Promovat
Parcelă Intravilană cu Vedere Superbă la Lac, Investiție de Top în Corbeanca
7

B-North Real Estate Va prezinta spre vanzare teren cu oportunitate de dezvoltare, vedere catre lac . Suprafață totală: 3.572 mp Deschidere la Strada Cetății / lac: 23,02 m Regim urbanistic: UTR F – locuințe individuale POT: 30% CUT: 1.0 Regim de înălțime: P+2E+M Acces: dublu – Strada Cetății + potențial ...

3,572 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Vila superba in stil mediteranean Saftica- Corbeanca-  COMISION 0.
20

Vila superba in stil mediteranean Saftica- Corbeanca- COMISION 0.

COMISION 0. Compania Imobiliara Apulum 94 va propune spre vanzare o vila deosebita P+1+pod , situata in Saftica, in imediata apropiere a localitatii Corbeanca, intr-o zona nou dezvoltata, exclusiv de vile, caracterizata prin verdeata abundenta , aer curat si multa liniste - - o adevarata oaza de ...

1927 EUR/m2 | 205 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Corbeanca Park | Casa Individuala 4 Camere | Teren 711 MP | Piscina
20

GOLDEN GATE REAL ESTATE are plăcerea de a vă prezenta spre vânzare o reședință remarcabilă, situată în cadrul exclusivist al Corbeanca Park, una dintre cele mai apreciate comunități rezidențiale din Corbeanca. Amplasată într-un cadru natural privilegiat, între două păduri, proprietatea oferă un stil ...

2531 EUR/m2 | 146 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Central Corbeanca, teren generos, parcelat, dubla deschidere
5

Un teren deosebit, situat in Corbeanca, cu dubla deschidere la str. Frumoasa si str. Medierii. Toate utilitatile sunt disponibile. Proprietatea este formata din mai multe parcele, permite dezvoltarea acestuia in orice modalitate dorita de proprietar - edificarea unei case individuale sau a unui ansamblu ...

5,405 m2

Corbeanca, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PARADISUL VERDE - VILA CONTEMPORANA 420 MPU, LOT 2100 MP, PADURE PRIVATA!
19

Localizata intr-o ambianta omogena, pe Aleea Bradului in comunitatea Paradisul Verde din Corbeanca, vila este ideala pentru o familie care isi doreste statut, prestigiu si intimitate. Vila eleganta, cu spatii ample, 5 dormitoare, 4 bai, dressing, living imens, scara interioara eleganta, suprafete vitrate ...

1752 EUR/m2 | 428 m2

Corbeanca, Ilfov

Corbeanca, vila pe colt, 9 camere, sauna
20

Corbeanca, vila pe colt, 9 camere, sauna

Avem placerea sa va oferim spre vanzare aceasta vila pe colt, in Corbeanca. Zona se afla la distanta mica de Capitala, astfel incat beneficiati de acces rapid si facil la oportunitatile si facilitatile Bucurestiului, dar si de o atmosfera mai linistita decat orasul. De asemenea, aeroporturile Otopeni ...

1833 EUR/m2 | 300 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Teren 1000 mp! Excelenta pozitie aproape de padure
3

Teren 1000 mp! Excelenta pozitie aproape de padure

Terra Estate - primul pas catre acasa! Lot de teren in Corbeanca, Petresti excelent pozitionat 1000 m cu deschidere de 22 m in vecinatate sunt constructii recente Aproape, la 100 m este padurea Cel mai bun pret din zona 80 euro/mp, negociabil

1,000 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
1000 mp excelent pozitionat in vecinatatea zonei comerciale Balotesti
6

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem acest lot de teren excelent pozitionat in vecinatatea centrului comercial din Balotesti dar in acelasi timp pe o strada cu toate utilitatile care urmeaza a fi asfaltata din apropierea padurii, zona linistita cu vecini tineri. deschidere 30 m utilitati: ...

1,000 m2

Corbeanca, Ilfov

3,572 m2

Corbeanca, Ilfov

Vila moderna 4 camere Corbeanca Park I Duplex I COM 0%
18

Vila moderna 4 camere Corbeanca Park I Duplex I COM 0%

Va propun spre vanzare vila 4 camere tip duplex in Corbeanca, in Anasamblul Rezidential Corbeanka Park, intr-o zona verde si linistita, departe de zgomotul, agitatia si poluarea din oras. Disponibilitate imediata pentru vanzare si mutare! Se vinde complet mobilata si utilata! Pret vanzare 280.000 euro, ...

2351 EUR/m2 | 114 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Teren constructii Corbeanca, zona premium
3
1

Teren constructii Corbeanca, zona premium

Va oferim spre vanzare un lot ideal pentru constructia unei vile elegante, situat intr-o zona premium din Corbeanca, pe strada Aviatorilor. Strada este asfaltata, este bine conectata cu toate punctele de interes din zona, dar si spre Bucuresti, se afla in apropierea Primariei Corbeanca, a magazinului ...

1,001 m2

Corbeanca, Ilfov

5,405 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren intravilan 30,000mp Corbeanca P+1+E2
3

Teren intravilan 30,000mp Corbeanca P+1+E2

Teren intravilan situat în Corbeanca, într-o zonă aflată într-un proces continuu de dezvoltare, ideală pentru proiecte rezidențiale moderne. Proprietatea dispune de Certificat de Urbanism valabil, care permite regim de înălțime P+1+E2 retras, oferind libertate pentru concepte arhitecturale actuale și ...

30,000 m2

Corbeanca, Ilfov

Casă / Vilă cu 11 camere de vânzare
20

Casă / Vilă cu 11 camere de vânzare

Oportunitate de investiție într-o locație strategică din Corbeanca: proprietate cu suprafață utilă de aproximativ 800 mp, amplasată pe teren de 1500 mp, cu deschidere directă la lac. Caracteristici generale: * Suprafață utilă clădire: 800 mp * Suprafață teren: 4.200 mp * Regim de înălțime: P + 2E * Structură: ...

2500 EUR/m2 | 800 m2

Corbeanca, Ilfov

Vila 4 camere Corbeanca padure I OCAZIE 195.000eur TVA inclus I COM0%
18

Va propun spre vanzare vila cu 4 camere, 3 dormitoare, 3 bai, 2 terase, langa padure in Corbeanca, pe un teren generos, intr-o zona verde si linistita, departe de zgomotul, agitatia si poluarea din oras. COMISION agentie = 0% Vila la alb: Pret achizitie persoana fizica: 195.0000 euro TVA inclus; ...

1300 EUR/m2 | 150 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren de vanzare Corbeanca Paradisul Verde Sport  Spa I COMISION 0%
4

Teren de vanzare Corbeanca Paradisul Verde Sport Spa I COMISION 0%

Va ofer spre vanzare teren intravilan de 2447 mp langa Paradisul Verde Sport & Spa (la 150m distanta) , in Corbeanca, intr-o zona in continua dezvoltare. Oportunitate investitie! Toate utilitatile: apa canalizare, curent electric, gaz toate la limita de proprietate; acces din strada asfaltata Suprafata ...

2,447 m2

Corbeanca, Ilfov

Vila Corbeanca - langa Paradisul VerdeI 200 mp utili I Teren 550 mp
15

Va propun spre vanzare vila individuala cu 5 camere generoase in Corbeanca - langa Paradisul Verde, cu vedere catre lac (domeniul de pescuit), intr-o zona linistita, exclusiv rezidentiala, departe de zgomotul, agitatia si poluarea din oras. Disponibilitate imediata! Ideal familie care doreste spatii ...

1675 EUR/m2 | 200 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Corbeanca, langa lac si padure, vila S+P+E exceptionala cu piscina
20

CORBEANCA Sat Corbeanca, vanzare Vila individuala personalizata, structurata pe D+P+E, constructie 2022, in suprafata totala utila de 382 mp. pozitionata langa balta Corbeanca si padure, intr-o zona foarte linistita si relaxanta pe un teren in suprafata de 1.000 mp. Vila, foarte spatioasa, ...

2251 EUR/m2 | 382 m2

Corbeanca, Ilfov

Corbeanca - Petresti, langa padure, teren recent lotizat in loturi de 1.000 mp.