Promovat
Proiect rezidențial nou – Apartamente  cu 2 camere și penthouse-uri
11
1

Proiect rezidențial nou – Apartamente cu 2 camere și penthouse-uri

Îți prezentăm un nou proiect imobiliar aflat în construcție, conceput pentru a oferi confort, eficiență și un stil de viață modern. Blocul are un regim de înălțime de P+6 etaje și include apartamente spațioase cu 2 camere, precum și două tipuri de penthouse-uri cu 3 camere, amplasate la ultimele niveluri, ...

1376 EUR/m2 | 49 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Vila individuală P+1, 5 camere, 260 mp utili – teren 400 mp
20

Vila individuală P+1, 5 camere, 260 mp utili – teren 400 mp

Preț: 320.000 euro Locație: Prelungirea Ghencea Suprafață teren: 400 mp Suprafață utilă: 260 mp Descoperă confortul și eficiența într-o locuință modernă, concepută pentru un stil de viață relaxat și lipsit de grija facturilor mari la energie. ✔ Compartimentare inteligentă: Parter: hol generos, living ...

1236 EUR/m2 | 259 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
VILA 5 CAMERE | FINISAJE MODERNE | BRAGADIRU – ZONA CENTRALĂ
19

Vă prezentăm o vilă tip cub spațios și modern, construit în 2018, care îmbină eleganța cu funcționalitatea, ideal pentru o familie care dorește confortul unei case cu toate utilitățile și ușurința accesului urban. Suprafețe și structură Imobilul dispune de o suprafață utilă de 200 mp, suprafață construită ...

1133 EUR/m2 | 200 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare-Bragadiru, Leroy Merlin
20

Apartament 3 camere de vânzare-Bragadiru, Leroy Merlin

Va prezentam un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, pregatit sa isi intampine noii proprietari. Apartamentul are o suprafata utila de 70,4 mp, este semidecomandat si este situat la etajul 5/5, intr-un bloc construit in 2014. Accesul cu liftul se face pana la etajul 4, oferind un plus de intimitate ...

1250 EUR/m2 | 70 m2

Bragadiru, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vilă Tip Duplex 5 Camere,  Strada Vitejiei, Bragadiru
20

Vilă Tip Duplex 5 Camere, Strada Vitejiei, Bragadiru

Wow Me Vânzări Vile tip Duplex Strada Vitejiei, Cartierul Independenței, Bragadiru Vă propunem spre achiziție o vilă spațioasă, tip duplex (P+1+Pod), situată într-una dintre cele mai căutate zone din Bragadiru, pe Strada Vitejiei. Construită în 2015 din cărămidă Porotherm, casa oferă o structură solidă ...

833 EUR/m2 | 180 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament 3 camere 90 mp-Decomandat-2 Bai-Mobilat-Mega Image
8

De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in orasul Bragadiru-langa Mega Image , suprafata utila 90.12 mp, parter 4, vedere spate, statie STB in fata blocului ( 10 km de Bucuresti-Carrefour Alexandriei )! Bransamente la toate utilitatile orasului: Apa, Canalizare, Gaze, ...

1083 EUR/m2 | 90 m2

Bragadiru, Ilfov

Oferta!! Proprietar -2 case in aceasi curte-4 Dormitoare-Foisor-Stradal-Toate utilitatile
20
1

Ofer spre vanzare in orasul Bragadiru-( langa Gradinita si Targul Bulgaru#39; ), 2 case individuale in aceeasi curte ( C1 si C2 ), mobilate si utilate, 4 dormitoare in total, 2 bucatarii, toate utilitatile de la retea, foisor, livada, magazii! Statie STB la 50 m. Suprafata teren 550 mp! C1-Suprafata ...

1031 EUR/m2 | 131 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa individuala-Prelungirea Ghencea-Margelelor - dormitor pe parter - baie matrimoniala - dressing
20

Case individuale intr-un cartier modern in plina dezvoltare ndash; Bragadiru Nou ndash; zona Margelelor - COMISION 0 pentru cumparator! Va prezentam un proiect rezidential deosebit, format din 42 de case individuale, situat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare ...

1557 EUR/m2 | 122 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa 3 camere Bragadiru  - Str Gliei nr 30
18
3

Casa 3 camere Bragadiru - Str Gliei nr 30

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Casa de vanzare situata pe strada Gliei 30, in zona Leroy Merlin 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Casa P+1, de 3 camere, suprafata utila 75mp - Teren 105 mp, amprenta 73 mp, curte libera (9 mp in fata + 23 mp in spate) - ...

1267 EUR/m2 | 75 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa individuala-Prelungirea Ghencea-Margelelor -225000E tva inclus - Comision 0!
20

CASA INDIVIDUALA - BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona Agentia Activimob ndash;casa te bucuri ndash; are placerea de a va prezenta un proiect format din 2 case indiviluale. Vilele sunt situate in zona Prelungirea Ghencea - Margelelor - Bragadiru - cu acces catre ...

1607 EUR/m2 | 140 m2

Bragadiru, Ilfov

3 camere Bragadiru Cristalului
9
1

3 camere Bragadiru Cristalului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -5 minute de statie RATB -5 minute de gradinita -2 minute de supermarket Mega Image -5 minut de Supermarket Profi -8 minute de Supermarket Penny si Lidl -In apropiere de scoala, parc, banci, farmacii, restaurante, mall 2. ...

1556 EUR/m2 | 61 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa - Vila - Bragadiru - 350000E- Neg- 1000mp teren - ideala 2 familii sau after-school-COMISION 0!
20

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: VILA PERFECTA PENTRU DOUA FAMILII SAU O AFACERE DE SUCCES! Vila spatioasa cu teren generos de 1000 mp in Bragadiru ndash; Ideala pentru familie extinsa, afterschool sau camin privat! Aproape de : - Lidl, Mega Image, Kaufland ndash; la 10 min - ...

