Promovat
Casă individuală Viseu de Sus ,la 3 min de Mocănita Maramures,ideal scop turistic
12

Oportunitate excelentă de investiție – casă ideală pentru pensiune în zona Mocănița Maramureș La doar câteva minute de celebra Mocănița Maramureș, în inima autentică a Maramureșului, te așteaptă o proprietate care îmbină farmecul tradițional cu confortul unei locuințe solide și bine întreținute. ...

1238 EUR/m2 | 84 m2

Viseu de Sus, Maramures

Promovat
Garsoniera de vanzare la etajul 4 in Cuza Voda
5

Garsoniera de vanzare la etajul 4 in Cuza Voda

Garsonieră la etajul 4 de vânzare cu suprafață utilă de 20.47 mp. Proprietatea dispune de utilități: apă, canalizare, curent,internet și CATV. Imobilul este potrivit atât pentru locuință, cât și pentru investiție în vederea închirierii. Preț : 21.900 €,

1070 EUR/m2 | 20 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
8
1

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare

Teren generos de 1798 mp si casa batraneasca– oportunitate excelentă pe strada Balc Voda Se oferă spre vânzare un teren spațios de 1798 mp, ideal pentru construcția unei locuințe noi, a unei case de vacanță sau pentru investiție. Principalul avantaj al proprietății este suprafața mare a terenului, care ...

1626 EUR/m2 | 43 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
COMISION ZERO-Apartament 2  camere imobil nou zona Constantin Brancoveanu
14

COMISION ZERO-Apartament 2 camere imobil nou zona Constantin Brancoveanu

Apartament nou cu 2 camere - Constantin Brancoveanu ! COMISION 0% Descopera noul tau apartament intr-un bloc modern aflat in constructie ,situat intr-o zona linistita si usor accesibila -Str. Constantin Brancoveanu. Proiectul este gandit pentru confort ,eficienta si calitate,fiind ideal atat pentru ...

1694 EUR/m2 | 35 m2

central, Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Imobil multifunctional, Baia Mare, Centrul Vechi, suprafata utila 353 mp, renovat, comision zero
20

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un imobil situat în Centrul Vechi al orașului, ce poate fi o bună oportunitate de investiție având în vedere multiplele funcționalități posibile. Localizat central, imobilul construit P+2E plus un pod mansardabil a fost proiectat ca o soluție multifuncțională de ...

1275 EUR/m2 | 353 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Tautii Magheraus, casa 4 camere, suprafata utila 126 mp, teren 1905 mp, constructie noua
16

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o casă tip P+1E cu 4 camere, construcție nouă cu o suprafață utilă de 126 mp și un teren în suprafață de 1905 mp, situată în Tăuții Măgherăuș, amplasată într-o zonă liniștită, ferită de trafic, acces facil si o panoramă deosebită. Casa are în configurare la parter ...

1587 EUR/m2 | 126 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Promovat
Cotirea, casa 6 camere, suprafata utila 264 mp, teren 1658 mp, comision 0
20

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o casă ce poate fi o bună oportunitate de investiție pentru o familie ce-și dorește să locuiască în mediul rural dar să fie în același timp aproape de oraș sau cel puțin să evadeze într-o oază de relaxare, în zilele libere. Situată cu acces rapid la Drumul Nordului, ...

587 EUR/m2 | 264 m2

Coltirea, Maramures

Promovat
Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0
18

Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o proprietate amplasată într-o zonă superbă în proximitatea străzii Griviței, beneficiind de un teren cu o suprafață generoasă de 1871 mp. Fazele de construcție a casei s-au derulat etapizat, procesul de finisare fiind inițiat în 2020. Cu o suprafață utilă de ...

1498 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

LAPUSEL la DN Baia Mare-CLUJ, ideal pentru bussiness + locuinta pozitia din spate
5

Singurul teren disponibil la Drumul National in localitatea Lapusel, la iesire, inainte de ultimele case, pe partea dreapta cum mergem spre Cluj. Terenul este semnalizat printr-un banner cu nr.de telefon E un teren cu pozitie strategica, cu deschidere 23 m, acces direct . Forma este dreptunghiulara, ...

1,617 m2

Lapusel, Maramures

Promovat
Tautii Magheraus (zona str. 4) - PROIECT NOU - case pe parter, s.c.=150 mp, teren 500 mp
10
2

Tautii Magheraus (zona str. 4) - de vanzare casa noua, construita in 2024-2025, are o suprafata desfasurata de 150 mp, utila 113 mp si teren 500 mp. Compartimentata astfel: living, bucatarie cu o camara, 3 dormitoare, 2 bai, debara, hol + terasa acoperita. La dorinta clientului casa se poate personaliza ...

1062 EUR/m2 | 113 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Promovat
Zona str. Victoriei (str. Crizantemelor) - PROIECT NOU - case tip duplex, P+E, teren 360-442 mp
12
7

Str. Crizantemelor - (complex NOU cu acces securizat) - case tip duplex dispuse pe P+E, suprafata desfasurata 165 mp si utila 113 mp, terenul este intre 360 - 442 mp (pretul difera in functie de suprafata terenului). DETALII TEHNICE (la stadiul semifinisat): -constructie din caramida, -izolata exterior ...

886 EUR/m2 | 165 m2

Baia Mare, Maramures

B-dul Traian, decomandat, balcon mare, BCA, izolat exterior,etaj 4 din 8, pret 75.000 euro
8

apartament 2 camere decomandat, bloc din bca, balcon transformat in bucatarie,

1630 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Ardusat, casa de renovat, anexe, teren 17 ari, pret 42000 euro negociabil
3
1

Casa veche din vaiog ce necesita renovare completa, anexe compusa din sura , bucatarie de vara, si garaj, teren 17 ari,proprietatea are acces la 2 strazi, terenul se poate dezmembra si in 2 parcele, utilitati curent, apa si gaz .Pretul este negociabil Proprietatea este situata la 100 m de Biserica Ardusat ...

525 EUR/m2 | 80 m2

Ardusat, Maramures

Luminisului bloc 11, garsoniera, etaj 2, convector, boiler ,balcon inchis, pret 26800 euro
5

garsoniera confort 1, etaj 2, orientata vest, balcon inchis, convector, boiler,parchet, usi si geamuri clasice, acte in regula, ocupabil

1117 EUR/m2 | 24 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2
20

Apartament central 4 camere 80 mp utili etaj 2

Apartament 4 camere central B-dul Traian langa Catedrala Adormirea Maicii Domnului de langa Gara 80 mp utili etaj 2 4 4 camere 2 bai balcon mare totul nou Locuinta impresioneaza prin starea impecabila si atmosfera moderna, fiind amenajat cu grija. Bucataria este complet mobilata si utilata, ...

1813 EUR/m2 | 80 m2

garii, Baia Mare, Maramures

Lapusel zona de case noi,9 ari  ari intravilan+GRATIS PROIECT CASA
8
5

Lapusel zona de case noi,9 ari ari intravilan+GRATIS PROIECT CASA

Teren intravilan foarte frumos, plan cu vedere frumoasa Zona retrasa de la trafic , dedicata constructiei de case de locuit,la circa 50 m de asfalt Forma dreptunghiulara a terenului,deschidere 23 m La circa 50 m de teren sunt apa, si curentul.

900 m2

Lapusel, Maramures

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Sasar
7
2

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Sasar

Blitz va propune o oferta atractiva in Cartierul Sasar, apartament în complexul Marinescu Residence. Descriere: Tipul proprietății: Apartament cu 3 camere, semifinisat. Locație: Cartier Săsar, aproape de Școala Internațională și Grădinița nr. 10, în apropierea universității. Etaj: 1. ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament de vanzare, 2 camere, 45 mp, zona centrala
11
1

Apartament de vanzare, 2 camere, 45 mp, zona centrala

Blitz va prezinta un apartament cu 2 camere - zona centrala. Locație: apartamentul se află pe strada Oituz, aproape de centrul nou al orașului, oferind accesibilitate și liniște, locatia perfecta pentru plimbări și relaxare dupa o zi de lucru. Structură: include un living cu balcon încorporat, baie, ...

1786 EUR/m2 | 42 m2

Baia Mare, Maramures

cv 210 Bd.Independentei, garsoniera , etaj intermediar
8
29

cv 210 Bd.Independentei, garsoniera , etaj intermediar

Zona RFN! Va propunem in bloc cu lift , un apartament cu 1 camera situat la etajul IX X in suprafata de 30 mp. Imobilul este renovat si dispune de pozitionare pe mijloc , instalatii noi electrice si sanitare, balcon inchis , orientare vest, usa metalica, contorizare individuala, disponibila imediat ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Baia Mare, Maramures

cv 188 Bd.Republicii, apartament 2 camere decomandat , etaj III
7
15

Zona Marinex ! Va propunem un apartament cu 2 camere decomandat situat la etajul III in suprafata de 50 mp. Imobilul dispune de orienatre vest, pozitionare pe mijloc, 2 balcoane ( unul deschis si unul inchis marit in camera), parchet si usi din lemn masiv., boxa beci. Se vinde mobilat si utilat !

1710 EUR/m2 | 50 m2

Baia Mare, Maramures

Spatiu central de vanzare

Spatiu central de vanzare

De vânzare spațiu în suprafata de 127mp zonă Traian cu vad pietonal si locuri de parcare,vitrina stradală. Dacă se dorește se poate prelua cu chiriaș, un venit lunar asigurat. Nu aveti posibilitatea de a achita integral ? Nici o problema ! Solutia în rate ! Doar trebuie să vă doriți, sa sunați si sa ...

2677 EUR/m2 | 127 m2

Traian, Baia Mare, Maramures

Str.Corbului, casa cu 30 ari teren
5

Str.Corbului, casa cu 30 ari teren

STR. CORBULUI,la intrare in Tautii de Sus, zona superba, casa P+1, arhitectura moderna, la stadiu semifinisat, in suprafata utila de 190mp, living, bucatarie cu loc de luat masa, camara, 5 dormitoare, 2 dressinguri, 2 bai, terasa mare cu vedere panoramica splendida, 30 ari teren. Pret 250.000E Agentia ...

1316 EUR/m2 | 190 m2

Baia Mare, Maramures

Casa Noua Tautii Magheraus str 9 pret accesibil
20

Casa Noua Tautii Magheraus str 9 pret accesibil

Casa spatioasa de vanzare in Tautii-Magheraus ndash; Strada 9 Pret: 141.500 Euro Proprietate ideala pentru familie, construita inteligent si foarte bine izolata! - Suprafata utila: 250 mp - Amprenta la sol: 156 mp - Regim: P + Mansarda - Garaj simplu: 45 mp - Compartimentare parter: - Hol generos - ...

566 EUR/m2 | 250 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

  Casa 91 mp. cu 14 ari teren, pret 60.500 euro. Tautii Magheraus
5
4

De vanzare: Casa 91 mp. si teren, , -, , Pret: 60.500 euro Telefon: Va oferim, in exclusivitate pentru cei ce își doresc o viata la casa, cu o curte generoasa: Casa cu 1.400 mp. teren imprejmuit cu gard de fier in fata si gard din beton in rest Acces din strada principala (Strada ...

672 EUR/m2 | 90 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Salvează căutarea