Promovat
Teren intravilan 1949 mp, central, Sighișoara, str. George Coșbuc
6
2

Teren intravilan 1949 mp, central, Sighișoara, str. George Coșbuc – PUZ aprobat pentru locuințe colective O oportunitate rară de investiție imobiliară în inima Sighișoarei! Se oferă spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 1.949 mp, situat ultracentral, pe strada George Coșbuc, într-o zonă liniștită, ...

1,949 m2

Central, Sighisoara, Mures

Promovat
vând casă în Sângeorgiu de Mureș
8

vând casă în Sângeorgiu de Mureș

Casă de vânzare – Sângeorgiu de Mureș | Teren 1.200 mp | 230.000 € Se oferă spre vânzare casă spațioasă, situată în Sângeorgiu de Mureș, ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care își doresc spațiu, confort și liniște. Preț: 230.000 € Suprafață teren: 1.200 mp ✔ zonă liniștită și aerisită ✔ ...

192 EUR/m2 | 1,200 m2

Sangeorgiu de Mures, Mures

Promovat
Decomandat, etaj2, bloc nou, 67 mp, 2 balcoane, parcare proprie,Tudor, Targu Mures
10

Comision cumparator: 2% + tva, din valoarea de tranzactionare Ascendent Imobiliare Targu Mures este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament cu 2 camere, pentru un stil de viata modern, aerisit si echilibrat situat in apreciatul cartier Tudor, Targu Mures. Situat intr-un ansamblu rezidential ...

2314 EUR/m2 | 57 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 3 camere/ Decomandat/ 2 Bai/ Parter/ Bd. Pandurilor
11

Vă propunem spre vânzare un apartament confort I, decomandat, situat pe Bd. Pandurilor. Aceasta locuința este perfectă pentru o familie care are nevoie de spațiu și confort, iar în plus regăsiți în apropiere grădiniță, școală, Facultatea D. Cantemir, supermarket, sălă de sport, stație de autobuz etc. ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garzoniera cf. 1 , decomandat , etaj 2 4,  Dambul Pietros, zona Postei 19

Vand garzoniera cf. 1 , decomandat , etaj 2 4, Dambul Pietros, zona Postei

Garsoniera cf. 1, decomandat, etaj 2 4, S.U. 29 mp, geam termopan, C.T. proprie, Dambul Pietros, deasupra Postei informatii la telefon -

3000 EUR/m2 | 20 m2

Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 2 camere cf. 1, etaj 8 9, zona  Aleea Carpati
8
13

Vand apartament cu 2 camere cf. 1, etaj 8 9, zona Aleea Carpati

Vand apartament cu 2 camere, cf. 1, semidecomandat, etaj 8 9, C,T. proprie, geam termopan, usa metalica, S.U. 52 mp, balcon deschis 7 ml, pivnita, bloc izolat termic, cu vedere spre Weck - End informatii la telefon

1596 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4,  Damb, str. Lamaiteii              22

Vand apartament cu 3 camere cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, Damb, str. Lamaiteii

Apartament cu 3 camere, cf. 2 sporit, decomandat, etaj 2 4, S.U. 62 mp, C.T. proprie nemontat, instalatie exista , pivnita, zona linistita, aproape de scoala, centre comerciale. informatii la telefon

1323 EUR/m2 | 62 m2

Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures

Vand  apartament cu 2 camere, cf 2, etaj 4 4, zona  Aleea Savinesti
8
21

Vand apartament cu 2 camere, cf 2, etaj 4 4, zona Aleea Savinesti

Apartament cu 2 camere, cf. 2. nedecomandat, etej 4 4, C.T. proprie, geam termopan, usa metalica, balcon inchis, S.U. 42 mp, cu garaj autorizat, bloc din caramida, zona linistita, semicentrala. informatii tel.

1857 EUR/m2 | 42 m2

Targu Mures, Mures

Casa la tara
7
143

Casa la tara

Vand casa la tara. Dispune de bucatarie la parter si beci iar la etaj sunt 2 camere, hol, baie; plus dependinte: sura, grajd, teren. Casa se afla in satul Mihai Viteazu, com. Saschiz, jud. Mures. Sunati va rog ptr. detalii, nu mai trimiteți mesaje!

400 EUR/m2 | 100 m2

sat+Mihai+Viteazu, Saschiz, Mures

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, Pandurilor, Tudor, Targu Mures.
9

Comision cumparator: 2% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament cu o energie aparte, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Targu Mures, respectiv pe Bulevardul Pandurilor. Pozitionat la ultimul etaj al unui imobil cu patru ...

1884 EUR/m2 | 57 m2

pandurilor, Targu Mures, Mures

Vand APARTAMENT 2 camere, Tg. Mures, Tudor, str. Muncii
7

Vand APARTAMENT 2 camere, Tg. Mures, Tudor, str. Muncii

Vand apartament situat in Tg. Mures, Tudor, zona Fortuna. Apartamentul este decomandat, suprafata utila 55.10 mp, etaj 3, compus din 2 camere , bucatarie, camara, debara, baie, hol, balcon inchis, pivnita. Confortul termic este asigurat de centrala termica de apartament, geamuri termopan, bloc reabilitat ...

