Promovat
CABINET STOMATOLOGIC - Spațiu comercial DĂRMĂNEȘTI
8

CABINET STOMATOLOGIC - Spațiu comercial DĂRMĂNEȘTI

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un spațiu comercial situat pe Aleea Ulmilor, Piatra Neamț – perfect pentru un cabinet stomatologic sau orice alt tip de cabinet. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: 2 camere decomandate 2 băi 1 balcon Situat la parter – acces ...

1300 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei
9
4

Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei

MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o vilă deosebită, situată la doar 5 km de oraș, într-o zonă superbă, liniștită și cu priveliște panoramică. Proprietatea oferă un echilibru ideal între confort, spațiu și natură, beneficiind de o curte generoasă de 3.500 mp teren intravilan perfectă pentru ...

763 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti
15

Apartament 2 camere, zona Adridan - Darmanesti

APARTAMENT CU 2 CAMERE, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 47.000 EURO Pentru a veni în sprijinul celor aflați în căutarea unei locuințe pe care să o amenajeze după propriile gusturi și necesități, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați pentru acest apartament pe structură semidecomandată, compus ...

1044 EUR/m2 | 45 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Locuri de veci, Piatra Neamt
4
1

Locuri de veci, Piatra Neamt

Vand 2 locuri de veci, semicavou nou, Darmanesti-Piatra Neamt.

Piatra Neamt, Neamt

Vand teren 15

Vand teren

Persoana fizica, vând teren intravilan, Izvoru Alb, judetul Neamț ( Baicu) 1200 mp, vedere la lac, vecinătate cu o superbă pădure de brazi

Izvoru Alb, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3
1
1

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3

Vă Rugăm Pentru cine nu prezintă interes treceți peste anunț! Scutind timpul pierdut și discuțiile inutile!Vă mulțumim anticipat! De vanzare : Pret Negociat pentru vanzare! Fix!-39.900 Garsoniera,Apartament 1 camera Ratuc Dramanesti- Mobilata+Utilata ca in imagini, et.3,Bloc 1989,dec, libera,centrala ...

1068 EUR/m2 | 37 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vand casa din caramida + dependinte + teren 1500m2 in loc. Secuieni Noi, jud Neamt
5
4

Vand: - Casa din caramida formata din 3 camere, bucatarie, o baie si 2 holuri. Apa curenta, canalizare, incalzire cu centrala pe gaz - Dependinte - bucatarie de vara si camara (intr-un corp), - magazie cu beci - cladire 8x4m folosita in trecut ca si brutarie, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Secuienii Noi, Neamt

Teren intravilan de vânzare   Dumbrava Roșie, 1536 mp
6

Teren intravilan de vânzare Dumbrava Roșie, 1536 mp

Se vinde teren intravilan în Dumbrava Roșie, în suprafață de 1536 mp, situat într-un cartier de vile noi. Ideal pentru construcție locuință. Terenul dispune de: * fundație cu beci realizate * utilități: apă și curent electric * gaz la poartă * împrejmuire nouă din tablă pe toate laturile Acces facil ...

1,536 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vand casa si teren la munte.
10
1

Vand casa si teren la munte.

Vând casa si teren la munte.Casa are 3 camere si o camara,alături este o bucătărie de vara din ea se poate întra in beci.Pentru mai multe detalii sunați la numărul

25 EUR/m2 | 1,700 m2

Bicazu Ardelean, Neamt

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte femei - la centru piatra neamt
4

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte pentru femei . -Vizavi la Central Plaza , zona centrala si circulata. -Stoc variat haine pentru femei. -Clienti formati

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vând casă
6
21

Vând casă

Vând casă comuna Hangu jud Neamt sat audia doua camere plus bucătărie mansarda neterminată baie neterminată curent apa preț 30000e urgent det la tel

455 EUR/m2 | 66 m2

Hangu, Neamt

Apartament 2 camere Roman Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere Roman Ultracentral

Ultra Central,in Roman,jud Neamt, apartament 2 camere,decomandat,etaj 4,cu acoperis si izolat exterior, termopane, vecini civilizati,langa Biserica Sfintii Voievozi. Sunati dupa ora 16.

