Promovat
Apartament 2 camere | Decomandat | Metrou Berceni | Mobilat si utilat
19

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruintei, într-un imobil nou, finalizat în anul 2021. Proprietatea este amplasată la etajul 5 din 6 cu lift, oferind o compartimentare decomandata, eficientă și bine luminată natural. Suprafața ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere bloc nou in apropiere de Metrou
8

Apartament 2 camere bloc nou in apropiere de Metrou

De vânzare – Apartament 2 camere tip studio | Str. Biruintei nr 7 Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere tip studio, situat pe strada Biruintei nr 7,, într-o zonă liniștită, în apropierea campusului școlar și la aproximativ 15 minute de mers pe jos de stațiile de metrou Berceni ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere - Strada Biruintei- 12 Min Metrou Berceni
17

Nexus Homes vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Popești-Leordeni, pe strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în iulie 2020. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 6 și beneficiază de lift, Suprafața utilă totală este de 50 mp (43 mp utili) Apartamentul ...

2649 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Popești-Leordeni, Str. Amurgului
13
1

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil construit în anul 2017, cu regim de înălțime P+5E, amplasat într-o zonă accesibilă din Popești-Leordeni, pe Strada Amurgului. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este ideală atât pentru locuit, ...

2245 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat
10

[METROU] Apartament 2 camere cu gradina | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere in Popesti Leordeni la aproximativ 5 minute de statia de metrou Berceni . Acesta se afla la parterul inalt al unui imobil cu 5 etaje, finalizat in anul 2021 . Dispune de o suprafata utila totala de 61.4 mp + 208 mp gradina . Se vinde mobilat si utilat ca in poze . Locul ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

?? Apartament 2 camere ? Apartament modern, complet mobilat si utilat, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. ?? Etaj 2 10 ??? Se vinde complet mobilat si utilat ?? La doar 18-20 minute de mers pe jos pana la metrou ?? Momentan inchiriat ndash; ideal pentru investitie cu venit imediat ?? ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium..Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Metrou Berceni | 73,30 mp | 132.000 €
10

Apartament 3 camere | Metrou Berceni | 73,30 mp | 132.000 €

Apartament 3 camere | Sky Garden Residence | 73,30 mp | 132.000 euro; Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat in cadrul ansamblului Sky Garden Residence, aproape de statia de Metrou Berceni. Apartamentul are o suprafata totala de 73,30 mp (66,10 mp utili + balcon 7,20 mp) ...

2000 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei
11

Apartament cu 2 camere in Popesti-Leordeni, zona Soseaua Oltenitei. Apartamentul este situat la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2015, intr-o zona linistita si bine dezvoltata. Se vinde complet mobilat si utilat, fiind potrivit atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Suprafata ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere
5

V #226;nzare cas #259; tip duplex – 4 camere

Se ofera spre vanzare casa tip duplex, moderna si eficient compartimentata, ideala pentru o familie care isi doreste confort si functionalitate. Imobilul are o suprafata utila de 107,41 mp, fiind dispus pe parter si etaj, cu o suprafata totala de 181,9 mp, incluzand terasele. Compartimentare: Parter: ...

1963 EUR/m2 | 107 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 15 min Metrou
10

Apartament 3 camere I 15 min Metrou

Apartament 3 camere Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat pe Strada Amurgului. Pret: 150.000 euro; + TVA Detalii: Etaj 2 din 5, imobil dotat cu lift Bucatarie realizata pe comanda, echipata cu electrocasnice Bosch premium (finisaj sticla neagra) si ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }
11

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }

Se vinde vila insiruita cu acces rapid la Soseaua Oltenitei ( aproximativ 600 m ) . Suprafata utila totala este de 91 mp + pod (izolat cu spuma poliuretanica) . Compartimentarea este dispusa astfel : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ( aprox. 30 mp) . Etaj 1 : hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

GARSONIERA METROU DIMITRIE LEONIDA – 1 MINUT METROU, MOBILATA SI UTILATA
11

GARSONIERA GATA DE MUTAT ndash; METROU DIMITRIE LEONIDA Va propun spre vanzare o garsoniera moderna, situata la doar 1 minut de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare excelenta Etaj 6 din 7 Suprafata utila: 29,30 mp Bloc ...

2667 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex Mobilata si Utilata
20

Casa tip duplex Mobilata si Utilata

Va propun spre vanzare casa pe parter in orasul Popesti Leordeni, Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 58 mp + pod amenajabil (aproximativ 40 mp) . Teren aferent : 188 mp . Compartimentare : hol intrare, living, doua dormitoare, bucatarie, baie si pod mansarda (izolat termic + utilitati) ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat
17

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat

Apartament 3 camere premium | Finisaje de lux | 73.3 mp cu balcon Va prezentam spre vanzare un apartament modern de 3 camere, cu o suprafata totala de 73.3 mp (67.1 mp fara balcon), amenajat cu materiale premium si finisaje de foarte buna calitate. Locuinta se poate achizitiona in doua variante: ? ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium – Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni | Str. Biruin #539;ei
5

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat
9

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat

APARTAMENT 3 CAMERE 2 BAI - POPE#536;TI LEORDENI Etaj 2 3 cu lift 63 mp Bloc 2025 Icirc;ncalzire in pardoseala + Centrala Se preda la cheie cu finisaje moderne Acte gata Statia stb langa ansamblu Pret : 90.700 euro + tva 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1440 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera la 1 minut de metrou Dimitrie Leonida | Comision 0%
12

Garsoniera cocheta de vanzare pe Soseaua Berceni nr. 5 ndash; locatie excelenta, la doar 1 minut de mers pe jos pana la metrou Dimitrie Leonida! Situata la etajul 6 din 7, aceasta garsoniera luminoasa si bine compartimentata are o suprafata de 29 mp, fiind alegerea ideala atat pentru locuit, cat si ...

2759 EUR/m2 | 29 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea