Promovat
Trei parcele de 600 mp in Botiz | Toate utilitatile, aproape de oras
8
3

Caserom vă propune spre vânzare trei parcele de teren intravilan situate într-o zonă liniștită și plină de potențial din localitatea Botiz, pe strada Botizului, județul Satu Mare. Fiecare dintre aceste parcele se întinde pe o suprafață generoasă de 600 mp, oferind spațiu ideal pentru construcția unei ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Proprietate cu casă, curte și 0,51 ha teren intravilan arabil (6,234 mp)  Teghea, jud. Satu Mare
10
2

Proprietate cu casă, curte și 0,51 ha teren intravilan arabil (6,234 mp) Teghea, jud. Satu Mare

Localitate: Teghea, comuna Craidorolt, jud. Satu Mare, la 30 de minute de Satu Mare Acces: drum asfaltat atât în fața, cât și în spatele proprietății Utilități: energie electrică disponibilă la proprietate, fîntână forată cu pompă manuală Se vinde în intravilan, in centrul localitătii Teghea, ca pachet ...

Teghea, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
4

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas
2
8

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este: o parcela la 1700 m2 sau 17 ari ca.18 m la strada x 95m adancime, la 20 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru ...

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament spațios cu potențial excelent   61 mp, zonă cu multiple facilități
8

Apartament spațios cu potențial excelent 61 mp, zonă cu multiple facilități

Vă propunem spre vânzare un apartament semidecomandat, luminos și bine compartimentat, cu o suprafață utilă generoasă de 61 mp. Locuința este situată la etajul 8 al unui imobil solid, construit în perioada 1990-2000, reprezentând o opțiune ideală atât pentru o familie la început de drum, cât și pentru ...

1066 EUR/m2 | 61 m2

Carpați 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Teren loc de casa
4
6

Teren loc de casa

De vanzare teren pasune comunala loc de casa in suprafata de 1544 mp situat in com. Lazuri, sat Noroieni Jud. Satu Mare. Pretul este pe arie.

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament doua camere (2)

Apartament doua camere (2)

Apartament cu doua camere semidecomandate, situat la etajul 1 al unui bloc din caramida, construit in perioada 1970-1975, cu acoperis din tabla azbest ondulata. Are suprafata de 48 metri patrati, compus din doua holuri, baie, bucatarie, doua camere, un balcon inchis cu sticla, boxa la subsol si uscatorie ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

vand apartament 2 camere cu balcon
5
1

vand apartament 2 camere cu balcon

Vând apartament cu 2 camere, 42mp, situat la etajul 2 în Satu Mare, strada Botizului. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie, hol și balcon. Apartamentul are centrală proprie. Dacă sunteți interesați, vă rog să sunați la

1179 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan
2
1

teren intravilan

De vanzare parcela de teren intravilan loc de casa, in localitatea Satu Mare str. Ratu Mare zona Balta Blonda , la distanta de 2 km de Bld. Closca sau Bld. Lucian Blaga. Suprafata de 12.5 ari si front de 15 m cu P.U.Z. (Plan Urbanistic Zonal) situat intr-un Cartier nou cu case familiare la 100 m de ...

Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare ,preț 110.000euro
8

Casă de vânzare ,preț 110.000euro

Casă nouă de vânzare Gelu 16 km de Satu Mare Casă nou construită, 90 mp utili, pe teren generos de 2.900 mp. Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie, cameră tehnică. Încălzire prin pardoseală Geamuri termopan cu sticlă triplă Izolație cu vată bazaltică Gresie,faianță , parchet. Toate ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

Gelu, Satu Mare

 Schimb cu apartament sau vând.
4
4

Schimb cu apartament sau vând.

Casa este în Petin la 6 km de oraș,a fost renovată interior și acoperiș complect nou, urmează izolarea exterioară. Se va vinde sau schimb cu locuință în oraș. Dispune de 3 cam,2 băi, bucătărie, terasă,beci,garaj.

507 EUR/m2 | 150 m2

Caraseu, Satu Mare

Teren intravilan 30 arii pe str Dara nr 203

Teren intravilan 30 arii pe str Dara nr 203

Teren intravilan 30 arii pe str Dara ,cu 2 casute ,,pomi fructiferi , vita de vie,2 puturi forate .Frontul este de 15 m.Terenul se afla dupa statia de epurare a apei .4000 eur aria

Satu Mare, Satu Mare

Teren cu construcții pentru dezvoltatorii imobiliari, amplasament excelent.
4
2

Vând teren 575 mp cu construcții pe B-dul. Lucian Blaga nr. 45 în Satu Mare (față în față cu parcarea de la restaurantul Tei), în prezent funcționează o spălatorie auto. Zona are un potențial de dezvoltare foarte bun. Acest teren împreună cu alte trei imobile învecinate au suprafața de cca. 2.000 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare IN NEGRESTI-OAȘ STRADA SALCAMULUI teren intravilan 2629 [ mp ] Front la drum 30 ml
5
1

-- Vand teren IN NEGRESTI-OAȘ STRADA SALCAMULUI LANGA UNIO , Teren intravilan la drum , pentru constructie de case. -- Front la drum 30 ( ml ) -- Suprafata 2629 ( mp ) Utilități apa canal , aproape de teren Teren plat , Zona Unio Negresti-Oas ,aproape de Oras Pret: 15500 euro pe Ar. Intabulat !