Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera Maratei
5
3

Garsoniera Maratei

MCD Expert Imobiliare vă prezintă spre achiziție un apartament cu 1 cameră, complet renovat, situat într-o zonă foarte căutată din Piatra Neamț în proximitatea centrului orașului, Școlii nr. 2 și Spitalului Județean. Locația excelentă asigură acces rapid la principalele puncte de interes, transport ...

1383 EUR/m2 | 30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Bdul Decebal, Precista
5

Apartament 2 camere, etaj 1, Bdul Decebal, Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 1 in zona Bisericii Vechi din Precista. Are suprafata utila de 54 mp, 1 balcon, 1 baie cu geam, se vinde mobilat si utilat. Este situat pe sud, fiind foarte calduros si luminos, este situat pe mijloc intre apartamente. Are accesul in bloc direct din ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Mall / Precista
12
3

Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Mall / Precista

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, aflat în renovare, situat la etajul 4 pe Bulevardul Decebal, Piatra Neamț. Detalii proprietate: Suprafață utilă apartament : 53,92 mp Suprafață construită: 57,06 mp Geam termopan 2 logii Orientare imobil: Vest Apartamentul ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 debarale și balcon, zona excelenta, 48.000euro negociabil
5
1

De vânzare apartament cu 3 camere , 2 debarale și balcon,situat în zonă Excelentă! Apartamentul dispune de centrală termică și tâmplărie termopan nouă Cel mai bun preț de pe piață! 48.000 negociabil

686 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere si balcon, etajul 1, zona excelenta 73.500 euro
8
1

73500 e , etajul 1 De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la etajul 1, în zona excelenta Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Pret 73.500 usor negociabil

1205 EUR/m2 | 61 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, situat la etaj intermediar 57.000euro
8

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, situat la etaj intermediar. Apartamentul este izolat exterior, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire , centrala termica, geamuri termopan, usa metalică la intrare . Pret 57.000 ușor negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, zona Restaurantului Bradu
7
1

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, decomandat, in zona Restaurantului Bradu. Apartamentul are usa metalica la intrare, centrala termica, tamplarie de termopan. Pret: 48.000 negociabil

960 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, situat pe Bd. Roman Musat
8
1

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etaj intermediar, fix pe bulevardul Roman Mușat Apartamentul este izolat exterior, centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Preț: 63.000 negociabil

1145 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

De vanzare garsonieră cu balcon, confort 1, 45mp, mobilata si utilata zona Episcopiei
8

De vânzare garsonieră cu balcon, confort 1, 45 mp, complet mobilată și utilată, situată în zona Episcopiei Garsoniera este izolată, are centrală termică, aer condiționat, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Preț: 42.000 negociabil

933 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
11

Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament cu 3 camere decomandat - în bloc la Farmacia 32 - foarte călduros - izolat exterior - centrală termică - ferestre termopan - bucătărie mobilată și utilată - aerisire la baie Cumpărătorul NU plătește comision.

1213 EUR/m2 | 68 m2

ultracentral, Roman, Neamt

Apartament 3 camere - Favorit - mobilat și utilat
10
1

Apartament 3 camere - Favorit - mobilat și utilat

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament 3 camere complet mobilat și utilat – zona Favorit, Roman Str. Bucegi, Bl. 2, Et. 3 – Municipiul Roman, Jud. Neamț ✨ Modernizat integral, cu dotări de calitate: - mobilă din lemn masiv - electrocasnice incluse - ...

1225 EUR/m2 | 60 m2

sud, Roman, Neamt

Spatiu comercial - posibilitate cabinet medical / salon cosmetică
8

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Spațiu comercial situat la parterul blocului 7, str. Victor Hugo, zona Favorit Pretabil: cabinete medicale, salon cosmetică, magazin etc. Suprafață: util 95.75 mp - construit 115 mp - grup sanitar - vitrină 4 metri - ușa ...

1000 EUR/m2 | 96 m2

est, Roman, Neamt

Vilă cu 6 dormitoare, 2 garaje, anexe multiple - 2076 mp teren
20
1

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț Vilă construită în anul 2012 compartimentată după cum urmează: Parter: Hol, living, bucatărie, baie, două dormitoare Etaj 1: hol, baie, dormitor, birou Etaj 2: hol, dormitor + acces pod Două garaje: unul normal (cu canal întreținere ...

600 EUR/m2 | 300 m2

Cordun, Neamt

Apartament 3 camere mari, 75 mp, etaj 1, zona Favorit
17

Apartament 3 camere mari, 75 mp, etaj 1, zona Favorit

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament cu 3 camere, 75 mp, etaj 1 Str. Alexandru cel Bun, Mun. Roman, Jud. Neamț Dotări: - centrală termică în condensare (achiziționată în 2025) - calorifere aluminiu, instalație încălzire ascunsă din PPR - instalație ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

sud, Roman, Neamt

Teren pentru casă în oraș
7

Teren pentru casă în oraș

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Teren de 952 mp cu lătime 15.5 metri - Str. Bogdan Dragoș, nr. 187A Terenul se învecinează cu Școala gimnazială "Carol I" și se află peste drum de supermarketul PROFI de pe strada Bogdan Dragoș. Suprafața este compusă din ...

952 m2

sud-est, Roman, Neamt

Casă tip duplex - zonă exclusivistă
20

Casă tip duplex - zonă exclusivistă

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: partea superioară a unei case Duplex situată pe Aleea Griviței, mun. Roman, Jud. Neamț (stradă exclusivistă) PREȚ: 247.000 € Compartimentare: Parter: spațiu de primire 20 mp (foto 2) și hol / casa scării Etaj: Living, bucătărie, ...

1235 EUR/m2 | 200 m2

central, Roman, Neamt

Apartament 4 camere - Ultracentral / Bd. RomanMușat
13

Apartament 4 camere - Ultracentral / Bd. RomanMușat

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament cu 4 camere, pe Bulevardul Roman Mușat, bl. 35, etaj 4. Bulevardul principal al orașului - între primărie și zona "2 măgari" Compartimentare: bucătărie mare, două băi, 3 dormitoare, living și două balcoane. Boxă ...

856 EUR/m2 | 86 m2

ultracentral, Roman, Neamt

Grădină 300 mp - în oraș
6

Grădină 300 mp - în oraș

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Grădină în suprafață de 303 mp Str. Perișorului, aproape de școala Carol 1 (Bălcescu) Front stradal: 9 metri Adâncime teren: 36 metri Posibilitate utilități: energie electrică, apă, canalizare !!! Terenul nu este construibil ...

303 m2

est, Roman, Neamt

Teren 7.092 mp cu PUZ aprobat + Autorizatie / investiție autostrada A7
8

Agentia imobiliara RARA Solutii propune spre vanzare un teren cu potențial investițional ridicat in intravilanul comunei Horia, judetul Neamt. Localizare excelenta: la doar 4 km de accesul Trifesti – Autostrada A7 la aproximativ 5 km de accesul Horia – Autostrada A7 SUPRAFAȚĂ ȘI CONFIGURAȚIE Suprafata ...

7,092 m2

Horia, Neamt

Apartament 3 camere- parter cu boxa - Orion
20

Apartament 3 camere- parter cu boxa - Orion

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, pe strada 1 Decembrie 1918, în cartierul Dărmănești. Locuința este decomandată și dispune de o compartimentare practică. Suprafețe: ✔ Suprafață utilă: 54,39 mp ✔ Balcon: 2,44 mp ✔ Suprafață totală: 56,83 mp Caracteristici: ✔ ...