Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren livada
2
2

Vand teren livada

Vand teren cu livada veche situat in Comuna Orasu Nou, localitatea Remetea Oas. Drum de acces pietruit pana la teren. Terenul este intabulat cu cordonatele gps. Suprafata terenului este de aproximativ 4.5 hectare. Pretul terenului este in euro. Pentru mai multe detalii sunati-ma pe telefon.

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 62 mp, Micro 16
10

Apartament 2 camere, 62 mp, Micro 16

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață generoasă de 62 mp, situat la etajul 4 al unui imobil bine întreținut, cu acoperișul recent făcut, ceea ce asigură confort și protecție indiferent de anotimp. Locuința dispune de centrală proprie, geamuri termopan ...

968 EUR/m2 | 62 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, 87 mp, zona Centrala
6

Apartament cu 3 camere, 87 mp, zona Centrala

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, având o suprafață de 87 mp, completată de o terasă de 15 mp, ideală pentru momente de relaxare. Apartamentul este compartimentat eficient și include un living spațios cu bucătărie open space, un hol generos, două dormitoare și două băi, oferind ...

1592 EUR/m2 | 87 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 84 mp, zona Semicentrală
8

Blitz oferă spre vânzare un apartament spațios și luminos, cu o suprafață de 84 mp, situat într-o zonă semicentrală, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și acces facil către punctele de interes ale orașului. Locuința este compartimentată eficient, fiind compusă din 3 camere, ...

1107 EUR/m2 | 84 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, zona Carpati 2,suprafata 53,5 mp Satu Mare
4

Blitz va propune spre vânzare un apartament decomandat, din caramida, cu o suprafață utilă de 53,5 mp, situat la etajul 4 din 4,zona Carpați 2 din Satu Mare. Blocul este izolat termic și are acoperiș din țiglă, oferind protecție și confort pe tot parcursul anului. Compartimentare și dotări: -2 camere ...

1271 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare
8

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare

Blitz ofera spre vânzare un apartament modern și bine compartimentat, situat în zona Micro 15, la etajul 4 din 4, într-un bloc liniștit. Suprafață utilă: 80 mp Compartimentare: decomandat Locație: zona M15 – acces facil la transport public, școli, magazine și alte facilități Compartimentare: 3 ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spațiu comercial. Restaurant Pizzerie Pub
10

Spațiu comercial. Restaurant Pizzerie Pub

DE VÂNZARE: clădire premium în centrul orașului Satu Mare oportunitate excelentă pentru investitori Pretul este NEGOCIABIL! Plata se poate face și în RATE!!! (pe o periodă de 1,5 ani) Se vinde un imobil reprezentativ, situat într-una dintre cele mai bune zone comerciale din centrul orașului Satu ...

983 EUR/m2 | 580 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
1

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aprtament cu 3 camere decomandate | Micro 17 | Strada Brasovului
18

Vă oferim spre vânzare un apartament situat în cartierului Micro 17, pe strada Brașovului nr. UF 41 la etajul 4 4, acest apartament cu 3 camere decomandate așteaptă să fie transformat în locul unde îți vei construi amintiri frumoase. Cu o suprafață totală de 81 mp (57 mp utili), locuința este bine compartimentată, ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1.400 mp, ideal pentru constructia unei case
11

Vă oferim spre vânzare teren intravilan cu o suprafață totală de 1.400 mp, situat în localitatea Doba, pe strada Principală, într-o zonă ușor accesibilă și bine conectată. Terenul are un front stradal de 15,38 metri liniari, o lungime de 80,57 ml, iar în partea din spate o lățime de 21,19 ml, având ...

14,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de Satu Mare
12

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de Satu Mare

La doar 3,5 km de agitația orașului Satu Mare, într-un colț liniștit din localitatea Amati, se ascunde un loc unde natura întâlnește potențialul. Aici, în această zonă promițătoare, te așteaptă 7 parcele de teren care spun fiecare câte o poveste povestea unei case de vis, a unei investiții inteligente ...

Amati, Satu Mare

Teren intravilan 2.500 mp in Boghis | Ideal pentru casa sau pensiune | langa balta de pescuit
7

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață de 2.500 mp, situat în localitatea Boghiș, pe strada Orașul Mic, la doar 17 kilometri de municipiul Satu Mare. Terenul este ideal atât pentru construcția unei case de locuit, cât și pentru dezvoltarea unei pensiuni turistice, datorită poziționării ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14
5
1

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 14, la etajul 3 al unui bloc izolat termic. Locuința este bine întreținută și dispune de următoarele îmbunătățiri: Izolație interioară Geamuri termopan Jaluzele Ușă metalică la intrare Aer condiționat Microcentrală proprie cu ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.
18
5

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 5 camere , intr o zona linistita , in 14 MAI . Casa este compusa din 2 cladiri si are 150 mp utili , 6 ARI de teren si garaj in curte . Cladirea din fata are P+E si este structurata astfel : la parter are bucatarie , dormitor , baie , hol si casa ...

853 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.
14

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casa individuala situata in Martinesti, strada Izvoarelor, in zona Odoreului. Www.brasadas.com.

476 EUR/m2 | 420 m2

Martinesti, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea