Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE//CENTRAL//URBAN ICIM
13
2

APARTAMENT 4 CAMERE//CENTRAL//URBAN ICIM

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un superb apartament cu 4 camere situat in Centrul Ploiestiului in blocul Urban Icim .. suprafata construita 188 mp suprafata utila 132 mp anul constructiei - 2010 Apartamentul este renovat si se vinde gol..

1817 EUR/m2 | 132 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Casă + Spațiu comercial -218 mp utili- Intersecție circulata -Trifazic
15
3

Vă propunem spre vânzare o proprietate cu dublă funcționalitate – rezidențială și comercială, situată în Ploiești, Str. Ștrandului colț cu Str. Dumbravei, într-o intersecție intens circulată, cu vizibilitate și vad comercial foarte bun. Imobilul este ideal atât pentru locuire, cât și pentru investiție, ...

850 EUR/m2 | 200 m2

bereasca, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vand spatiu comercial
5
1

Vand spatiu comercial

spațiu comercial 28 mp cu vad interns , zona halelor centrale , utilat cu aer condiționat , alarmă , camere de supraveghere posibilitate de preluare afacere .

393 EUR/m2 | 28 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 2 Camere - Vest -Renovat Complet-  Mobilat & Utilat
13
6

Apartament 2 Camere - Vest -Renovat Complet- Mobilat & Utilat

Radomus Real Estate vă propune în exclusivitate un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat în Ploiești, pe strada Erou Moldoveanu Marian, într-un bloc construit în anul 1971, încadrat fără risc seismic. Localizare foarte bună – zonă liniștită, la câteva minute de Piața Aurora, cu acces rapid ...

1567 EUR/m2 | 30 m2

vest, Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan  + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI
1

Teren intravilan + constructie de vanzare zona NORD PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren intravilan 71000mp+15000mp constructii , ideal pentru hala industriala, zona Republici Nord, putere de 3000KW, apa, gaze, canalizare, ideala pentru productie industriala.

71,000 m2

Ploiesti, Prahova

Teren intravilan de vanzare
1

Teren intravilan de vanzare

Agentia imobilara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren intravilan in spatele magazinului LEMS St=13200mp, zona industriala activa pret 130euro mp

13,200 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Teren de vanzare zona Xenia Termopan
1

Teren de vanzare zona Xenia Termopan

Agentia imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte teren de vanzare intravilan 4450mp + constructie de 2200mp , cu toate utilitatile , zona Ploigonului , zona industriala in plina dezvoltare. Pret de vanzare 2100000euro

4,450 m2

Ploiesti, Prahova

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti
20

Depozit de vanzare sau inchiriere in Ploiesti

Agentia CRISSIMOB are placerea sa va prezinte pentru vanzare sau inchiriere hala industriala sau depozit in Ploiesti zona Bul. Bucuresti 1100 mp, suprafata teren 4000mp, cu o curte generoasa , cu doua garaje, spatii pentru birouri, parter, etaj 1 si etaj 2, transformator de cati volti este nevoie, gaze, ...

773 EUR/m2 | 1,100 m2

Ploiesti, Prahova

De vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Ploiești,in cartier Cina pe str.A.Mureseanu
1
1

De vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Ploiești,in cartier Cina pe str.A.Mureseanu nr.68, bl.R2, într-o zonă bine conectată a orașului, cu acces rapid către puncte de interes..Apartamentul este situat la etajul 5 din 9, într-un bloc construit în anul 1973, un avantaj major este ca acesta nu ...

1066 EUR/m2 | 61 m2

Cina, Ploiesti, Prahova

Vand teren si casa in ploiesti
9
37

Vand teren si casa in ploiesti

Vand teren in Ploiesti, zona centrala(1km de primarie), 1000mp, cu casa 90mpc/70mpu, trei camere decomandate, baie, bucatarie, hol, toate utilitatile, gradina cu pomi fructiferi, sere si solarii, pret usor negociabil teren 170euro/mp.Tel Vecinii super de treaba. Acte, impozite la zi

1,000 m2

Ploiesti, Prahova

ULTRACENTRAL 2cam casă tip duplex -Ideal locuință sau investiție
10
11

ULTRACENTRAL Casă tip duplex | Zonă Premium | Ideal locuință sau investiție Se propune spre vânzare o proprietate situată în zonă ultracentrală spre Democrației, una dintre cele mai bine cotate și accesibile locații din oraș, cu acces imediat către centrul civic, magazine, instituții bancare, farmacii, ...

