Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 855 mp loc de casa semicentral 95000 Euro
1
4

Teren intravilan 855 mp loc de casa semicentral 95000 Euro

Teren loc de casa 855 mp cu 15 m front la sosea asfaltata, intre case noi. Utilitatile la strada, Pret 95000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
2

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter 3 camere semicentral cu teren 417 mp
12
1

Casa parter 3 camere semicentral cu teren 417 mp

Casa parter 3 camere , baie, bucatarie, hol, foisor, garaj, curte, gradina, panouri fotovoltaice, microcentrala pe gaz, toate utilitatile, acces auto, sistem de supraveghere, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 417 mp, Pret 180000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament caramida Neajlov
7
2

Apartament caramida Neajlov

Apartament caramida compus din 1 camera, bucatarie mare, hol, baie, termopane, microcentrala, semimobilat, acoperis nou cu jgheaburi si burlane, etajul 4 cu acoperis, suprafata utila 25 mp, Pret 29000 Euro negociabil, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Micula cu teren 34 arii
17

Casa in Micula cu teren 34 arii

Casa parter cu anexe si teren 34 arii in Micula, apa, curent, put forat, front la strada 48 m, compusa din 2 dormitoare, living, baie, bucatarie, camara,  terasa, pivnita, gradina si livada cu pomi, instalatie noua de curent si de incalzire, o anexa cu 2 camere dotata cu apa, curent, boiler, alte ...

Micula, Satu Mare

Casa in Viile Satu Mare finisata
19
1

Casa in Viile Satu Mare finisata

Casa Parter si Mansarda izolata la exterior, situata in Viile Satu Mare in zona linistita, construita in 1998 din BCA si caramida, pe fundatie din piatra, compusa din 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie, living, loc de servit masa, suprafata 192 mp, balcon, terasa, anexa compusa din camera si baie, garaj ...

Viile Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului
13
2

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului

Se vinde parterul unei case de tip Parter si etaj, cu 3 intrari acces separat din curte, acces auto si loc de parcare, constructie solida din 1999, finisata, izolata, mobilata, utilata, compusa din 3 camere, 2 bai, dressing, hol, bucatarie mare, terasa, toate utilitatile, suprafata cca 140 mp, zona Unio- ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro
10
14

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro

Apartament 4 camere mobilat sau semimobilat, 2 bai, balcon, microcentrala, termopane, acoperis, Drum Careiului, parcare, Pret 75000 Euro, Tel 0745760477. ocupabilPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22776

926 EUR/m2 | 81 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa P+ 2E de vanzare  semicentral Satu Mare
14
2

Casa P+ 2E de vanzare semicentral Satu Mare

Casa P+2 cu spatiu comercial la demisol- pretabila pentru diferite activitati- front la 2 strazi, 2 bai, + spatiu la demisol cu intrare separata din strada si grup social; Casa este pretabila pentru locuinta si pentru 2 familii. Are garaj si acces auto. Acoperis nou, instalatia de incalzire cu microcentrala- ...

652 EUR/m2 | 330 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu
20
1

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu

Casa solida de tip vila cu regim de inaltime Demisol- Parter si Mansarda construita intre anii 2001-2003 cu teren 719 mp si acces auto in curte, suprafata construita totala 342 mp, suprafata utila totala 234 mp, din care 58 mp suprafata utila demisol, 88 mp utili la parter si 88 mp utili la mansarda, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament la casa cu garaj si curte proprie etaj 1
14
3

Apartament la casa cu garaj si curte proprie etaj 1

Apartament situat la etajul 1 al casei in zona Odobescu, singur in curte, acces auto, garaj, bucatarie de vara, 2 camere, bucatarie, baie, suprafata construita 108 mp, teren 202 mp, cu panouri fotovoltaice personale, Pret 90000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

1125 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona Titulescu 200000 Euro
20
3

Casa in zona Titulescu 200000 Euro

Casa parter si mansarda situata in zona Titulescu, aproape de centru , compusa din 4 dormitoare, 2 bai, 2 livinguri, bucatarie, beci, mansarda inalta, izolata exterior, toate utilitatile, pretabila si pentru 2 familii avand 2 intrari separate din curte, suprafata totala 225 mp, suprafata teren 350 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500
17

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500

Se vinde etajul 1 al unei case de tip parter si etaj, avand intrare separata pe poarta in curtea proprie. Imobil situat semicentral compus din 3 camere, baie, bucatarie, hol, sufragerie, in suprafata de 103 mp , garaj, beci si o anexa compusa din camera, baie, bucatarie. Pret 99500 Euro, Tel 0745760 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa finisata in Lazuri cu teren 1452 mp
18

Casa finisata in Lazuri cu teren 1452 mp

Casa finisata parter - parter si mansarda ( finisata in anul 2015) compusa din living, bucatarie, 4 dormitoare, 2 dressinguri, 2 bai si 1 baie in curte, bucatarie de vara, anexa- foisor cu barbeque, terasa acoperita, subsol amenajat, gradina, suprafata teren 1452 mp cu front de 25 m la strada principala ...

Lazuri, Satu Mare

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata
13

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata

Se vinde etajul unei case in Paulesti cu intrare separata si curte separata , in tptal teren 2 ari, 4 camere, 1 baie, bucatarie, hol, suprafata 135 mp, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Paulesti, Satu Mare

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala
17
4

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala

Teren intravilan 57 arii ( 5700 mp) sau 2 parcele a cate 5700 mp si 20 m front fiecare, in total 11400 mp in Decebal,  , cu front de 40 m in soseaua nationala, apa si curent la strada, pod de coborare la ambele parcele, partial imprejmuit cu gard, poarta de acces. Put forat la 35 m adancime, pomi ...

Decebal, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
4

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro
7
1

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro

Apartament caramida str Neajlov compus din camera, bucatarie mare, hol, baie, suprafata utila 25,31 mp, 27500 Euro, ocupabila, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala
13

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala

Apartament situat intr-o asociatie in zona centrala, la etaj 2, compus din 3 camere decomandate, sufragerie mare, baie, hol, balcon, beci, garaj in curte, suprafata utila 125 mp, Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea