Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere
6

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere

Vând casă în Lumina, cu cinci camere, parter , dormitor bucătărie închisă, living, baie, scara interioara, plus doua camere la mansardă, baie, balcon! Casa este la gri, se predă la cheie cu finisaje de lux, calorifere centrală, pompa de căldură, gresie parchet laminat, se poate personaliza, Casa este ...

920 EUR/m2 | 125 m2

Lucaceni, Satu Mare

Vand apartament in Ardud
4
2

Vand apartament in Ardud

Vând apartament in Ardud etajul 1 cu 2 camere, băi, bucatarie și balcon pe strada Viitorului .

403 EUR/m2 | 67 m2

Ardud, Satu Mare

casa de vanzare in orasul Livada
10

casa de vanzare in orasul Livada

Casa mare cu etaj, foarte aproape de centru . Casa este solidă din cărămidă , Geamuri termopan, izolat exterior , acoperiș nou și la casă și la anexe, casa nu mai necesită investiți . La parter se găsesc livingul , o baie , bucătărie debara , un birou , două dormitoare , terasă acoperită, beci sub casa ...

750 EUR/m2 | 200 m2

Livada, Satu Mare

Apartament de 3 camere
9
1

Apartament de 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral Carei cu loc de parcare privat Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat ultracentral în orașul Carei, la doar 5 minute de mers pe jos de Castelul Karolyi. - Suprafață utilă: 46.5 mp - Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Central, Carei, Satu Mare

Apartament cu 2 camere
10
16

Apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere In Satu Mare. Cartier Somes, Piata Somes, Micro 14, Etaj 10. Suprafata utila 72 mp. Usa metalica, gresie , faianta, geam termopan, balcon inchis, centrala termica pe gaz, 2 lifturi noi, usa intrare in bloc nou, interfon , posibilitate de parcare etc. Mai multe informatii ...

833 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu
19
8

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu

Casa individuala de tip parter situata in zona Titulescu cu acces auto si teren 421 mp, suprafata casei 130 mp, compusa din 3 camere, baie, bucatarie, beci, terasa, garaj, necesita renovare, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare
12
2

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare

Casa solida Subsol, Parter si 2 Etaje situata pe Lucian Blaga cu teren 517 mp si parcari auto, compartimentata astfel: Subsol- 3 camere, camara; Parter- 3 camere, 2 bai, hol, casa scarii; Etaj 1- Living, Bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, camara; Etaj 2- Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, ...

558 EUR/m2 | 600 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu
8
1

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu

Teren intravilan in zona Bercu Rosu, strada Cimbrului, front 16 m, si latime mai mare pe adancimea terenului.  casute de vacanta, curent si posibilitate de racordare la apa de la retea. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga
10
1

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga

Casa veche cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga, utilitati curent si apa. Posibilitate de racordare la reteaua de gaz, Pret 80000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro
11
8

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro

Spatiu situat in centru( extras CF actualizat) , la parter de bloc, acces direct, compus din baie cu suprafata de 2,12 mp si un birou cu suprafata de 19,76 mp , suprafata utila 22 mp, suprafata totala 30,70 mp, toate utilitatile, finisat, izolat exterior, imediat ocupabil. Pret  52000 Euro.  Potrivit ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua finisata, utilata teren 10 arii, toate utilitatile
16

Casa parter si mansarda cu teren 10 arii in zona rezidentiala noua de case- Martinesti, toate utilitatile, mobilata, utilata, suprafata casei 200 mp, 2 bai, terasa 30 mp, beci, garaj, acces auto, imediat ocupabila, sau la schimb cu apartament sau casa in oras si diferenta in bani. Pret 210000 Euro, Tel ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa de vacanta cu teren de 770 mp (7,7 ari )in Bercu rosu
10
34

Casa construita in anul 1997 din zidarie, pe fundatie din beton, cu suprafata utila de aproximativ 50 mp compusa din living cu bucatarie si mansarda, plus un beci generos, si terasa acoperita in fata casei. Casa este foarte luminoasa si bine pozitionata, si s-a pastrat in conditii excelente fara infiltratii, ...

1120 EUR/m2 | 50 m2

Bercu%25252525252bRosu, Satu Mare, Satu Mare

Vand parcele de teren intravilan cu PUZ pe strada Magnoliei.
1
10

Parcele de teren intravilan cu PUZ pe strada Magnoliei, in vecinatatea intersectiei cu strada Gradinarilor. Parcelele au dimensiunile de la 468 mp cu front de 18 ml ( 4 parcele) , 478 mp cu front de 18 ml ( 1 parcela) si 691 mp cu front de peste 20 ml ( 1 parcela ). Pe strada chiar in fata lotului ...

468 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17
10
4

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17

Apartamentul se afla la etajul 7 din 8 al unui bloc construit in 2014 din caramida,este izolat termic si foarte bine pozitionat. Are dimensiunea unui apartament cu 3-4 camere. Compartimentare: hol intrare, living open space, spatiu de servit masa, bucatarie, dormitor, baie, camara, dressing, balcon ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Micro%2b17, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere decomandate, M15, etajul 7, lifturi noi