Promovat
Casa in Târgu Mureș zona centrala singur in curte
8
1

Casa in Târgu Mureș zona centrala singur in curte

Casă unifamilială – singur în curte | Zonă centrală | Târgu Mureș Se oferă spre vânzare proprietate deosebită, situată într-o zonă centrală, pe strada Belșugului, pe un teren generos de 1.000 mp (10 ari). Suprafață utilă: 125 mp Compartimentare ✔ living spațios cu bucătărie open-space ✔ 3 dormitoare ✔ ...

3408 EUR/m2 | 125 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
2 camere/ Modern/ Parter/ Mobilat complet/ Complex Maurer
8

2 camere/ Modern/ Parter/ Mobilat complet/ Complex Maurer

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere cu o locatie excelentă, în complexul Maurer, situat pe strada I.H. Rădulescu, cu acces rapid la mijloace alternative de transport, confort urban și mobilitate excelentă! Apartamentul se afla parterul înalt al unui bloc cu 8 etaje construit recent, cu ...

2447 EUR/m2 | 47 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare – Tudor, Târgu Mureș
6

Apartament 2 camere de vânzare – Tudor, Târgu Mureș

Apartament 2 camere – Tudor, vizavi de Jandarmerie | Siguranță și liniște pentru familia ta Vă propunem spre vânzare un apartament primitor situat în cartierul Tudor Vladimirescu, într-o zonă apreciată pentru siguranță și confort, chiar vizavi de Jandarmerie – un avantaj rar care oferă un sentiment ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament de vânzare – Aleea Constructorilor | Etaj 4/4 |110.000€
8

Apartament de vânzare – Aleea Constructorilor | Etaj 4/4 | 110.000 € Se oferă spre vânzare apartament situat pe Aleea Constructorilor, la etajul 4 din 4, la 10–15 minute de Facultatea de Medicină, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție (închiriere pentru studenți). Preț: 110.000 € ✔ bloc ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren campul cetatii
1

Teren campul cetatii

De vanzare parcele de terenuri intravilane in Campul Cetatii cu CF in regula! Acces usor la apa comunala si curent. Pret negociabil. Detalii in privat!

500 m2

Sovata, Mures

Casa potential:activitati comerciale, birouri, locuire multifamiliala,677 mp teren
20

Comision cumparator 0% Ascendent Imobiliare Targu Mures este onorata sa va prezinte spre vanzare o proprietate versatila, ideala atat pentru locuire, cat si pentru activitati comerciale, spatii de birouri sau spatii dedicate copiilor. imobilul dispune de o suprafata utila de 270 mp (290 mp desfasurati) ...

852 EUR/m2 | 270 m2

gheorghe doja, Targu Mures, Mures

Promovat
Intravilan pe 500mp, recomandat constructie  investitional, Cristesti, Targu Mures
5
1

Intravilan pe 500mp, recomandat constructie investitional, Cristesti, Targu Mures

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES este onorata sa va prezinte o REPREZENTARE IMOBILIARA particularizata prin vanzarea unui teren intravilan, excelent pozitionat intr-o zona linistita, ferita de sursele de poluare, potrivita pentru constructia unei case. Va invitam sa experimentati ...

500 m2

Targu Mures, Mures

Vand garzoniera cf. 1 , decomandat , etaj 2 4,  Dambul Pietros, zona Postei 19

Vand garzoniera cf. 1 , decomandat , etaj 2 4, Dambul Pietros, zona Postei

Garsoniera cf. 1, decomandat, etaj 2 4, S.U. 29 mp, geam termopan, C.T. proprie, Dambul Pietros, deasupra Postei informatii la telefon -

3000 EUR/m2 | 20 m2

Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 2 camere cf. 1, etaj 8 9, zona  Aleea Carpati
8
13

Vand apartament cu 2 camere cf. 1, etaj 8 9, zona Aleea Carpati

Vand apartament cu 2 camere, cf. 1, semidecomandat, etaj 8 9, C,T. proprie, geam termopan, usa metalica, S.U. 52 mp, balcon deschis 7 ml, pivnita, bloc izolat termic, cu vedere spre Weck - End informatii la telefon

1596 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4,  Damb, str. Lamaiteii              22

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, Damb, str. Lamaiteii

Apartament cu 3 camere, cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, S.U. 62 mp, C.T. proprie nemontat, instalatie exista , pivnita, zona linistita, aproape de scoala, centre comerciale. informatii la telefon

1323 EUR/m2 | 62 m2

Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures

Vand  apartament cu 2 camere, cf 2, etaj 4 4, zona  Aleea Savinesti
8
21

Vand apartament cu 2 camere, cf 2, etaj 4 4, zona Aleea Savinesti

Apartament cu 2 camere, cf. 2. nedecomandat, etej 4 4, C.T. proprie, geam termopan, usa metalica, balcon inchis, S.U. 42 mp, cu garaj autorizat, bloc din caramida, zona linistita, semicentrala. informatii tel.

