Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Manastirea Bistrita, in cadru natural, cu toate facilitatile
18
12

PROPRIETATE ZONA MĂNĂSTIREA BISTRIȚA, ÎN CADRU NATURAL, CU TOATE FACILITĂȚILE 195.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, să fii înconjurat de natură să simți freamătul pădurii, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, ...

527 EUR/m2 | 370 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa+ teren de vanzare REDIU
20
2

Casa+ teren de vanzare REDIU

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare o proprietate situată în satul Poloboc, comuna Rediu, județul Neamț. Suprafață imobil: 260 mp Suprafață teren: 1.235 mp Front stradal: 19 ml Detalii construcții: Locuință principală (P+E) Nr. niveluri: 2 An construcție: 2020 Suprafață construită la sol: ...

355 EUR/m2 | 234 m2

Rediu, Neamt

Promovat
Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare
13

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare

Casa de vanzare situat in Zanesti la strada principala, 400 de metri patrati curte, casa 78 de metri patrati.

487 EUR/m2 | 78 m2

Zanesti, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa noua  in Cordun
10

Vand casa noua in Cordun

Vând casă nouă în Cordun , din cărămidă cu 3 camere , living spațios și bucătărie mare , baie cu cadă sau duș , terasă și beci . Casa are toate utilitățile, construcție calitativă . Acte pregătite pt notariat Preț 135000 discutabil Pentru mai multe detalii vă rog sunați la nr de tel. Contactează ...

1227 EUR/m2 | 110 m2

Cordun, Neamt

Vand vila in Horia
37

Vand vila in Horia

Ofer spre vânzare vila din cărămida in Horia, P +M cu suprafața de 240mp, iar terenul este de 1000mp. Imobilul prezentat se vinde utilat și mobilat după cum reiese din fotografii , acestea sunt reale și nu din alta locație . Actele sunt pregătite și actualizate pt notariat . Prețul este de 165000 ...

688 EUR/m2 | 240 m2

Horia, Neamt

Vand ap 2 camere et 1
9
1

Vand ap 2 camere et 1

Vând apartament cu 2 camere decomandat Zona Favorit Etajul 1 Situat pe mijloc Apartamentul este in totalitate renovat Se vinde utilat și mobilat Fotografii reale Preț 60000 Pentru mai multe detalii vă rog sunați la nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul agenției situat pe Str Tineretului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand ap cu 4 camere ultracentral
10

Vand ap cu 4 camere ultracentral

Vând apartament cu 4 camere decomandat Zona ultracentrală Etaj intermediar , et 4 din 7 Apartamentul este total renovat Se vine utilat și mobilat Două băi , dintre care una s-a transformat în dressing, pt cine dorește se poate reutiliza Preț 99800 Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog ...

1248 EUR/m2 | 80 m2

Roman, Neamt

CASĂ cu teren intravilan 2040 mp DRAGOMIREȘTI, judetul NEAMȚ
12
1

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare o casa in comuna DRAGOMIRESTI localitatea UNGHI. Casa este construita din chirpici in anul 1992, are suprafata construita desfasurata de 136 mp si este compusa din: 2 camere, 2 bucatarii, 1 hol, 1 baie si o terasa acoperita. Temelia casei este din beton iar acoperisul ...

230 EUR/m2 | 122 m2

Unghi, Neamt

Apartament 2 camere strada Mihai Viteazu ,etaj 2 - Piatra Neamt
6

De vânzare – Apartament 2 camere, Dărmănești – Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Dărmănești, pe strada Mihai Viteazu, la etajul 2. Compartimentare decomandată Balcon Centrală termică proprie Izolație termică exterioară Un apartament ...

1153 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter
12

Apartament 2 camere Precista, Bdul.Decebal - parter

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Precista, pe bulevardul Decebal, la parter. ✔️ Compartimentare practică ✔️ Balcon ✔️ Acces facil – ideal pentru locuit sau investiție Preț: 55.000 € negociabil Pentru mai multe informații și programarea unei ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, in zona Cresei, renovat integral 2026
18
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, spațios, cu bucătărie și living open space și 2 dormitoare, renovat integral 2026, situat în zona Creșei Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică nouă, în garanție, încălzire în pardoseală, instalații noi, tâmplărie pvc cu geam tripan, uși ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Roman, Neamt

Teren 1717 mp,intravilan langa centura ocolitoare Cordun!
4

Teren 1717 mp,intravilan langa centura ocolitoare Cordun!

Teren pentru hala langa centura ocolitoare Cordun pe strada Vioreleor!Suprafata teren 1717 mp,deschidere 29 m,adancime 58 m.Dupa cum se poate vedea in proiect ,se poate construi o hala de 200 mp (20m x 10m).In spatele terenului se poate concesiona de la primarie (circa 10 m) cale de acces pana la centura ...

1,717 m2

Cordun, Neamt

De vanzare casa construita din caramida, renovată, mobilata și utilata, zona Parcului 79.000euro
20
3

De vânzare casă cochetă, construită din cărămidă, formată din 2 camere spațioase, 2 holuri, bucătărie și baie, renovată premium, mobilată și utilată, cu terasă și grădină frumos amenajată, situată în zona Parcului Casa este izolată, dispune de centrală termică pe gaz, instalații noi, tâmplărie pvc cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

-Case De Vânzare În Roman-
5

-Case De Vânzare În Roman-

DESCOPERA CASA PERFECTA PENTRU TINE Cartier rezidential nou ideal pentru familii cu copii!! Locatie Str Profesor Dumitru Martinas nr 17. CASE TIP DUPLEX SPATIU IDEAL PENTRU FAMILIE! 120 mp utili. Teren 500 mp. Terasa 36 mp balcon 4 mp. Pret 110000 euro plus TVA. CASE DUPLEX PREMIUM: Pret 130000 ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2
12

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ Etaj 6 din 10 ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat, zona Profi Ion Creanga 41.800euro
15
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat complet, situat în zona Profi Ion Creangă Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică prin condensare Ariston nouă, aer condiționat, instalații noi ( electrică, sanitară și de încălzire ), geamuri termopan, uși interior noi, gresie, ...

995 EUR/m2 | 42 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

  Vand teren 15000 mp intre com.Dobreni si Bodesti (parcare)soseaua Piatra Neamt-Targu Neamt
3
6

Vand teren 15000 mp soseaua Piatra Neamt-Targu Neamt,situat intre localitatile,Dobreni si Bodesti (parcare). 520m lungime,29m latime. .Cadastru, extravilan.Pret negociabil.

Dobreni, Neamt

Doar 345euro mp - oportunitate investitie - vanzare spatiu comercial de 980 metri patrati, central!
10

Situata pe un teren de 996 mp, cladirea comerciala are 980 mp utili (700 parter si 280 mansarda), în zona centrala oraș Roman oportunitate pentru showroom, birouri, depozit sau producție ușoară Pentru showroom - frontul stradal este de 38 metri, cu posibilitatea de a amenaja 6-8 locuri de parcare. 3 ...

0 EUR/m2 | 996 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte femei - la centru piatra neamt
4

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte pentru femei . -Vizavi la Central Plaza , zona centrala si circulata. -Stoc variat haine pentru femei. -Clienti formati

Central, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea