Promovat
 Apartament 4 camere de vânzare – Central | Vis-a-vis de Poli 2
6

Apartament 4 camere de vânzare – Central | Vis-a-vis de Poli 2 Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 4 camere, situat central în Târgu Mureș, vis-a-vis de Poli 2, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 86 mp (95 mp incluând balconul închis) ...

2537 EUR/m2 | 82 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
Vand casa Cornisa pe 1 nivel, singur in curte
10
2

Vand casa Cornisa pe 1 nivel, singur in curte

Vand casa situata in cartierul Cornisa in cea mai buna zona (zona exclusivista cu multa liniste, spatii verzi, doar case in jur si teren plat). Constructia casei este realizata pe un singur nivel, cu pivnita pe aproape toata suprafata si pod. Suprafata utila este de aproximativ 140 mp la care se adauga ...

2821 EUR/m2 | 140 m2

Cornisa, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 3 camere, izolat termic, Dambu Pietros, Targu Mures
12

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o proprietate cu 3 camere, suprafata 55 mp,confort 2 sporit, situata intr-o zona linistita din cartierul Dambul Pietros,Targu Mures. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

dambu pietros, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 3 camere/ Mobilat și utilat / Etaj 4/ Zona Dâmbu
10

Apartament 3 camere/ Mobilat și utilat / Etaj 4/ Zona Dâmbu

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat pe strada Petru Dobra, o zonă liniștită cu toate obiectivele de interes în apropiere. Imobilul se află la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje, fără probleme de infiltrație. Comapartimentare: - Living; - 2 dormitoare; - Bucătărie; - ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garzoniera cf. 1 , decomandat , etaj 2 4,  Dambul Pietros, zona Postei 19

Vand garzoniera cf. 1 , decomandat , etaj 2 4, Dambul Pietros, zona Postei

Garsoniera cf. 1, decomandat, etaj 2 4, S.U. 29 mp, geam termopan, C.T. proprie, Dambul Pietros, deasupra Postei informatii la telefon -

3000 EUR/m2 | 20 m2

Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 2 camere cf. 1, etaj 8 9, zona  Aleea Carpati
8
13

Vand apartament cu 2 camere cf. 1, etaj 8 9, zona Aleea Carpati

Vand apartament cu 2 camere, cf. 1, semidecomandat, etaj 8 9, C,T. proprie, geam termopan, usa metalica, S.U. 52 mp, balcon deschis 7 ml, pivnita, bloc izolat termic, cu vedere spre Weck - End informatii la telefon

1596 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4,  Damb, str. Lamaiteii              22

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, Damb, str. Lamaiteii

Apartament cu 3 camere, cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, S.U. 62 mp, C.T. proprie nemontat, instalatie exista , pivnita, zona linistita, aproape de scoala, centre comerciale. informatii la telefon

1323 EUR/m2 | 62 m2

Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures

Vand  apartament cu 2 camere, cf 2, etaj 4 4, zona  Aleea Savinesti
8
21

Vand apartament cu 2 camere, cf 2, etaj 4 4, zona Aleea Savinesti

Apartament cu 2 camere, cf. 2. nedecomandat, etej 4 4, C.T. proprie, geam termopan, usa metalica, balcon inchis, S.U. 42 mp, cu garaj autorizat, bloc din caramida, zona linistita, semicentrala. informatii tel.

1857 EUR/m2 | 42 m2

Targu Mures, Mures

Casa la tara
7
143

Casa la tara

Vand casa la tara. Dispune de bucatarie la parter si beci iar la etaj sunt 2 camere, hol, baie; plus dependinte: sura, grajd, teren. Casa se afla in satul Mihai Viteazu, com. Saschiz, jud. Mures. Sunati va rog ptr. detalii, nu mai trimiteți mesaje!

400 EUR/m2 | 100 m2

sat+Mihai+Viteazu, Saschiz, Mures

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, Pandurilor, Tudor, Targu Mures.
9

Comision cumparator: 2% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament cu o energie aparte, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Targu Mures, respectiv pe Bulevardul Pandurilor. Pozitionat la ultimul etaj al unui imobil cu patru ...

1884 EUR/m2 | 57 m2

pandurilor, Targu Mures, Mures

Vand APARTAMENT 2 camere, Tg. Mures, Tudor, str. Muncii
7

Vand APARTAMENT 2 camere, Tg. Mures, Tudor, str. Muncii

Vand apartament situat in Tg. Mures, Tudor, zona Fortuna. Apartamentul este decomandat, suprafata utila 55.10 mp, etaj 3, compus din 2 camere , bucatarie, camara, debara, baie, hol, balcon inchis, pivnita. Confortul termic este asigurat de centrala termica de apartament, geamuri termopan, bloc reabilitat ...