1857 EUR/m2 | 42 m2

Targu Mures, Mures

Casa la tara
7
143

Casa la tara

Vand casa la tara. Dispune de bucatarie la parter si beci iar la etaj sunt 2 camere, hol, baie; plus dependinte: sura, grajd, teren. Casa se afla in satul Mihai Viteazu, com. Saschiz, jud. Mures. Sunati va rog ptr. detalii, nu mai trimiteți mesaje!

400 EUR/m2 | 100 m2

sat+Mihai+Viteazu, Saschiz, Mures

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, Pandurilor, Tudor, Targu Mures.
9

Comision cumparator: 2% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament cu o energie aparte, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Targu Mures, respectiv pe Bulevardul Pandurilor. Pozitionat la ultimul etaj al unui imobil cu patru ...

1884 EUR/m2 | 57 m2

pandurilor, Targu Mures, Mures

Vand APARTAMENT 2 camere, Tg. Mures, Tudor, str. Muncii
7

Vand APARTAMENT 2 camere, Tg. Mures, Tudor, str. Muncii

Vand apartament situat in Tg. Mures, Tudor, zona Fortuna. Apartamentul este decomandat, suprafata utila 55.10 mp, etaj 3, compus din 2 camere , bucatarie, camara, debara, baie, hol, balcon inchis, pivnita. Confortul termic este asigurat de centrala termica de apartament, geamuri termopan, bloc reabilitat ...

1745 EUR/m2 | 55 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Transilvania Camping, domeniu de 14.400mp,Sanmarghita de Mures:2cladiri, apartamente,potential excep
20
2

Comision cumparator:0% Ascendent Imobiliare Targu Mures Este onorata sa va prezinte spre vanzare un camping functional, situat intr-o zona linistita, cu potent?ial turistic ridicat, pe un domeniu de 14.390 mp, Sanmarghita, Mures, Proprietatea dispune de toate facilitatile necesare pentru desfasurarea ...

14,390 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL
8
3

Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL Dacă îți dorești un apartament bine poziționat, spațios și cu potențial, în unul dintre cele mai căutate cartiere din Târgu Mureș – asta este o alegere foarte bună Str. Muncii – cartier Tudor Vladimirescu 76.500 € (negociabil) Apartament ...

1471 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €
8
4

Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €

Apartament 2 camere | Mureșeni | Parter | Renovat | 68.000 € Târgu Mureș – Str. Hunedoara (lângă biserica ortodoxă) Dacă îți dorești un apartament curat, îngrijit și gata de mutare, într-o zonă liniștită – acesta poate fi alegerea perfectă ✨ Descriere: Apartament cu 2 camere, situat la parter, cu ...

1545 EUR/m2 | 44 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja
7
2

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Etaj 1 | Zona Doja | 93.000 € | Spațios & liniștit ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață generoasă de 62 mp, situat la etajul 1, într-un bloc solid din cărămidă, foarte bine construit. Localizare excelentă: Str. ...

1500 EUR/m2 | 62 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €
7
2

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | renovată complet 2025 | încălzire în pardoseală | 180.000 € Descriere: Se oferă spre vânzare o casă modernă, complet renovată în 2025, situată în Sâncraiu de Mureș, Str. Mureșului, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid la magazine, stație de ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 130 000 euro
8
1

Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 107 mp utili, teren 645 mp Oferim spre vânzare o casă situată în Sântana de Mureș, pe strada Morii, într-o zonă foarte bună, aproape de centrul comunei, la aproximativ 200 m de primărie, școală, stație de autobuz și magazine, pe drumul care face legătura ...

1187 EUR/m2 | 107 m2

Santana de Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 €
7

Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 € ✨ Cauți un apartament spațios, într-o zonă liniștită și verde? Acesta poate fi exact alegerea potrivită pentru tine! Locație: Târgu Mureș – Tudor, zona Dacia (str. Brașovului) Suprafață: 65 mp Etaj: Parter din 4 Preț: 130.000 € Compartimentare ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Promovat
Vânzare apartament 2 camere
3
1

Vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere – Ady Endre | Etaj 4 | 55.000 € ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș – zona Ady Endre Suprafață: 27 mp Etaj: 4 din 4 (acoperiș izolat) ️ Compartimentare: nedecomandat Preț: 55.000 € Detalii apartament: ️ 2 camere ️ Bucătărie ...

1815 EUR/m2 | 27 m2

ady, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €
8

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 € ✨ Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, acesta este pentru tine! Locație: Târgu Mureș – cartier Tudor Suprafață: 76 mp + balcon 6 mp Etaj: 7 Preț: 15500 € Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare ️ Bucătărie ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2
8

De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2 | 67.000 € | ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tudor, zona Diamant (lângă piață), într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la oraș. Locuința este poziționată la etajul 2 din 4 și beneficiază ...

2792 EUR/m2 | 24 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Salvează căutarea