Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS vinde casa cu 7 camere si teren 1100mp in zona Burdea.
20
1

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa individuala cu 7 camere in zona Burdea construita in anul 1998 cu teren aferent de 1100 mp. Www.brasadas.com.

1559 EUR/m2 | 170 m2

soarelui, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.
11

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 2 camere la etajul 4/4. Apartamentul e uitilat, nu necesitata renovări majore, acoperiș refăcut anul trecut în octombrie, e utilat complet, aer condiționat, calorifere noi, centrală, plase la geamuri, jaluzele la toate geamurile din termopan. Www.bras ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere , M16 , decomandat , etaj 3 din 4 , Bd. Muncii
16
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Muncii , etaj 3 din 4 , izolat la exterior , avand o suprafata de 80,4 metri patrati utili . Compartimentare : 4 camere Bucatarie 2 bai Hol spatios + debara 2 balcoane inchise cu termopan Apartamentul are ca ...

1119 EUR/m2 | 80 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 2 camere , Micro 16 , parter , 53.000 euro neg.
13
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la parter . Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere . Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica . Incalzirea se face cu microcentrala pe gaz . Este izolat ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
6

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz oferă spre vânzare garsonieră cochetă, complet renovată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se vinde mobilată și utilată, exact ca în poze, fiind pregătită pentru mutare fără alte investiții. Dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan și acoperiș recent refăcut, ...

1429 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
5
1

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune o garsonieră cochetă, cu o suprafață de 21 mp, se vinde parțial mobilată, ideală pentru locuit. Locuința este situată într-o zonă practică și bine conectată, având în imediata apropiere supermarketuri, grădiniță, farmacii, parc – tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16
9

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16

Blitz propune spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Micro 16, ideal pentru locuință personală. Cu o suprafață utilă de 62,88 mp, completată de un balcon de 7 mp integrat armonios în living, proprietatea oferă un spațiu aerisit și luminos, perfect pentru confortul ...

1097 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa
4

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Descoperiți o oportunitate în Tășnad, unde un teren agricol generos de 4600 mp vă așteaptă să-i dați viață! Cu un preț atractiv de doar 8,04€/mp, această proprietate oferă nu doar o investiție în viitor, ci și un loc ideal pentru a construi visul dumneavoastră, fie că este vorba de o afacere agricolă, ...

4,600 m2

Tasnad, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 33mp CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14.
5

Agenția BRASADAS vinde apartament cu doua camere 33mp din CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14 cu acoperis. Apartamentul este mobilat partial si RENOVAT partial. Baia necesita renovare. Disponibil imediat. Pentru mai multe oferte accesați : www.brasadas.com.

985 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde 5000 mp. teren intravilan Aurel Vlaicu SOCAR.
6

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde teren intravilan pe strada Aurel Vlaicu in fata benzinariei SOCAR, cu front stradal de 40m. www.brasadas.com.

5,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare 3 camere, 77 mp, zona liceului Economic
6
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, într-o zonă extraordinară, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de 2 băi și 2 balcoane, oferind confort și spațiu pentru întreaga familie. De asemenea, beneficiază ...

1299 EUR/m2 | 77 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15
7

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune un apartament spațios, cu o suprafață de 78,77 mp, ideal pentru locuință personală. Proprietatea este compusă din 2 camere, bucătărie, baie și un loc de servit masa, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două balcoane închise, ...

952 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj in loc linistit
4

Casa cu etaj in loc linistit

Descoperiți o oază de liniște și confort în inima Săcășeniului, cu această splendidă vilă individuală, perfectă pentru familiile care își doresc un cămin primitor. Cu un preț atractiv de 156.000€, această proprietate oferă un spațiu generos de 309 mp, ideal pentru a vă desfășura viața cotidiană în cele ...

505 EUR/m2 | 309 m2

Sacaseni, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă liniștită și apreciată. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu bine organizat. Apartamentul ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea