Promovat
Casa individuala, mobilată și utilată, Str. Amurgului la doar 5 minute de metrou Dimitrie Leonida!!
20

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 3 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Garsoniera Spațioasă_37mp_Bucătărie separată_etaj 1_lift_Str. Solstițiului_Totul Nou_Metrou Berceni
8

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat- Parcare subterana
12

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 4 din 5 și beneficiază de lift, ...

1797 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, Șoseaua Olteniței, LIDL
6

Apartament 2 camere, decomandat, Șoseaua Olteniței, LIDL

Apartament 2 camere decomandat, complet mobilat, situat într-un ansamblu rezidențial bine organizat, într-o zonă cu acces facil către toate punctele de interes. Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium – Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni | Str. Biruin #539;ei
5

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat
9

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat

APARTAMENT 3 CAMERE 2 BAI - POPE#536;TI LEORDENI Etaj 2 3 cu lift 63 mp Bloc 2025 Icirc;ncalzire in pardoseala + Centrala Se preda la cheie cu finisaje moderne Acte gata Statia stb langa ansamblu Pret : 90.700 euro + tva 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1440 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera, mobilata utilata ,parter inferior,Super pret!
11

Garsoniera, mobilata utilata ,parter inferior,Super pret!

O zi minunata,care sper sa inceapa ,odata cu citirea acestei oferte !!! Va prezint spre vanzare,aceasta oferta care nu puteti sa nu o luati in calcul,pentru inchiriere,locuinta sau investitie. Ultima data a fost inchiriata cu 350 euro. Garsoniera spatioasa,parter inferior,mobilata si utilata,modern,totul ...

1450 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei
14

Apartament mobilat la Metrou Berceni, strada Biruintei

Vanzare la metrou Berceni, pe strada Biruintei un apartament cu 2 camere, la cateva minute fata de metrou Berceni,. Etaj 6 cu lift, suprafata utila totala 47,7 mp. Bloc finalizat in 2024.,, complet mobilat si utilat ndash; totul nou Terasa inchisa cu termopan, centrala proprie, aer conditionat. Electrocasnice ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

APARTAMENT LUX 2 camere MOBILAT cu GRADINA bloc NOU
17

APARTAMENT LUX 2 camere MOBILAT cu GRADINA bloc NOU

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un bloc nou finalizat in 2024, pe Strada Biruintei. Locuinta ofera confort modern si intimitate, beneficiind de gradina proprie de 40 mp, ideala pentru relaxare. Apartamentul are suprafata utila de 51 mp, este luminos, cu finisaje ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primaria Popesti-Leordeni ~ Casa individuala + 395 mp curte
20

Primaria Popesti-Leordeni ~ Casa individuala + 395 mp curte

Casa individuala + teren 395 mp ~ Primaria Popesti Leordeni Detalii proprietate : * suprafata utila : 120 mp * suprafata teren : 395 mp * an constructie : 1993 ( renovata in 2016 ) Compartimentare eficienta : * bucatarie + camera tehnica ( + intrare in pod ) * living * dormitor + baie * dormitor ...

1583 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
STUDIO NOU 2025 | MOBILAT MODERN | 45 mp
4

STUDIO NOU 2025 | MOBILAT MODERN | 45 mp

STUDIO NOU 2025 ndash; MOBILAT MODERN ndash; PRE#538; EXCELENT! Popesti-Leordeni | Strada Solstitiului | Aproape Metrou Berceni Cauti un apartament modern, gata de mutat, fara investitii suplimentare? Acest studio este una dintre cele mai bune oportunitati din zona! Studio modern ndash; 45 mp total ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apt 2 camere tip studio Popesti-Leordeni
14

Apt 2 camere tip studio Popesti-Leordeni

Aduc spre vanzare proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire proprie sau investitie Suprafata eficient compartimentata, cu spatii luminoase si atmosfera placuta Compartimentare moderna, adaptata unui stil de viata urban Imobil bine intretinut, dotat cu lift si vecinatati civilizate Proprietate ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere si gradina Biruintei
14

Apartament 2 camere si gradina Biruintei

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat . Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos Suprafata utila : 53 mp An constructie : 2022. Curte proprie: 51 mp. Loc de parcare in proprietate. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare! Se ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

12 Min Metrou Berceni  Apt 2 camere decomandat + Gradina
16

12 Min Metrou Berceni Apt 2 camere decomandat + Gradina

Aud spre vanzare doua proprietati rezidentiale moderne, potrivite pentru locuire sau investitie Zona linistita, cu ambient placut si dezvoltare rezidentiala recenta Suprafata utila eficient compartimentata, cu spatii luminoase si bine organizate Curte proprie generoasa, ideala pentru relaxare, activitati ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat si utilat cu parcare inclusa – 750 m de Aparatorii Patriei
5

Apartament cu 2 camere situat la parter, la doar 750 m distanta de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proprietatea are o suprafata de 63 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru mutare imediata sau investitie. Apartamentul beneficiaza de un loc de parcare inclus in pret, un ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte
20

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte

Va propunem spre vanzare o casa tip duplex situata in zona Rasaritului, intr-un ansamblu rezidential, ideala pentru familie. bull; Casa tip duplex bull; Mobilata si utilata complet bull; Pod izolat bull; Utilitati trase si in mansarda bull; Amplasata in ansamblu rezidential bull; Pret: 185.000 ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Corvaris Amurgului Apartament 2 camere Mobilat si Utilat
15

Corvaris Amurgului Apartament 2 camere Mobilat si Utilat

Apartament 2 camere decomandat | 49 mp | etaj 3 5 | Situat pe strada Amurgului, in Complexul Corvaris la aproximativ 7 minute de metrou Dimitrie Leonida. Se vinde complet mobilat si utilat, cu bucatarie separata. Ideal pentru locuit sau investitie. Loc de parcare inclus (cota parte indiviza). Pret: 105.000 ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat.,,

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,
11

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,

Garsoniera de vanzare | Bloc modern 2016 | Popesti-Leordeni De vanzare garsoniera cu suprafata utila de 34 mp, situata intr-un bloc modern construit in 2016, pe strada Miraslau, Popesti-Leordeni. Locuinta este luminoasa, ingrijita si ofera un ambient placut, fiind ideala pentru locuit sau investitie ...

1824 EUR/m2 | 34 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Soseaua Oltenitei
11

Apartament 2 camere - Soseaua Oltenitei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2019 , disponibil la etajul 2 din 3, cu o suprafata utila de 55 mp. ID intern: 1622.

1673 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea