Promovat
 Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨
8

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨ Oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș Suprafață: 13 mp Etaj: 2 din 4 Preț: 25.500 € Detalii garsonieră: ️ Spațiu eficient compartimentat Baie (se predă complet utilată) ✔️ Renovată complet ✔️ Parchet nou + ...

1962 EUR/m2 | 13 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament de 2 camere de vanzare in 7 noiembrie, Tg Mures
9
5

Apartament de 2 camere de vanzare in 7 noiembrie, Tg Mures

Apartament de vânzare – 2 camere | 7 Noiembrie – Aleea Constructorilor | 85.000 € Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona 7 Noiembrie, pe Aleea Constructorilor, într-o zonă liniștită, retrasă de la traficul intens, ideal pentru locuință sau investiție. Preț: 85.000 € Etaj: 2 din ...

2237 EUR/m2 | 38 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
✨ Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania
8
1

✨ Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania

Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania | 98.000 € Dacă îți dorești un apartament amenajat cu bun gust, luminos și gata de mutare, în unul dintre cele mai căutate cartiere din Târgu Mureș — acesta este pentru tine Târgu Mureș – cartier Tudor, str. Transilvania Preț: 98.000 € Apartament ...

2178 EUR/m2 | 45 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 4 camere de vânzare – Central | Vis-a-vis de Poli 2
6

Apartament 4 camere de vânzare – Central | Vis-a-vis de Poli 2 Se oferă spre vânzare apartament spațios cu 4 camere, situat central în Târgu Mureș, vis-a-vis de Poli 2, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 86 mp (95 mp incluând balconul închis) ...

2537 EUR/m2 | 82 m2

central, Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
 Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €
7
2

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | renovată complet 2025 | încălzire în pardoseală | 180.000 € Descriere: Se oferă spre vânzare o casă modernă, complet renovată în 2025, situată în Sâncraiu de Mureș, Str. Mureșului, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid la magazine, stație de ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Mures, Mures

Promovat
 Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨
8

Garsonieră renovată – Etaj 2 | 25.500 € ✨

1962 EUR/m2 | 13 m2

mureseni, Targu Mures, Mures

Promovat
Vând apartament 3 camere
7

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere – Dâmbu Pietros | Parter | 95.000 € Oportunitate ideală pentru familie sau investiție! Îți propun spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în cartierul Dâmbu Pietros, într-o zonă liniștită, cu acces rapid la toate facilitățile zilnice. Localizare excelentă: Aproape de școli, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere | 60 mp |  Zona Dacia
8
2

Apartament 3 camere | 60 mp | Zona Dacia

Apartament 3 camere | 60 mp + balcon 7 m | Parter | Zona Dacia | 118.000 € Târgu Mureș – str. Brașovului (zona Dacia) Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și situat într-o zonă liniștită, acesta este exact ce cauți ✨ Caracteristici principale: ✔ 3 camere ✔ 60 mp utili ✔ balcon ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Promovat
 De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2
8

De vânzare apartament 1 cameră | 24 mp | Tudor – Diamant | Etaj 2 | 67.000 € | ✨ Descriere: Se oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tudor, zona Diamant (lângă piață), într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la oraș. Locuința este poziționată la etajul 2 din 4 și beneficiază ...

2792 EUR/m2 | 24 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere  | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat
8
1

Apartament 3 camere | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat

Apartament 3 camere | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat Preț: 125.000 € Se oferă spre vânzare un apartament modern, recent renovat, situat în Târgu Mureș, cartier Tudor – strada Banat, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. Suprafață utilă: 70 mp Etaj: 2 din 4 ✔ compartimentare decomandată ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 €
7

Apartament 3 camere decomandat – Tudor, zona Dacia | 130.000 € ✨ Cauți un apartament spațios, într-o zonă liniștită și verde? Acesta poate fi exact alegerea potrivită pentru tine! Locație: Târgu Mureș – Tudor, zona Dacia (str. Brașovului) Suprafață: 65 mp Etaj: Parter din 4 Preț: 130.000 € Compartimentare ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €
8

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 €

Apartament 3 camere decomandat – Tudor | 76 mp | 155000 € ✨ Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și gata de mutare, acesta este pentru tine! Locație: Târgu Mureș – cartier Tudor Suprafață: 76 mp + balcon 6 mp Etaj: 7 Preț: 15500 € Compartimentare: ️ Living ️ 2 dormitoare ️ Bucătărie ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Vânzare apartament 2 camere
3
1

Vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere – Ady Endre | Etaj 4 | 55.000 € ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință proprie! Locație: Târgu Mureș – zona Ady Endre Suprafață: 27 mp Etaj: 4 din 4 (acoperiș izolat) ️ Compartimentare: nedecomandat Preț: 55.000 € Detalii apartament: ️ 2 camere ️ Bucătărie ...

