Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
OFERTA-COMISION 0% LA CUMPARARE   Ap 1 cam, parter, bloc 5 Fermelor. Preț 56 500 TVA INCLUS
7
1

OFERTA-COMISION 0% LA CUMPARARE Ap 1 cam, parter, bloc 5 Fermelor. Preț 56 500 TVA INCLUS

Apartament 1 cameră, 42 mp (37 mp utili + 5 mp balcon), disponibil la parter si dispune de gradina proprie de 40 mp. Apartamentul are centrală termică, incalzire in pardoseala si se vinde cu toate finisajele interioare incluse. El se află într-un ansamblu rezidențial nou început, pe strada Fermelor, ...

1345 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere / 2 bai/ ETAJ 2 / 79 mp / constructie 1990
20
1

Apartament 3 camere – Dărmănești (zona OMV), confort și liniște! Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, în zona de construcții noi a cartierului Dărmănești – o locație apreciată pentru liniște, acces facil și lipsa traficului intens. ✨ Caracteristici principale: ✔ ...

1138 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 Vânzare apartament 2 camere   Zona Dărmănești
11
4

Vânzare apartament 2 camere Zona Dărmănești

Vânzare apartament 2 camere Zona Dărmănești Locație: Apartamentul este situat în zona Dărmănești, o zonă liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului: școli, grădinițe, magazine, farmacii și mijloace de transport în comun. Caracteristici apartament: Suprafață utilă: ...

938 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii
20

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare casă la gri – Girov, Gura Văii Obiectiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare o casă la gri, situată în comuna Girov, localitatea Gura Văii, ideală pentru cei care își doresc să își personalizeze locuința după propriul gust. Imobilul are o suprafață construită ...

436 EUR/m2 | 195 m2

Gura Vaii, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
3

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Complex Orion, Dărmănești
7
3

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești Ideal pentru investiție sau locuință personală! Detalii esențiale: Suprafață utilă: 48 mp Etaj 9 9 vedere frumoasă, lumină naturală Semidecomandat, compartimentare practică: Dormitor decomandat cu balcon (4 mp) Cameră de zi cu trecere Bucătărie spațioasă Baie ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV   Piatra-Neam
19
2

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neam

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neamț MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și elegant, cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată a municipiului Piatra-Neamț, în apropiere de OMV. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc cu regim ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!