Promovat
Casă la cheie - zona Ștrandului Municipal
12

Casă la cheie - zona Ștrandului Municipal

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă cu living mare și bucătărie deschisă, 2 dormitoare și 2 băi, complet mobilată și utilată. Casa are amprentă la sol de 89 mp, suprafață utila aproximativ 120 mp, cu tot cu mansardă. - centrală termică nouă - calorifere ...

1075 EUR/m2 | 120 m2

sud-est, Roman, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere semidecomandat, zona centrala, etaj 9 Piatra Neamt
3

Apartament de 4 camere semidecomandat in suprafata utila de 64 mp din care 4 m are balconul. Zona este ultracentrala in apropiere de Micromedica, Scoala 12, Hotel Ceahlau. Tot apartamentul are izolatie interioara, sunt 17-18 grade pe timp de iarna usoara, toamna, primavara, fara a porni centrala. Balconul ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa zona 1 MAI, 223 utili P+1+M, 663 m teren – MERITA VAZUTA!
12

Consultati oferta noastra detaliata pe www.etalon-imobiliare.ro Casa P+1+M 223 m utili, situata in Piatra Neamt, zona 1 MAI, teren 660 mp. Imobilul este construit din caramida, pe fundatie din beton armat, acoperit cu tabla tip Lindab, tamplarie din termopan, izolatie exterioara, suprafata utila de ...

874 EUR/m2 | 223 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti
16
2

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 2, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 67.000 EURO Oferim spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona Adridan din cartierul Dărmănești, la etajul 2 4, într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde, ferită de zgomotul stradal, oferind o ușoară accesibilitate către ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii
20

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare casă la gri – Girov, Gura Văii Obiectiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare o casă la gri, situată în comuna Girov, localitatea Gura Văii, ideală pentru cei care își doresc să își personalizeze locuința după propriul gust. Imobilul are o suprafață construită ...

436 EUR/m2 | 195 m2

Gura Vaii, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
2

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Complex Orion, Dărmănești
7
3

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești Ideal pentru investiție sau locuință personală! Detalii esențiale: Suprafață utilă: 48 mp Etaj 9 9 vedere frumoasă, lumină naturală Semidecomandat, compartimentare practică: Dormitor decomandat cu balcon (4 mp) Cameră de zi cu trecere Bucătărie spațioasă Baie ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV   Piatra-Neam
19
1

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neam

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neamț MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și elegant, cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată a municipiului Piatra-Neamț, în apropiere de OMV. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc cu regim ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!
5

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!

De vânzare apartament cu 3 camere în zona Smirodava, Roman Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă liniștită. Locuința are o suprafață totală de 72 mp, beneficiază de un balcon și o lojie, oferind un plus de confort și funcționalitate. Apartamentul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etajul 1, zona Piata Mica, renovat 48.000euro
7

De vânzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 in zona Piața mică ,renovat complet, mobilat și utilat, termopane, ușă metalică, centrală termică,izolat interior exterior. Preț 48.000 euro ușor negociabil

960 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Casa noua in Piatra Neamț, iesirea spre Târgu Neamț
6
1

Casa noua in Piatra Neamț, iesirea spre Târgu Neamț

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare o casa deosebita, situata in Piatra-Neamț la iesirea spre Târgu Neamț. Construita in 2021 din cărămidă, pe un singur nivel, cu 196 mp utili și un teren generos de 480 mp. Bucură-te de un gazon superb, un spațiu de relaxare în aer liber, ...

1276 EUR/m2 | 196 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat zona Episcopiei
8

Vand apartament decomandat zona Episcopiei

Vând apartament cu doua camere decomandat Zona Favorit partea cu stadionul Suprafața 56 mp utili Apartamentul este total renovat Se vinde utilat și mobilat Preț 54000 Acte actualizate pt notariat Fotografii reale Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la Filip Doltu nr de tel. sau ne gasiti ...

982 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

2000 mp Pangarati- aproape de Castelul de Smarald
1
39

2000 mp Pangarati- aproape de Castelul de Smarald

Oferim spre vanzare 2000 mp teren intravilan situat in zona Pangarati..Poza este doar informativa! Pret:22000 euro Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!

2,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan 1000 mp
10
1

Teren intravilan 1000 mp

Va prezentam un teren cu o suprafata utila de 1000 mp intravilan, zona Viisoara, cu o priveliste superba. Utilitati: gaz (in fata terenului), apa, electric. Ideal pentru casa deoarece privelistea este superba si are deschidere pe 2 laturi, dintre care una de 36ml. PRET 25 EURO MP, NEGOCIABIL. Pentru ...