824 EUR/m2 | 91 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vanzare apartament 2 camere etaj 1 in Ploiesti, ultracentral
9
1

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, confort 1, decomandat, Su 45 mp, situat la etajul 1 al unui bloc de locuinte construit in anul 1974, cu regim de inaltime P+m+4E in Ploiesti, ultracentral. Blocul NU prezinta risc seismic. Dotari: usa intrare ...

1533 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat, parter in Ploiesti  str Grindului, fara comision
10
7

Vanzare apartament 3 camere decomandat, parter in Ploiesti str Grindului, fara comision

Vanzare apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, solid, fara risc seismic, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea ...

1337 EUR/m2 | 46 m2

Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu
10
2

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere in Ploiesti, zona Mihai Bravu, confort 2, nedecomantat, situat la etajul 4 al unui bloc de locuinte anvelopat, cu regim de inaltime P+4E dat in folosinta in anul 1979. Suprafata utila totala a apartamentului este ...

1128 EUR/m2 | 39 m2

Mihai Bravu, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 3 camere, decomandat, bloc 1980 in Ploiesti, 9 Mai
11
3

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu trei camere confort 1, decomandat, situat in Ploiesti, zona 9 Mai, la etajul 4 al unui bloc de locuinte dat in folosinta in anul 1980, avand Su 60 mp, Sc 76 mp. Partial mobilat. Dotari: usa intrare metalica, usi interior din ...

1267 EUR/m2 | 60 m2

9 Mai, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat in Ploiesti, zona Eminescu
13
2

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, decomandat, confort 1 in Ploiesti, zona Eminescu, situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+3E dat in folosinta in anul 1958, fara risc seismic. Apartamentul are Su 56 mp si 11 mp boxa intabulata. Necesita ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Eminescu, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, la casa in Ploiesti, ultracentral
10
3

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament situat la parterul unui imobil (casa) din Ploiesti, ultracentral, construit in stil neoromanesc in perioada interbelica, consolidat si renovat in intregime in anul 2008. Apartamentul este compartimentat in doua camere decomandate, ...

983 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 2 camere confort 1, etaj 2 in Ploiesti, Nord
7
2

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu doua camere, confort 1, semidecomandat in Ploiesti, zona Nord, situat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltim P+4E, anvelopat, dat in folosinta in anul 1969, renovat in totalitate. Apartamentul are Su 67 mp + logie cca ...

970 EUR/m2 | 67 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Teren intravilan la iesirea din Ploiesti spre Targoviste
1

Teren intravilan la iesirea din Ploiesti spre Targoviste

Se vinde un teren intravilan cu suprafata de 10000 mp, situat pe DN 72, la iesirea din Ploiesti spre Targoviste, langa firma B&B. Frontul stradal este de 35 ml la DN 72. Mai exista un al doilea acces la un drum secundar. Certificatul de urbanism prevede urmatoarele valori : POT 35%; CUT 0.7. Toate utilitatile ...

Ploiesti, Prahova

Casa de vanzare, cu 10 camere, suprafata utila 310 mp, zona Rahovei
20
3

Blitz ofera spre vanzare casa pe Rahovei in Ploiesti. Constructia este din cărămidă si beton si are o suprafata utila de 310 mp , iar suprafata teren 234 mp. Casa are 10 camere dintre care un subsol cu 3 beciuri, parter unde sunt 2 camere, 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 2X casa scarii, la etajul 1 sunt ...

800 EUR/m2 | 310 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare | Ploiesti, Ultracentral  | Comision 0%
15
4

Apartament 3 camere de vanzare | Ploiesti, Ultracentral | Comision 0%

The Black Swan Agentia ta imobiliara, vă propune spre vânzare un apartament de 3 camere decomandate, situat ultracentral, chiar în punctul zero al Ploiești, în imediata apropiere a Primăriei, poziționat la etajul 7 dintr-un bloc cu 8 etaje, construit în anul 1991. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

ultracentral, Ploiesti, Prahova