Promovat
Apartament la cheie cu 4 camere decomandate,boxa,loc parcare,etaj 2, zona Al.28-Maratei
18
5

APARTAMENT LA CHEIE, CU 4 CAMERE DECOMANDATE CU BOXĂ ȘI LOC DE PARCARE, SITUAT LA ETAJUL 2, ZONA AL.28, MĂRĂȚEI, 120.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest imobil situat in prima parte a cartierului Mărăței - zona ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere, mobilat si utilat, cu parcare si spatiu de depozitare, Darmanesti
16
5

APARTAMENT 4 CAMERE, MOBILAT ȘI UTILAT, CU PARCARE ȘI SPAȚIU DE DEPOZITARE, DĂRMANEȘTI, 68.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu un view spectaculos, ce asigură o imagine panoramică a orașului Piatra Neamț, situat în proximitatea Complexului Orion - Mun. Piatra Neamț, ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10
1

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Precista-zona City Mall-etajul 3
5
2

Precista-zona City Mall-etajul 3

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Precista -Stadion-City Mall, etajul 3, boxa,contor de gaze separat. Apartamentul necesita renovare totala. Pret:52000 euro tEL 0740707697

1182 EUR/m2 | 44 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-etajul 3-mobilat si utilat
6

Precista-etajul 3-mobilat si utilat

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, etajul 3, Precista, zona Biserica Noua. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

6 EUR/m2 | 54 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

500 mp teren Piatra Neamt
2

500 mp teren Piatra Neamt

Oferim spre vanzare 500 mp teren intravilan Piatra Neamt, zona Biserica Sf Parascheva-OMV,deschidere 22 ml, toate utilitatile. Pret:50000 euro

500 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-aproape de Spitalul Judetean
16
2

Maratei-aproape de Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat la etajul 2, mobilat si utilat, zona Maratei-Floare de Colt. Pret:55000 euro

1375 EUR/m2 | 40 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament 4 camere bulevardul Traian la H5
5

Vând apartament 4 camere bulevardul Traian la H5

Si o descriere: Apartamentul are o suprafață de 80 mp și are 4 camere spațioase, hol, bucătărie, debara, 2 băi, 1 balcon cu vedere la bulevard. Este situat pe nord-vest in Piatra Neamt, bdul Traian, cu o priveliște frumoasă spre muntele Pietricica. Dispune de o boxă spațioasă, de 7 mp iar liftul este ...

987 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere, etaj 3, zona Carrefour Precista
6
1

Apartament 4 camere, etaj 3, zona Carrefour Precista

Apartament de 4 camere decomandat cu 2 bai si 2 balcoane situat in apropriere de Carrefour, in cartier Precista Piatra Neamt. Are suprafata utila de 80 mp, este calduros si luminos fiind situate pe est dormitoarele/balcoanele si spre vest bucataria/sufrageria. Detine CT marca Motan, termopane, este izolat ...