1815 EUR/m2 | 27 m2

ady, Targu Mures, Mures

Promovat
Vand apartame,2 canere
6
2

Vand apartame,2 canere

Vânzare apartament 2 camere – Dâmbu Pietros | 58 mp Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, la etajul 9 din 10. Suprafață: 58 mp Compartimentare practică, cu hol pătrat, oferind un spațiu aerisit și funcțional. Avantaje zonă: cartier liniștit și ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere de vânzare – 66 mp | Parcare privată | Dâmbu, s
5
1

Apartament 2 camere de vânzare – 66 mp | Parcare privată | Dâmbu, str. Suceava Se oferă spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în cartierul Dâmbu, pe strada Suceava, la etajul 3 din 5, cu orientare estică – lumină naturală plăcută pe tot parcursul dimineții. Suprafață utilă: ...

1879 EUR/m2 | 66 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere de vânzare – Cornișa | Aproape de UMF | 109.700
8

Apartament 2 camere de vânzare – Cornișa | Aproape de UMF | 109.700 € Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Cornișa, în imediata apropiere a căminelor studențești și a Universității de Medicină și Farmacie. Preț: 109.700 € (ușor negociabil) Etaj: 4 din 5 Disponibil ...

2385 EUR/m2 | 46 m2

cornisa, Targu Mures, Mures

Promovat
 Casă individuală de vânzare – Unirii | Renovată 2022 | 315.000 €
8

Casă individuală de vânzare – Unirii | Renovată 2022 | 315.000 € Se oferă spre vânzare o casă individuală situată în Târgu Mureș, cartier Unirii, pe strada Sg. Maj. Lazăr Blejnari, într-o zonă liniștită, de case, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Preț: 315.000 ...

2143 EUR/m2 | 147 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 3 camere de vânzare / închiriere – Poli 2 | Etaj 1 | 84
7

Apartament 3 camere de vânzare / închiriere – Poli 2 | Etaj 1 | 84 mp Se oferă spre vânzare sau închiriere apartament spațios cu 3 camere, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc solid din beton, construit în 1991, în zona centrală – Poli 2. O locuință ideală pentru familie sau investiție, cu poziționare ...

2333 EUR/m2 | 84 m2

semicentral, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere nou, mobilat complet, parcare inclusă
8

Apartament 2 camere nou, mobilat complet, parcare inclusă

Vânzare apartament 2 camere – Maurer Residence | 59 mp Se oferă spre vânzare apartament nou cu 2 camere, decomandat, situat în complexul Maurer Residence, la etajul 5, într-un imobil modern cu lift. Suprafață utilă: 59 mp ✔ mobilat și utilat complet – exact ca în fotografii ✔ ideal pentru locuire imediată ...

2492 EUR/m2 | 59 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Casă ultracentrală, singur în curte Târgu Mureș – 2 Apartamente
11
2

Proprietate rară în Târgu Mureș – casă singur în curte, ideală pentru locuit sau investiție Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată singur în curte, într-o zonă liniștită și căutată din Târgu Mureș. Cu o suprafață utilă de 210 mp, această locuință impresionează prin luminozitate naturală, ...

1857 EUR/m2 | 210 m2

semicentral, Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament 2 camere de vânzare | 7 Noiembrie – Str. Păcii
5
4

Apartament 2 camere de vânzare | 7 Noiembrie – Str. Păcii

Apartament 2 camere de vânzare | 7 Noiembrie – Str. Păcii Se oferă spre vânzare apartament situat într-o zonă foarte bună, aproape de principalele puncte de interes din oraș. Locație excelentă: În apropiere de Spitalul Județean La câteva minute de Facultatea de Medicină (UMF) Piață și diverse magazine ...

1925 EUR/m2 | 40 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
✨ Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania
8
1

✨ Apartament 2 camere MODERN | Tudor | Str. Transilvania

2178 EUR/m2 | 45 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 3 camere,confort 1,Tudor
8

Apartament cu 3 camere,confort 1,Tudor

Vând apartament cu 3 camere, B-dul 1 Decembrie 1918, intre Corina si Fortuna, in cartierul Tudor. Este situat in apropierea tuturor punctelor de interes comun. Apartamentul are o suprafata totala de 75 mp, decomandat, confort 1, etaj 8 8, lift nou, uscatorie, izolat interior exterior. Este compus ...

1674 EUR/m2 | 72 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Casă de vânzare, teren 1040 mp
14

Casă de vânzare, teren 1040 mp

Vilă ULTRA SPAȚIOASĂ | 1040 mp teren | Panouri fotovoltaice | Unirii | 270.000 € Dacă îți dorești o proprietate mare, aerisită și complet echipată, aceasta este exact genul de casă care rar apare pe piață Cartier Unirii – zonă liniștită, aer curat Preț: 270.000 € Casă ULTRA SPAȚIOASĂ, perfectă ...

1304 EUR/m2 | 207 m2

unirii, Targu Mures, Mures

Salvează căutarea