseaua Oltenitei. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015. Se vinde mobilat si utilat. Suprafata utila: 54,5 mp. In apropiere se afla numeroase facilitati: Primaria Popesti Leordeni, ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 250mp teren
10

Casa Individuala - 3 camere - 2 bai - 250mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, functionalitate si un spatiu bine organizat. Proprietatea este construita pe un teren de 257 mp si beneficiaza de dotari moderne, fiind potrivita atat pentru locuinta permanenta, ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Berceni, Ilfov

Casa  - 4 camere - 108 mp utili - Miorita
6

Casa - 4 camere - 108 mp utili - Miorita

Te-ai saturat de vecinii zgomotosi si de aglomeratia urbana? Iti doresti un refugiu linistit, unde sa te bucuri de confort si spatiu generos? Atunci, aceasta casa in stil mediteranean din Berceni este exact ceea ce cauti! Aici, singurul bdquo;zgomot care te va deranja va fi cel al pasarilor cantand dimineata. Detalii ...

1295 EUR/m2 | 108 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren
2

Casa Individuala - 4 camere - 2 bai - 360mp teren

Va propunem spre vanzare o casa pe parter, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si un camin bine construit. Proprietatea este amplasata pe un teren de 360 mp si beneficiaza de o constructie solida, realizata cu materiale de calitate, oferind un ...

1824 EUR/m2 | 85 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat
15
1

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat

Va propunem o casa cu etaj, amplasata pe un teren de 327 mp, ce ofera un confort excelent si o compartimentare practica pentru o familie. Proprietatea are o amprenta la sol de 60 mp si o suprafata utila de 100 mp, fiind compusa din 4 camere si 2 bai, ideale pentru organizarea eficienta a spatiului. Detalii ...

1599 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila cu 4 camere  #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni
19

Vila cu 4 camere #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni

Descopera un complex modern format din 430 de case cu, 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1248 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea