Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsonier #259; modern #259; la | 1 minut de metrou Dimitrie Leonida |
14

Garsoniera moderna la 1 minut de metrou Dimitrie Leonida | Mobilata si utilata complet | Bloc 2019 Cauti o locuinta gata de mutat sau o investitie sigura intr-o zona cu cerere mare? Aceasta garsoniera moderna, situata la doar 1 minut de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida, poate fi alegerea ...

2667 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare | Drumul Fermei | Bloc 2015
13

Apartament 2 camere de vânzare | Drumul Fermei | Bloc 2015

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe Strada Drumul Fermei, într-un imobil construit în anul 2015, cu regim de înălțime P+4E și pod. Locuința este amplasată la etajul 4 (fără lift) și are o suprafață utilă de 47 mp, respectiv 51 mp suprafață totală, fiind compartimentată ...

2039 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casă de vânzare | Popești Leordeni | Str. Sabarului
17
1

Casă de vânzare | Popești Leordeni | Str. Sabarului

Vă propun spre vânzare o casă solid construită, finalizată în 2008, ideală pentru o familie care își dorește spațiu, confort și intimitate, într-o zonă exclusiv rezidențială, cu stradă privată. Regim de înălțime: P+1+M Compartimentare: 5 camere 3 dormitoare 2 livinguri (cu posibilitatea de a amenaja ...

1465 EUR/m2 | 200 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat
20

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI - Gata de mutat

CASA TIP DUPLEX - POPESTI LEORDENI Mobilata si utilata 57.7mp Utili + 14.8mp Pod 188mp teren Pod izolat + utilitati trase si in mansarda Centrala + calorifere Pret : 185.000euro; 0729 -233 - 211 disponibil si pe whatsapp

3190 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  Mobilat si utilat  Parcare  Metrou berceni 15-20min
12

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Parcare Metrou berceni 15-20min

Apartament 3 camere, mobilat si utilat ndash; Strada Solstitiului la doar 15 -20min de Metrou Berceni Detalii principale: bull; Suprafata utila: 67,26 mp bull; Etaj: 4 4 bull; Bloc construit in 2014 bull; 3 camere, 2 bai, 2 balcoane inchise bull; Loc de parcare in ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 50.65 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1329 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii
18

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii

Apartament 3 camere cu suprafata generoasa de 101.4 mp Compartimentare moderna cu 2 bai Situat intr-un imobil prevazut cu lift Spatii ample, luminoase si bine organizate Se vinde mobilat si utilat Fotoliul galben, scaunul de birou si biroul din dormitor nu sunt incluse Loc de parcare inchiriat ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp
19

Vila Individuala 5 camere Soseaua Oltenitei Teren 300 mp

Vile individuale noi marca Alliance Rezidential ndash; exclusivitate! Descopera noul proiect Alliance Rezidential, ce cuprinde 3 vile individuale P+1, amplasate pe un teren generos de 928 mp, impartit intre cele 3 proprietati ndash; fiecare beneficiind de cel putin 300 mp de teren. Compartimentare ...

2102 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat
17
1

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere open space ndash; 5 minute de Metrou Berceni Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, compartimentare open space, situat la etajul 5, din 5, la doar 5 minute de statia de metrou din zona Berceni. Suprafata: 66 mp Compartimentare: open space (living ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Tip Duplex-3 Camere-Mobilata si Utilata
20

Casa Tip Duplex-3 Camere-Mobilata si Utilata

CASA TIP DUPLEX - POPE#536;TI LEORDENI - 3 CAMERE De vanzare casa mobilata si utilata situata in Popesti-Leordeni, strada Rasaritului. Casa dispune de 3 camere si o baie. Cu o suprafata utila de 57.7mp + 14.8mp Pod Teren imprejmuit: 188mp Pod izolat + utilitati trase si in mansarda Centrala + ...

3190 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala spatioasa, confort si intimitate
6

Vila individuala spatioasa, confort si intimitate

Ofer spre vanzare o vila individuala moderna, situata in orasul Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre zona Titanndash;Pallady si Soseaua Oltenitei. Proprietatea este ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si intimitate, intr-o zona linistita si bine conectata la oras. Compartimentare: Parter: ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP
13
1

[OLTENITEI] Vila cu 7 camere - 325 MPU - Teren - 766 MP

Ofer spre vanzare o vila SUPERBA in orasul Popesti Leordeni, la aproximativ 200 m de Soseaua Oltenitei . Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 324 mp + anexe, regimul de inaltime fiind S+P+1+M . Teren aferent : 766 mp . Casa este foarte bine compartimentata fiind impartita in : - subsol pivnita ...

1809 EUR/m2 | 325 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

STudio spa #539;ios 45 mp – etaj 1, bloc nou, aproape de metrou
14

De vanzare Studio 45 mp ndash; aproape de metrou,Studio spatios, etaj 1 7, bloc cu 2 lifturi. * 45 mp * incalzire in pardoseala * baie la alegere: cada sau dus walk-in * balcon pregatit pentru mutarea bucatariei (scurgere + prize + calorifer) * bloc nou, finisaje moderne Pret: 89.000 euro; Detalii ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere + gradina { Strada Biruintei }
16

Apartament 2 camere + gradina { Strada Biruintei }

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat . Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos Suprafata utila : 53 mp An constructie : 2022. Curte proprie: 51 mp. Loc de parcare in proprietate. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare! Se ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!
8

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision!! in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei
16

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Drumul Fermei, in apropierea Campusului Scolar, intr-un bloc tip vila construit in anul 2010. Locuinta are o suprafata utila de 82 mp, este amplasata la etajul 1 din 2 si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ...

1645 EUR/m2 | 82 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Deco Residence | Metrou Berceni - 2 camere decomandat mobilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal ...

2164 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 camere decomandat cu gradina
14

2 camere decomandat cu gradina

Apartament 2 camere decomandat, modern, mobilat cu bun gust, situat in Popesti Leordeni, strada Biruintei, in apropiere de de toate punctele de interes ale zonei: Campus scolar, parc, gradinite, metrou, STV. Suprafata 53.3 mp plus gradina 50 mp cadastrata An constructie 2022 Etaj Parter Se vinde ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare apartament 2 camere – etaj 1 7, bloc modern cu 2 lifturi
20

De vanzare apartament 2 camere ndash; etaj 1 7, bloc modern cu 2 lifturi Apartament situat la etajul 1 din 7, intr-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata utila de 45 mp, compartimentare eficienta si finisaje de calitate. Incalzire in pardoseala, pentru un confort termic ridicat. ...

1978 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila duplex ~ 4 camere ~ Mobilata-utilata
17

Vila duplex ~ 4 camere ~ Mobilata-utilata

Vila tip duplex - Popesti -Leordeni - Autostrada A0 Locatie : Strada Mecanizarii Suprafata utila : 125 mp Suprafata teren : 200 mp Regim : P+1+pod ( acces scara chepeng ) Compartimentare : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ; Etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 ...

1304 EUR/m2 | 125 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Biruintei - Studio - Finalizat
8

Biruintei - Studio - Finalizat

Studio de vanzare ndash; 89.000 euro; Studio modern, situat la etajul 1 din 7, intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea este eficient compartimentata, oferind un spatiu luminos si functional, ideal pentru locuit sau investitie. Beneficiaza de acces facil, lift si vecinatate linistita. Pozitionare ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea