Promovat
Casa individuala, mobilată și utilată, Str. Amurgului la doar 5 minute de metrou Dimitrie Leonida!!
20

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 3 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament tip studio Popesti Leordeni
7
1

Apartament tip studio Popesti Leordeni

Apartamente de vanzare de tip studio, semidecomandate si apartamente de 2 camere decomandate Regim de inaltime P+3 Suprafete utile intre 50.65 mp - 63.45 mp Disponibilitate pe toate etajele Discount progresiv in functie de valoarea avansului Pret de lista pentru apartamentul tip studio : 82000 euro Termen ...

1502 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 57mp utili, loc parcare, Strada Solstițiului langa Mall "La strada"
6

Apartament finisat modern | 10 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
vand teren 12500 deschidere 20 metri pentru hala depozit mega image sos oltenitei popesti leordeni
1
4

12,500 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat
17

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat

Apartament 3 camere premium | Finisaje de lux | 73.3 mp cu balcon Va prezentam spre vanzare un apartament modern de 3 camere, cu o suprafata totala de 73.3 mp (67.1 mp fara balcon), amenajat cu materiale premium si finisaje de foarte buna calitate. Locuinta se poate achizitiona in doua variante: ? ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex Mobilata si Utilata
20

Casa tip duplex Mobilata si Utilata

Va propun spre vanzare casa pe parter in orasul Popesti Leordeni, Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 58 mp + pod amenajabil (aproximativ 40 mp) . Teren aferent : 188 mp . Compartimentare : hol intrare, living, doua dormitoare, bucatarie, baie si pod mansarda (izolat termic + utilitati) ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat..

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium – Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni | Str. Biruin #539;ei
5

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat
9

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat

APARTAMENT 3 CAMERE 2 BAI - POPE#536;TI LEORDENI Etaj 2 3 cu lift 63 mp Bloc 2025 Icirc;ncalzire in pardoseala + Centrala Se preda la cheie cu finisaje moderne Acte gata Statia stb langa ansamblu Pret : 90.700 euro + tva 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1440 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

APARTAMENT LUX 2 camere MOBILAT cu GRADINA bloc NOU
17

APARTAMENT LUX 2 camere MOBILAT cu GRADINA bloc NOU

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un bloc nou finalizat in 2024, pe Strada Biruintei. Locuinta ofera confort modern si intimitate, beneficiind de gradina proprie de 40 mp, ideala pentru relaxare. Apartamentul are suprafata utila de 51 mp, este luminos, cu finisaje ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei
14

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei

Vanzare la metrou Berceni, pe strada Biruintei un apartament cu 2 camere, la cateva minute fata de metrou Berceni,. Etaj 6 cu lift, suprafata utila totala 47,7 mp. Bloc finalizat in 2024.,, complet mobilat si utilat ndash; totul nou Terasa inchisa cu termopan, centrala proprie, aer conditionat. Electrocasnice ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera, mobilata utilata ,parter inferior,Super pret!
11

Garsoniera, mobilata utilata ,parter inferior,Super pret!

O zi minunata,care sper sa inceapa ,odata cu citirea acestei oferte !!! Va prezint spre vanzare,aceasta oferta care nu puteti sa nu o luati in calcul,pentru inchiriere,locuinta sau investitie. Ultima data a fost inchiriata cu 350 euro. Garsoniera spatioasa,parter inferior,mobilata si utilata,modern,totul ...

1450 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere si gradina Biruintei
14

Apartament 2 camere si gradina Biruintei

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat . Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos Suprafata utila : 53 mp An constructie : 2022. Curte proprie: 51 mp. Loc de parcare in proprietate. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare! Se ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

12 Min Metrou Berceni  Apt 2 camere decomandat + Gradina
16

12 Min Metrou Berceni Apt 2 camere decomandat + Gradina

Aud spre vanzare doua proprietati rezidentiale moderne, potrivite pentru locuire sau investitie Zona linistita, cu ambient placut si dezvoltare rezidentiala recenta Suprafata utila eficient compartimentata, cu spatii luminoase si bine organizate Curte proprie generoasa, ideala pentru relaxare, activitati ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apt 2 camere tip studio Popesti-Leordeni
14

Apt 2 camere tip studio Popesti-Leordeni

Aduc spre vanzare proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire proprie sau investitie Suprafata eficient compartimentata, cu spatii luminoase si atmosfera placuta Compartimentare moderna, adaptata unui stil de viata urban Imobil bine intretinut, dotat cu lift si vecinatati civilizate Proprietate ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte
20

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte

Va propunem spre vanzare o casa tip duplex situata in zona Rasaritului, intr-un ansamblu rezidential, ideala pentru familie. bull; Casa tip duplex bull; Mobilata si utilata complet bull; Pod izolat bull; Utilitati trase si in mansarda bull; Amplasata in ansamblu rezidential bull; Pret: 185.000 ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat si utilat cu parcare inclusa – 750 m de Aparatorii Patriei
5

Apartament cu 2 camere situat la parter, la doar 750 m distanta de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proprietatea are o suprafata de 63 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru mutare imediata sau investitie. Apartamentul beneficiaza de un loc de parcare inclus in pret, un ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat.,,

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida
17
2

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida

Vanzare garsoniera mobilata si utilata, in bloc nou, cu centrala proprie, la etajul 3 din 4, la doar cateva minute fata de metrou Dimitrie Leonida, e strada Oituz in apropiere de complex La Strada. Pret 52000 euro.

2167 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea