Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

780 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17
1

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 743 mp la intrarea in Odoreu
8

Teren intravilan 743 mp la intrarea in Odoreu

Vă propun spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 743 mp, situat în localitatea Odoreu, la doar 5 minute de municipiul Satu Mare. Amplasat la intrarea în localitate, accesul la teren se face direct de pe strada Nufărului, în cadrul unei lotizări noi, recent finalizate. Strada pe care se află ...

743 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă spațioasă cu mansardă zona Păulești
10

Casă spațioasă cu mansardă zona Păulești

Propietar vând casă spațioasă cu mansardă, ideală pentru o familie care își dorește confort, liniște și un ambient plăcut. Imobilul are o suprafață construită la sol de 139,1 mp și o suprafață desfășurată generoasă de 353,3 mp, fiind amplasat pe un teren de 953 mp. Proprietatea include și o anexă tip ...

1300 EUR/m2 | 200 m2

Paulesti, Satu Mare

Vând teren 1.800 mp - Alecu Russo - zonă rezidențială
5

Vând teren 1.800 mp - Alecu Russo - zonă rezidențială

Teren de vânzare 1.800 mp Zonă excelentă str. Alecu Russo, Carpați 2, Suprafață: 1.800 mp (18 ari), Front stradal: 16 m | Lungime: 110 m., Preț: 3800 arie, și La doar 250 m de Bd. Lucian Blaga. - Toate utilitățile disponibile lângă teren !! Apă, Gaz, Curent electric, Canalizare, ...

1,800 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Teren în Carei jud.Satu-Mare
4
1

Teren în Carei jud.Satu-Mare

O oportunitate rară în Viile Carei! Vând teren ideal pentru investiție sau construcție, cu toate actele în regulă! Proprietate de 16,90 ari, cu un front generos de 18,29 m, perfect pentru cei care caută liniște, spațiu și potențial. Terenul este împrejmuit, oferind intimitate și siguranță, iar ca bonus, ...

1,690 m2

Carei, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , parter , 22.500 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare garsoniera pe Ostrovului in Cartierul Soarelui , la parterul unui bloc cu 4 etaje , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : O camera Bucatarie separata Baie Imobilul are ca dotari : usa metalica , geamuri termopan , centrala termica ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14
5
1

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 14, la etajul 3 al unui bloc izolat termic. Locuința este bine întreținută și dispune de următoarele îmbunătățiri: Izolație interioară Geamuri termopan Jaluzele Ușă metalică la intrare Aer condiționat Microcentrală proprie cu ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând 2500 mp intravilan cu CF, la drum, împrejmuit, cu utilități la gard Tășnad 19 euro mp
4
4

VÂND Teren 2500 mp arabil intravilan, intăbulat, cadastrat, împrejmuit, cu curent, apă, gaz la gard, acces la drum asfaltat, aproape de stațiune, zonă liniștită, cu vecini cumsecade, în zona străzilor Ștefan cel Mare și Tudor Vladimirescu. Aveți atașat schița și imaginea din drum. Se vinde parcela INTEGRAL, ...

Tasnad, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 3 camere Satu Mare
10

Vand apartament 3 camere Satu Mare

Cauti un apartament mare, luminos si gata de mutat? Atunci pregateste-te sa te indragostesti de aceasta locuinta de 78mp utili, situat la etaj.1, intr-o zona unde ai TOT ce ai nevoie la doi pasi. - 3 camere semidecomandate - construit solid, din BCA - apartament uscat, cald, luminos - centrala proprie ...