Promovat
Casă modernă cu grădină amenajată, panouri fotovoltaice și drum privat   Domnești | Complet mobilată
10

Casă modernă cu grădină amenajată, panouri fotovoltaice și drum privat Domnești | Complet mobilată

Direct proprietar, oferim spre vânzare o locuință P+1 situată în zona centrală din Domnești, pe Strada Spicului, într-un cadru liniștit și aerisit, pe drum privat asfaltat ce deservește doar 5 case. Casa este complet mobilată și utilată, bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată, fiind ideală ...

1683 EUR/m2 | 98 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Teren intravilan -Domnesti Ilfov-proprietar
2
15

Teren intravilan -Domnesti Ilfov-proprietar

Direct proprietar vand 6 loturi teren, localitatea Domnesti. Suprafata lot 600m-cadastrat si intabulat fiecare lot Pret 25000eur lot

Domnesti, Ilfov

Promovat
Casă individuală 4 camere, premium cu curte mare și acces privat – Domnesti
18
5

Aici nu cumperi doar o casă, ci un stil de viață. Liniște, spațiu și confort real, într-o casă individuală premium cu 4 camere, cu acces privat și curte generoasă, la doar 30 de minute de București. O proprietate construită pentru familie, pentru viitor și pentru cei care știu exact ce caută. Caracteristici ...

1496 EUR/m2 | 127 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Teren 6000mp*Domnesti*Salciei-Haltei-Ciocarliei*Drum asfaltat cu utilitati
11
3

Va prezentam un teren intravilan pe raza Loc. Domnesti, Judet Ilfov, in suprafata de 6150 mp, cu deschidere la Str. Salciei de 30 metri. Pe strada Salciei sunt toate utilitatile: asfalt, gaz, curent, apa, canal si iluminat public. Accesul mai facil spre Bucuresti datorita podului dat de curand in folosinta, ...

6,150 m2

Domnesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuala, Domnesti, 4 camere, 2 bai, teren 400mp, deschidere 20ml, semistradal vatra satului
17
1

LOCALIZARE: Vilă INDIVIDUALĂ situată în Domnești, zona Centru, semistradal, în vatra satului, pe stradă asfaltată. Acces rapid către școală, grădiniță, magazine Penny, Mega Image, Annabelle și stațiile STB 422 și 423. O zonă în care viața de zi cu zi este simplă și organizată pentru o familie. SIGURANTA: ...

1000 EUR/m2 | 175 m2

Domnesti, Ilfov

Vila in duplex de vanzare
7

Vila in duplex de vanzare

Se vinde vila in duplex in Domnesti Ilfov. Curte generoasa cu gazon si terasa inchisa. Dotata cu rulouri exterioare, casuta de gradina, put, aer conditionat. Incalzire in pardoseala cu sistem de automatizzare. Vila a fost locuita doar cateva luni, este mobilata cu mobila noua, gata de locuit.

1440 EUR/m2 | 125 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
11
3

6,150 m2

Domnesti, Ilfov

Teren intravilan 1686 mp, Domnești jud Ilfov
1
1

Teren intravilan 1686 mp, Domnești jud Ilfov

Vând teren intravilan la Stația Electrică Domnești jud Ilfov, suprafață 1686 mp, deschidere 40 mp, zonă mixtă, preț 75 euro mp. Tel contact Geta.

1,686 m2

Domnesti, Ilfov

Vând teren intravilan Domnesti 1

Vând teren intravilan Domnesti

Vând teren intravilan în Domnesti loturi de 500,600 sau 1000mp,cu ee,canal,apă .pret 55euro mp

3,000 m2

Domnesti, Ilfov

Domnești  ,vând loturi de 500,600sau 1000mp 1

Domnești ,vând loturi de 500,600sau 1000mp

Vand teren intravilan 5500mp,d-22m sau 26,la două străzi, toate facilitățile.

5,500 m2

Domnesti, Ilfov

Teren 6108 mp - Domnești - lângă Fashion House Outlet Militari retail logistic
1

Vând teren intravilan strategic în Domnești (str. Mohorului), situat într-o zonă comercială și de servicii în plină dezvoltare, în imediata apropiere de A1 și Fashion House Militari. Terenul beneficiază de acces facil și conectivitate excelentă, infrastructura din zonă fiind în continuă dezvoltare, cu ...

6,108 m2

Domnesti, Ilfov

Teren de vanzare in Domnesti
4
22

Teren de vanzare in Domnesti

Vând teren intravilan, 424,69mp + 76,70mp drum de servitute, deschidere 21m, în Tarla 26, Parcela 138 2, între Drumul Târgului (asfaltat) și str. Mărțișor (urmează a fi lărgită și modernizată de Primărie), in apropiere de Megaimage și stadion, prețul zonei, ușor negociabil, utilități în apropiere, zonă ...