1832 EUR/m2 | 191 m2

Bragadiru, Ilfov

2 camere Bragadiru Cristalului imobil nou
7
2

2 camere Bragadiru Cristalului imobil nou

1667 EUR/m2 | 45 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa individuala-Prelungirea Ghencea-Margelelor - 200000E - COMISION 0 - dormitor pe parter!
20
8

Case individuale intr-un complex modern ndash; Bragadiru, zona Margelelor-Safirului 200.000 EURO TVA INCLUS - LA CHEIE Va prezentam spre vanzare case individuale situate intr-un complex rezidential modern si securizat, aflat in cartierul nou din Bragadiru, zona Margelelor-Safirului. Ansamblul va fi ...

1724 EUR/m2 | 116 m2

Bragadiru, Ilfov

20

CASA INDIVIDUALA - 225000E tva inclus - incalzire pardoseala! Comision 0 la cumparator! 1. Beneficii oferite de zona Agentia Activimob ndash;casa te bucuri ndash; are placerea de a va prezenta un proiect format din 2 case indiviluale. Vilele sunt situate in zona Prelungirea ...

1607 EUR/m2 | 140 m2

Bragadiru, Ilfov

Bragadiru-Leroy Merlin-Vila- teren 561mp cu spatiu comercial la  parter- 200000E - comision 0 !!
19
2

Bragadiru-Leroy Merlin-Vila- teren 561mp cu spatiu comercial la parter- 200000E - comision 0 !!

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Agentia Activimob are placerea de a va prezenta spre inchiriere dar si spre vanzare o oferta deosebita, aflata in zona rezidentiala Bragadiru - Cartierul Independentei, in apropiere de zona Leroy Merlin. 2. Beneficii tehnice ale ...

1481 EUR/m2 | 135 m2

Bragadiru, Ilfov

TEREN BRAGADIRU- REZIDENTIAL COMERCIAL
3

TEREN BRAGADIRU- REZIDENTIAL COMERCIAL

EXCLUSIVITATE - Teren 7.327 mp, Bragadiru, dubla deschidere 120 ml - ideal rezidential comercial Se ofera spre vanzare in exclusivitate teren situat in Bragadiru, zona strada Gladiolelor, intr-o arie aflata in continua dezvoltare, cu acces facil catre Bucuresti si infrastructura in expansiune. Proprietatea ...

7,327 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
vila individuala prelungirea ghencea-toamnei
5

vila individuala prelungirea ghencea-toamnei

Casă P+1 în fază de proiect, situată pe Strada Toamnei Prelungirea Ghencea, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către București. Ideală pentru familie! Suprafață utilă: aprox. 95 mp Teren: 230 mp, curte proprie Compartimentare: Parter living, bucătărie, baie Etaj 2 dormitoare, baie, balcon Construcție ...

2621 EUR/m2 | 103 m2

Prelungirea Ghencea, Bragadiru, Ilfov

De vanzare Garsoniera Bragadiru, STRADA  TOPAZ  27
10

De vanzare Garsoniera Bragadiru, STRADA TOPAZ 27

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare o Garsoniera, intr-un bloc din anul 2022,cu clasa energetica A, cu o suprafata generoasa de 27 m2, aflat la doar 8 minute distanta de statia de autobus. Imobilul se afla la etajul 2/2, intr-un bloc cu regim p+2, orientat spre sud est, cu vedere pe fata ...

1618 EUR/m2 | 28 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând apartament  bloc nou la preț de garsoniera
11

Vând apartament bloc nou la preț de garsoniera

Alex Watab Imobiliare va propune spre vânzare,un ap .construit in 2020,mobilat,utilat,centrala proprie,decomandat,balcon generos,suprafață 46 m,et 7 8+M.Ap se afla in Bragadiru,str Năzuinței,Zona Leroy Merlin.Pret 69000 euro la plata cash.Se poate cumpăra separat și loc de parcare.Tel 0770238747Alex ...

1683 EUR/m2 | 41 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând apartament 2 cam  Bragadiru stradal
10
4

Vând apartament 2 cam Bragadiru stradal

Alex Watab Imobiliare va propune spre vânzare un ap de 2 cam ,60 m utili,et2 6,balcon,centrala proprie,stradal,77500 euro mobilat,dar fara electocasnice.Apartamentul dispune de mobilier executat la comanda și finisaje premium.Apartamentul se afla in Bragadiru,in zona magazinului Leroy.Este aproape de ...

1230 EUR/m2 | 63 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând apartament bloc nou,mobilat lux ,stradal
11

Vând apartament bloc nou,mobilat lux ,stradal

Alex Watab Imobiliare va propune spre vânzare un apartament situat Intr un bloc nou,mobilat și utilat modern,finisaje premium,stradal ,centrala proprie,loc de parcare.Apartamentul se afla pe Prelungirea Ghencea.Este situat la etajul 2,este decomandat,are o suprafață de 57m,dispune de un balcon generos,încălzit,mobilat.Apartamentul ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare-Bragadiru, Leroy Merlin
20

Apartament 3 camere de vânzare-Bragadiru, Leroy Merlin

1250 EUR/m2 | 70 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apart.  cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus
20
1

Apart. cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus

Apartamente cu CURTE ( 3 disponibilități rămase ) ! in Bragadiru zona Prelungirea Ghencea str. Alunului ! Bloc 2025 ( direct Dezvoltator ) comision pt cumparator ! Parter: ap. 1,ap. 17 Suprafață totală = 120 mp Suprafață utila = 65 mp CURTE = 55 mp PRET: 115.000 euro inclus TVA ap. ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Bragadiru, Ilfov

Salvează căutarea