Promovat
Complex imobiliar, Hala, birouri+apartament, teren 1896 mp, Piatra Neamt
18
2

COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN HALĂ INDUSTRIALĂ, CLADIRE BIROURI, APARTAMENT PENTRU LOCUIT ȘI 1.896 MP TEREN INTRAVILAN, SITUATE ÎN PIATRA NEAMT, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALA ȘI ARTERĂ DE DRUM DE MARE TONAJ 700.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea extinderea ...

806 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt , Casa P+M, anexa si 1000 mp teren
10

Proprietate Piatra Neamt , Casa P+M, anexa si 1000 mp teren

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ P+M, ANEXĂ ȘI 1000 MP TEREN, 224.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, multifuncțională, ...

1851 EUR/m2 | 121 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere decomandate in zona Precista - str.Independentei
18
3

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE, ÎN ZONA PRECISTA STR.INDEPENDENȚEI, 58.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare un imobil cu o poziționare privilegiată,ideal pentru investiție imobiliară, cât și pentru familii cu copii la studii, aflat în proximitatea Școlii nr. 4 din municipiul Piatra ...

1094 EUR/m2 | 53 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere
6
4

Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un teren situat in Piatra Neamt pe strada Izvoare in suprafata de 4087 mp cu o latime la strada de 70 m lineari . Terenul detine Certificat de Urbanism pentru informare. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon 0757 030 616 .

4,087 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere strada Nufarului
10
2

4 camere strada Nufarului

Va propunem spre vânzare,un apartament decomandat,cu 4 camere,situat in bloc relativ nou( 1986),in Darmanesti,pe strada Nufărului,la etajul 2, cu o suprafață utilă de 79.89 plus 3.64 mp balcon. Apartamentul are orientare buna,are 2 bai, boxa și 2 locuri de parcare. Imobilul este dotat cu centrala termica ...

1173 EUR/m2 | 84 m2

Piatra Neamt, Neamt

3 camere Precista
11
1

3 camere Precista

Va propunem spre vânzare,un apartament decomandat, situat in Precista la etajul 3,in bloc izolat termic,cu o suprafață totală de 80.39 mp, suprafață utilă cu un balcoan și o logie, de 71.96 mp. Apartamentul este dotat cu centrala termica proprie, geamuri termopan,are 2 bai si uși de lemn. Nu se acceptă ...

1097 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera Dărmănești
8

Garsoniera Dărmănești

Va propunem spre vânzare,o garsonieră cu balcon, situata la etaj intermediar,cu o suprafață de 43 mp,inclus balconul,dotată cu centrala termica proprie, geamuri termopan,mai puțin la balcon,are și boxa.Pretul acestui imobil este de 37500 euro.Pentru mai multe detalii,va rog sa contactați Agenție Sinziana ...

1014 EUR/m2 | 37 m2

Piatra Neamt, Neamt

2 camere Maratei
9
1

2 camere Maratei

Va propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere,situat in Maratei ( zona Dolinex),la etajul 4,in bloc acoperit,cu o suprafață construită de 58.28 mp, suprafață utilă cu balcon de 56.99 mp. Apartamentul este situat pe mijloc, orientare Sud,este dotat cu centrala termica,fara alte îmbunătățiri. ...

741 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament cu 2 camere
5
1

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,etaj 1,suprafață construita 74 mp si suprafață utila 64 mp. Balcon mare deschis ,baie mare cu geam ,bucatarie decomandata,living spațios si dormitor confortabil. Este la.erajul 1 confortul este sporit pentru căldură si liniște,zona frumoasa si priveliște superba spre muntele ...

1313 EUR/m2 | 64 m2

Fermelor, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere – zona Precista- Etaj 2
8
1

Apartament 2 camere – zona Precista- Etaj 2

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Precista, în Piatra Neamț, la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 54 mp Compartimentare: decomandat Etaj: 2 / 4 Încălzire: centrală termică proprie Boxă pentru ...

1093 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Schimb apartament 2 camere etaj 4 situat in Piatra Neamț,cartier Precista,cu garsonieră la parter.

Schimb apartament cu 2 camere etaj 4 situat in Precista, fără îmbunătățiri, doar centrală și balcon închis cu termopan.Are acoperiș,posibilitate extindere.

893 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-etajul 1-balcon
3
4

Maratei-etajul 1-balcon

Oferim spre vanzare garsoniera cu balcon, etajul 1,zona Maratei,bloc construit in anul 1982 pe cadre din beton,libera, mobilata. Pret:33000 eur Tel:0740707697

1100 EUR/m2 | 30 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-aproape de Asirom-etajul 2-mobilat si utilat
1
2

Maratei-aproape de Asirom-etajul 2-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere,decomandat situat in Maratei-zona Gradinita Floare de Colt,etajul 2,, mobilat si utilat,suprafata 42 mp, liber,cheile se predau la notar.pRET:55000 RUTO tel :0740707697

1310 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Apartament  4 camere 91 mp/2 bai/boxa/parcare – CENTRU
12

Apartament 4 camere 91 mp/2 bai/boxa/parcare – CENTRU

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere decomandate, bloc acoperit , situat la etajul 4, într-o zonă centrală din Piatra Neamț, aproape de toate punctele de interes: supermarket-uri, gară, autogară și alte facilități urbane. Caracteristici principale: ✔ 4 camere ...

1016 EUR/m2 | 92 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere B-dul Traian
5
2

Apartament 3 camere B-dul Traian

Persoana fizica,ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu un balon lung de 6.20m, buca ta rie mare, 2 bai, decomandat, centrala termica , termopane, suprafat a utila 68 mp. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc acoperit cu tigla metalica s i izolat termic, zona linistita ...

1397 EUR/m2 | 68 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3
1
2

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3

Vă Rugăm Pentru cine nu prezintă interes treceți peste anunț! Scutind timpul pierdut și discuțiile inutile!Vă mulțumim anticipat! De vanzare : Pret Negociat pentru vanzare! Fix!-39.900 Garsoniera,Apartament 1 camera Ratuc Dramanesti- Mobilata+Utilata ca in imagini, et.3,Bloc 1989,dec, libera,centrala ...