1745 EUR/m2 | 55 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Transilvania Camping, domeniu de 14.400mp,Sanmarghita de Mures:2cladiri, apartamente,potential excep
20
2

Comision cumparator:0% Ascendent Imobiliare Targu Mures Este onorata sa va prezinte spre vanzare un camping functional, situat intr-o zona linistita, cu potent?ial turistic ridicat, pe un domeniu de 14.390 mp, Sanmarghita, Mures, Proprietatea dispune de toate facilitatile necesare pentru desfasurarea ...

14,390 m2

Targu Mures, Mures

 Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL
8
3

Apartament 2 camere decomandat | Tudor | 52 mp | Preț NEGOCIABIL Dacă îți dorești un apartament bine poziționat, spațios și cu potențial, în unul dintre cele mai căutate cartiere din Târgu Mureș – asta este o alegere foarte bună Str. Muncii – cartier Tudor Vladimirescu 76.500 € (negociabil) Apartament ...

1471 EUR/m2 | 52 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €
8
4

Apartament 2 camere | Mureșeni | De vanzare| 68.000 €

Apartament 2 camere | Mureșeni | Parter | Renovat | 68.000 € Târgu Mureș – Str. Hunedoara (lângă biserica ortodoxă) Dacă îți dorești un apartament curat, îngrijit și gata de mutare, într-o zonă liniștită – acesta poate fi alegerea perfectă ✨ Descriere: Apartament cu 2 camere, situat la parter, cu ...

1545 EUR/m2 | 44 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja
7
2

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Gheorghe Doja

De vânzare apartament 2 camere | 62 mp | Etaj 1 | Zona Doja | 93.000 € | Spațios & liniștit ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață generoasă de 62 mp, situat la etajul 1, într-un bloc solid din cărămidă, foarte bine construit. Localizare excelentă: Str. ...

1500 EUR/m2 | 62 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
 Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €
7
2

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | renovată complet 2025 | încălzire în pardoseală | 180.000 € Descriere: Se oferă spre vânzare o casă modernă, complet renovată în 2025, situată în Sâncraiu de Mureș, Str. Mureșului, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid la magazine, stație de ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 130 000 euro
8
1

Casă de vânzare în Sântana de Mureș, str. Morii – 107 mp utili, teren 645 mp Oferim spre vânzare o casă situată în Sântana de Mureș, pe strada Morii, într-o zonă foarte bună, aproape de centrul comunei, la aproximativ 200 m de primărie, școală, stație de autobuz și magazine, pe drumul care face legătura ...

1187 EUR/m2 | 107 m2

Santana de Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 €
7

Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 € ✨ Cauți un apartament spațios, într-o zonă liniștită și verde? Acesta poate fi exact alegerea potrivită pentru tine! Locație: Târgu Mureș – Tudor, zona Dacia (str. Brașovului) Suprafață: 65 mp Etaj: Parter din 4 Preț: 130.000 € Compartimentare ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Promovat
Vânzare apartament 2 camere
3
1

Vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere – Ady Endre | Etaj 4 | 55.000 € ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș – zona Ady Endre Suprafață: 27 mp Etaj: 4 din 4 (acoperiș izolat) ️ Compartimentare: nedecomandat Preț: 55.000 € Detalii apartament: ️ 2 camere ️ Bucătărie ...

1815 EUR/m2 | 27 m2

ady, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €
8

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 € ✨ Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, acesta este pentru tine! Locație: Târgu Mureș – cartier Tudor Suprafață: 76 mp + balcon 6 mp Etaj: 7 Preț: 15500 € Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare ️ Bucătărie ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2
8

De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2 | 67.000 € | ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tudor, zona Diamant (lângă piață), într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la oraș. Locuința este poziționată la etajul 2 din 4 și beneficiază ...

2792 EUR/m2 | 24 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Tudor
6

Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Tudor

Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Tudor Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, recent renovat, situat în cartierul Tudor, într-o zonă foarte bună, aproape de principalele puncte de interes ale orașului. ✔ apartament renovat recent ✔ mobilă în stare foarte bună ✔ disponibil pentru mutare Compartimentare: ✔ ...

2396 EUR/m2 | 48 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Vand ap 3 cam decomandat, et 2/4, in Tg. Mures, cart Dambu Pietros 3

Vand ap 3 cam decomandat, et 2/4, in Tg. Mures, cart Dambu Pietros

Apartament 3 camere | Dâmbu Pietros | 82.000 € Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat, situat în Târgu Mureș, cartierul Dâmbu Pietros, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită și bine dezvoltată, ideală pentru familii. Preț: 82.000 € Etaj: ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros 103.000 €
8
2

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros 103.000 €

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros | Bulevardul 1848 | 103.000 € Se oferă spre vânzare apartament decomandat cu 2 camere, situat în Târgu Mureș, cartierul Dâmbu Pietros, pe Bulevardul 1848, deasupra magazinelor Darina / Puiul de Crăiești. Apartamentul are orientare spre partea din spate ...

1716 EUR/m2 | 58 m2

Targu Mures, Mures

Salvează căutarea