Promovat
Casa cu 5 camere de vanzare P+M | Teren 258MP | Ploiesti | Comision 0%
20
6

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre vânzare o casă individuală situată în municipiul Ploiești, pe Strada Jupiter, Nr. 16, ideală pentru cei care își doresc o locuință cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea este amplasată pe un teren de 258 mp ...

678 EUR/m2 | 180 m2

vest, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Ultracentral
10
2

Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Ultracentral

De vânzare apartament ultracentral lângă Halele Centrale Vand apartament situat în zonă ultracentrală, cu acces rapid la toate punctele de interes ale orașului: magazine, piață, mijloace de transport, instituții și zone de relaxare. Localizare excelentă lângă Halele Centrale Etaj 4 din 4, într-un ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vanzare Spațiu comercial Ultracentral Ploiești (119 mp) – 2 intrări
6

Vanzare spațiu comercial Ultracentral Ploiești (119 mp) – 2 intrări: Delivery/Pizzerie & Sală Evenimente Oportunitate excelentă de investiție în zona ultracentrala Ploiești! Oferim spre vânzare un spațiu comercial de 119 mp, situat ultracentral, la parterul blocurilor, în imediata apropiere a zonei ...

1135 EUR/m2 | 119 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând apartament 4 cam
5
3

vând apartament 4 cam

Vând ap.4 camere decomandat confort 1A situat intr-un imobil S+P+10 cu 2 lifturi,separație gaze, situat la et.10 in zona Vest (Barolt),piață Aurora, școala, gradiniță,statie mijloce de transport ,parcuri zona linistita,suprafață utila 83.3mp.,balcon 9.8mp ,constructie 1974.Rugam seriozitate.

931 EUR/m2 | 102 m2

Vest - Lamaita, Ploiesti, Prahova

//2 CAMERE MRS LUXURY ALBERT//

//2 CAMERE MRS LUXURY ALBERT//

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, in cartier Albert, in complex MRS Luxury & Style. Zona este linistita si bine conectata urban. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, intr-un bloc cu regim mic de inaltime. Detalii: Living + dormitor Terasa generoasa ...

2224 EUR/m2 | 58 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 2 camere Domnisori
7
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Domnisori,la etajul 2 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 decomandat,compus din sufragerie,dormitor,bucatarie,baie,hol,debara,balcon,cu o suprafata utila de 52 mp,finisaje si amenajari(gresie,faianta,parchet ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, 2 bai, parcare proprie, cartier Albert, Ploiesti
11
2

Apartament 3 Camere + Loc de Parcare Propriu | MRS Village Descoperă un apartament modern, impecabil întreținut, situat în ansamblul rezidențial premium MRS Village – locul ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și finisaje de calitate. Cu o suprafață totală de 93 mp și 78 mp utili, apartamentul ...

2179 EUR/m2 | 78 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg
16
1

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg

Se vine pe Bdul Republicii, ap. cu 2 camere, cf1a, decomandat, situat la etajul 9 al unui bloc cu 10 etaje. Ap. este foarte curat, are centrala termica proprie, imbunatatiri modeste. Este liber si disponibil imediat dupa vanzare. Are supr utila 55,28 m.p. plus balcon in supr.de 7,63 m.p., total 62,91 ...

1063 EUR/m2 | 63 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro
14
7

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro

Se vinde in Vest, aproape de Podul inalt, ap. cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din placi din beton. Ap. are baia si bucataria renovate, geamuri termopan cu grilaje exterioare, usi termopan in interior si metalica la intrare. Are separatie de gaze. Este liber, disponibil imediat dupa ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg
11
8

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg

Se vinde ap.cu 2 camere, confort 2, situat la parterul unui bloc din beton cu 4 etaje construit in 1974. Ap. are mici imbunatatiri, are termopan, izolat exterior, gratii la geamuri, separatie de gaze, Este disponibil imediat dupa vanzare

1050 EUR/m2 | 40 m2

Malu+Rosu, Ploiesti, Prahova

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro 2

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro

Zona Nord, vis a vis de Sp. Judetean, se vinde ap. cu 2 camere, cf1, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Ap. este renovat complet, are centrala termica proprie, izolat exterior etc. Pretul este negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Nord+-+Spitalul+Judetean, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu
13

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Sinaii, în zona semi-centrală a municipiului Ploiești. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc recent anvelopat, oferind un plus de confort termic și costuri reduse de întreținere. Locuința are o suprafață ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

PROPRIETAR DIRECT: Apartament 2 camere 60 mp utili | Totul nou | Zonă excelentă Șoseaua Nordului Parc OZN SE VINDE MOBILAT SI UTILAT Localizare ideală: în apropiere de Șoseaua Nordului și Parcul OZN, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Ai totul la îndemână: Farmacie Piață ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Nord-Complexul Mic
9
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Nord-Complexul Mic,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,debara,camara,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE
13

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE

SPARK EXPERT IMOB va ofera spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil construit în anul 2020, cu regim de înălțime P+5, într-un ansamblu rezidențial modern. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 78,80 mp Compartimentare: 3 camere Bai: 2 Etaj: Parter Stare: gata de ...