1745 EUR/m2 | 55 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Transilvania Camping, domeniu de 14.400mp,Sanmarghita de Mures:2cladiri, apartamente,potential excep
20
2

Comision cumparator:0% Ascendent Imobiliare Targu Mures Este onorata sa va prezinte spre vanzare un camping functional, situat intr-o zona linistita, cu potent?ial turistic ridicat, pe un domeniu de 14.390 mp, Sanmarghita, Mures, Proprietatea dispune de toate facilitatile necesare pentru desfasurarea ...

14,390 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL
8
3

Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL Dacă îți dorești un apartament bine poziționat, spațios și cu potențial, în unul dintre cele mai căutate cartiere din Târgu Mureș – asta este o alegere foarte bună Str. Muncii – cartier Tudor Vladimirescu 76.500 € (negociabil) Apartament ...

1471 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €
8
4

Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €

Apartament 2 camere | Mureșeni | Parter | Renovat | 68.000 € Târgu Mureș – Str. Hunedoara (lângă biserica ortodoxă) Dacă îți dorești un apartament curat, îngrijit și gata de mutare, într-o zonă liniștită – acesta poate fi alegerea perfectă ✨ Descriere: Apartament cu 2 camere, situat la parter, cu ...

1545 EUR/m2 | 44 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja
7
2

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Etaj 1 | Zona Doja | 93.000 € | Spațios & liniștit ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață generoasă de 62 mp, situat la etajul 1, într-un bloc solid din cărămidă, foarte bine construit. Localizare excelentă: Str. ...

1500 EUR/m2 | 62 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €
7
2

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | renovată complet 2025 | încălzire în pardoseală | 180.000 € Descriere: Se oferă spre vânzare o casă modernă, complet renovată în 2025, situată în Sâncraiu de Mureș, Str. Mureșului, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid la magazine, stație de ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 130 000 euro
8
1

Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 107 mp utili, teren 645 mp Oferim spre vânzare o casă situată în Sântana de Mureș, pe strada Morii, într-o zonă foarte bună, aproape de centrul comunei, la aproximativ 200 m de primărie, școală, stație de autobuz și magazine, pe drumul care face legătura ...

1187 EUR/m2 | 107 m2

Santana de Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 €
7

Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 € ✨ Cauți un apartament spațios, într-o zonă liniștită și verde? Acesta poate fi exact alegerea potrivită pentru tine! Locație: Târgu Mureș – Tudor, zona Dacia (str. Brașovului) Suprafață: 65 mp Etaj: Parter din 4 Preț: 130.000 € Compartimentare ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Promovat
Vânzare apartament 2 camere
3
1

Vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere – Ady Endre | Etaj 4 | 55.000 € ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș – zona Ady Endre Suprafață: 27 mp Etaj: 4 din 4 (acoperiș izolat) ️ Compartimentare: nedecomandat Preț: 55.000 € Detalii apartament: ️ 2 camere ️ Bucătărie ...

1815 EUR/m2 | 27 m2

ady, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €
8

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 € ✨ Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, acesta este pentru tine! Locație: Târgu Mureș – cartier Tudor Suprafață: 76 mp + balcon 6 mp Etaj: 7 Preț: 15500 € Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare ️ Bucătărie ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2
8

De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2 | 67.000 € | ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tudor, zona Diamant (lângă piață), într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la oraș. Locuința este poziționată la etajul 2 din 4 și beneficiază ...

2792 EUR/m2 | 24 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Garsonieră mobilată și utilitată
8
2

Garsonieră mobilată și utilitată

Garsonieră de vânzare – Str. Fabrica de Zahăr | Lângă Maurer | Ideală pentru investiție Se oferă spre vânzare garsonieră cu o suprafață de aproximativ 25 mp, situată pe strada Fabrica de Zahăr, într-un bloc izolat termic, amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, lângă cel mai mare complex rezidențial ...

2478 EUR/m2 | 23 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Tudor
6

Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Tudor

Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Tudor Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, recent renovat, situat în cartierul Tudor, într-o zonă foarte bună, aproape de principalele puncte de interes ale orașului. ✔ apartament renovat recent ✔ mobilă în stare foarte bună ✔ disponibil pentru mutare Compartimentare: ✔ ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament de vânzare – Aleea Constructorilor | Etaj 4/4 |110.000€
8

Apartament de vânzare – Aleea Constructorilor | Etaj 4/4 | 110.000 € Se oferă spre vânzare apartament situat pe Aleea Constructorilor, la etajul 4 din 4, la 10–15 minute de Facultatea de Medicină, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție (închiriere pentru studenți). Preț: 110.000 € ✔ bloc ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Targu Mures, Mures

Salvează căutarea