Domnesti, Ilfov

Teren intravilan - Domnesti, Ilfov 1000mp
8
1

Teren intravilan - Domnesti, Ilfov 1000mp

Teren intravilan Domnesti, Ilfov de vanzare, pe str. Crengutei, colt cu str. Radului, toate utilitatile la strada. Lot intabulat si cu certificat de urbanism, avand urmatoarea suprafata: 1000 mp. Deschidere 50 m la drumul de servitute, adancime 20 m. Terenul se poate dezmembra la cerere in doua loturi ...

1,000 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Vilă cu 4 camere, mobilată și utilată, de vânzare în Domnesti
18
1

Reducere de preț valabilă pentru o perioadă limitată - profită acum de această oportunitate (210.000 € → 199.000 €) Există case care te întâmpină din primul moment cu sentimentul că „aici e acasă”. Așa este și această proprietate: caldă, luminoasă și gata să fie locuită din prima zi, fără grija amenajărilor ...

1531 EUR/m2 | 130 m2

Domnesti, Ilfov

vila 1400sc+1500mp teren clinica,gradinita,affterschool
1
3

vila 1400sc+1500mp teren clinica,gradinita,affterschool

str sagetatorului nr 9, domnesti-chiajna,vila d+p+1+m1+m2,1400mp sc+1500mp teren,trifazic 40kw,gaz,fff aproape de pasaj domnesti,clinica,gradinita+after school etc...doresc colaborare

1 EUR/m2 | 1,400 m2

Domnesti, Ilfov

Teren Domnesti
1
3

Teren Domnesti

Vânzare teren situat în Domnesti, str. AI Cuza, nr 112, stradal, 1980mp, utilități la poarta, dublu acces, la 100m de școală. Preț 40Euro mp.

Domnesti, Ilfov

Promovat
Reducere pret! ! Vila top cu piscina inchisa,  incalzita, barbeque
20

Reducere pret! ! Vila top cu piscina inchisa, incalzita, barbeque

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem aceasta vila individuala cu 6 camere, piscina acoperita/incalzita, foisor, barbeque, garaj interior cu doua locuri pe un teren de 3000mp in zona Domnesti. Această casă modernă și impunătoare, construită în 2009, oferă un stil de viață ...

1433 EUR/m2 | 480 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Duplex Domnesti- Putul Olteni.
15
1

Duplex Domnesti- Putul Olteni.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune o vila tip duplex situata in Domnesti- Ilfov, in zona Putu Olteni, intr-un complex construit in 2012. Complexul este situat la 3 km de Pasarela Domnesti, cu acces facil la statiile de autobuz- 422,423 si 425. Terenul este de 176 mp, iar amprenta casei este de ...

1238 EUR/m2 | 105 m2

Domnesti, Ilfov

Teren intravilan 1000 mp - Domnesti
5

Teren intravilan 1000 mp - Domnesti

Va propunem spre achizitie un teren intravilan cu destinatia curti constructii, cu suprafata de 1000 de metri patrati, aflat intre case, pe str. Tufanului. Terenul are o deschidere de 18 metri, se poate parcela si construi 3 case sau bineinteles se poate construi o singura casa cu suprafata mare de teren. ...

1,000 m2

Domnesti, Ilfov

Teren intravilan 974 mp - Domnesti
3

Teren intravilan 974 mp - Domnesti

Va propunem spre achizitie un teren intravilan cu suprafata de 974 mp, situat in Domnesti, pe sos. Curtea Domneasca. Terenul se afla intre case si va beneficia de toate utilitatile: electricitate, gaze, apa, canalizare.

974 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Teren de vanzare Domnesti 44.000mp,
3
3

Teren de vanzare Domnesti 44.000mp,

Teren de vânzare Domnești | 44.000 mp | deschidere 150 m la drum asfaltat Oportunitate excelentă de investiție în zonă cu potential mare de dezvoltare! Localizare: Domnești, Str. Narciselor Suprafață totală: 44.000 mp Deschidere generoasă: 150 m la drum asfaltat Zonă cu potențial ridicat de dezvoltare ...

44,000 m2

Domnesti, Ilfov

Teren 517 mp Domnesti Ilfov, Foisorului, Sanzienelor
3
2

Teren 517 mp Domnesti Ilfov, Foisorului, Sanzienelor

Teren de vanzare in localitatea Domnesti, judetul Ilfov, direct de la proprietar Strada Sanzienelor 516.7 mp - deschidere la strada 25.83 m zona in plina dezvoltare ansambluri rezidentiale in curs de dezvoltare in apropiere pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma sunati