867 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Teren+casă de vânzare
5
2

Teren+casă de vânzare

Vând casă+teren în comuna Urecheni, Tg Neamt Suprafaţă totală de 1300m Casa e racordată la apă și curent Se poate racorda şi la gaz (teava trece prin fața porții) Mai multe detalii în privat sau la numărul de telefon whatsapp

1,300 m2

Urecheni, Neamt

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit
4
1

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit

Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...

890 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand teren in Zanesti, Neamt
2
1

Vand teren in Zanesti, Neamt

Proprietar vand teren intravilan in cartier Dumitrita, Zanesti. Deschidere 20 mp Suprafață. 1000mp Utilități disponibile: Retea electrica si retea de apa potabila la limita de proprietate, gaz la vecinii din spate. (canalizare menajera-proiect in derulare); Facilitați: Terenul este ingradit pe doua ...

1,000 m2

Zanesti, Neamt

Teren de vânzare 1

Teren de vânzare

2.286 mp, teren intravilan, Dobreni Neamț în centru, cu deschidere la șoseaua națională Piatra-Neamț - Tg. Neamț

2,286 m2

Dobreni, Neamt

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan de vânzare

Sat Traian, comuna Săbăoani, județul Neamț. Detalii în privat.

1,800 m2

Traian (Sabaoani), Neamt

Vând garsonieră!
6
4

Vând garsonieră!

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Dărmănești pe strada Grigore Ureche, etaj 2 4, model semi decomandat, centrală termică, tâmplărie termopan, instalație electrică schimbată, ușa schimbată izolată exterior, 27m , numărul de camere 1!

963 EUR/m2 | 27 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Casa de vânzare str. Cuza Vodă - Central
5
4

Casa de vânzare str. Cuza Vodă - Central

Oferim spre vânzare o casa situata în zona centrală, aproape de primărie, Colegiul Ștefan cel Mare, și supermarket-uri. Construcție din cărămidă, acoperita cu tabla. Este locuibila, nu mai necesita renovări, fiind posibila mutarea imediata. Suprafață utila 139m2 dispusa altfel : 4 dormitoare 3 holuri 1 ...

835 EUR/m2 | 139 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj  1, bloc cărămidă,  aproape de centru
3
1

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj 1, bloc cărămidă, aproape de centru

Vând apartament in bloc de cărămidă, etaj 1, aproape de centru, str. Ecaterina Teodoroiu, cu suprafața de 73m2, 3 camere decomandate +living, baie, bucătărie, 2 holuri, debara, balcon mare, boxa 13m2, renovat complet, exterior izolat, uși și parchet din lemn. 87.000 euro . Tel.

1192 EUR/m2 | 73 m2

Roman, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (824) Roman (196) Targu Neamt (41) Horia (24) Dumbrava Rosie (19) Savinesti (16) Agapia (14) Girov (14) Bicaz (13) Ceahlau (13) Alexandru cel Bun (12) Cordun (12) Dobreni (12) Costisa (10) Durau (10) Vanatori-Neamt (10) Bistrita (9) Garcina (9) Tarcau (9) Hangu (8) Pangarati (8) Raucesti (8) Bicazu Ardelean (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Bodesti (6) Cotu Vames (6) Ion Creanga (6) Zanesti (6) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Gura Vaii (5) Negresti (5) Roznov (5) Slobozia (Roznov) (5) Stejaru (Pangarati) (5) Buhalnita (4) Gadinti (4) Grinties (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Trifesti (4) Vadurele (Alexandru cel Bun) (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Grumazesti (3) Oglinzi (3) Poienari (3) Razboieni (3) Sarata (3) Tasca (3) Timisesti (3) Tupilati (3) Vaduri (3) Almas (2) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Chiriteni (2) Cuejdiu (2) Cut (2) Dochia (2) Doljesti (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Izvoare (Dumbrava Rosie) (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Negresti (Dobreni) (2) Nemtisor (2) Nisiporesti (2) Oslobeni (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Preluca (2) Rediu (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Secuieni (2) Silistea (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Urecheni (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Doina (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Filioara (1) Ghelaiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Podoleni (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Sagna (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Stejaru (Farcasa) (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)