Vând teren agricol
1
1

Vând teren agricol

Vând teren agricol, în satul Comănești, comuna Comănești, județul Suceava, cu ieșire la drumul asfaltat al Solonețului, zona Săliște Beldeanu, granița dintre Comănești și Soloneț.

3,300 m2

Suceava, Suceava

Promovat
3900 mp teren intravilan in Poiana Stampei
10
9

3900 mp teren intravilan in Poiana Stampei

Teren de 3900mp imprejmuit cu plasa de sarma din care 2500 faneata si 1400 construibili, 66metri deschidere la strada principala E58, si Raul Dornisoara in spatele curtii, doua fantani, un tei matur la poarta. Proprietate intabulata intravilan, prezinta o casa cu 2 camere foarte mari , bucatarie, hol ...

7 EUR/m2 | 3,900 m2

Poiana Stampei, Suceava

Promovat
Vând teren intravilan in oraș salcea Plopeni strada paieni Nr 30 A
6
8

Persoana fizica vând "Teren intravilan 1500mp, Salcea-Suceava, Str. Păieni 30A zona Plopeni mereni, front 29metri - Cu curent, gaz, apă, canalizare, asfalt - Zonă liniștită și verde , aproape de natură - Ideal pentru casă de vacanța sau permanenta - Eligibil pentru construcție casă legal - Oază de ...

1,500 m2

Salcea, Suceava

Promovat
Casă la munte cu livadă   Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)
8
6

Casă la munte cu livadă Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)

Proprietar, vând casă cu mansardă în Poiana Stampei, cu acces direct din strada principală. Interior: 3 camere la parter + living și cameră la etaj (mansardă). Exterior: Teren de 1.170 mp cu grădină și livadă proprie. Utilități & Anexe: Apă potabilă la îndemână (sursă proprie + rețea primărie), garaj ...

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan
1
10

teren intravilan

teren, 60 ari, intravilan, situat la iesire din Scheia, inainte de zidul mortii, dupa strandul din spatele pensiunii Ariata

Scheia, Suceava

Apartament 3 camere complet mobilat si garaj
8
2

Apartament 3 camere complet mobilat si garaj

Descriere: Vând apartament cu 3 camere, complet renovat și mobilat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă. Suprafață utilă: 60 m2 Compartimentare: living spațios + 2 dormitoare + bucătărie + baie + mansardă (scara interioară) Complet mobilat și utilat (electrocasnice incluse) gata de ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Falticeni, Suceava

Teren intravilan9
2

Teren intravilan9

5908 m2 teren intravilan in comuna Poiana Stampei la 19 km de Partia de Ski din Vatra Dornei in apropiere de Via Transilvanica si raul Dorna chiar cu acces la rau.Zona super frumoasa ideal pentru constructie casa,cabane sau champing.Acces la curent electric chiar pe teren.conducta de apa comunala in ...

Poiana Stampei, Suceava

Casa mobilata si utilata, pe 840 mp teren + drum privat Moara
10
11

Vand casa P+M, conceputa pentru un consum energetic minim si construita in sistem "framing" in anul 2008, impreuna cu teren (840 mp + 310 mp drum privat de acces in cota de 1 2, pe doua CF) in com. Moara, la 5 km de intrarea in mun. Suceava, intabulate, libere de sarcini. Exteriorul casei a fost renovat ...

938 EUR/m2 | 160 m2

Moara, Suceava

Casă bătrânească
6

Casă bătrânească

Vând casă bătrânească + teren 30 ari, în Zvoriștea . Deschidere mare la drum asfaltat, fântână cu apă potabilă, zonă liniștită. Este racordată la energie electrică. 33.000 euro negociabil. Mai multe detalii la tel.

11 EUR/m2 | 3,000 m2

Zvoristea, Suceava

Vând casa pensiune vila
5

Vând casa pensiune vila

Vând casa lemn rotund formata din 3 dormitoare, living cu bucătărie, si 3 bai situata lângă baza telescaunului din Vatra Dornei. Casa este finalizata in 2022 Dotări, încălzire in pardoseala pe tot partieru Termosemineu centrala pe peleti etc

1786 EUR/m2 | 140 m2

Vatra Dornei, Suceava

Teren intravilan zona Casa de Oaspeti Suceava 23

Teren intravilan zona Casa de Oaspeti Suceava

Vand teren intravilan cu suprafata de 20 de ari , in zona Casei de Oaspeti din Suceava. Toate utilitatile . Tel . 0744507933

Ipotesti, Suceava

Casă de vânzare cu gradina 2000 metri pătrați
10
9

Casă de vânzare cu gradina 2000 metri pătrați

Ptr mai multe detalii și fotografii la Nr

65 EUR/m2 | 2,000 m2

Manastirea Humorului, Suceava

Teren la munte, Dorna, intravilan
8

Teren la munte, Dorna, intravilan

Vand teren intravilan 4000 mp la 5km de statiunea de ski Vatra Dornei, 1,5km de Manastirea Acoperamantul Maicii Domnului, 300 metri de Primaria Dorna Arini, liber, fara contructii pe el, cu deschidere 31 m la sosea (DN17B Vatra Dornei- Brosteni-Poiana Largului) ,electricitate, apa si canalizarea la limita ...

4,000 m2

Dorna-Arini, Suceava

teren de vanzare
2

teren de vanzare

teren la munte suprafața 4300 mp pretabil cabană. Drum acces amenajat pietruit, apă captare izvor și cablu curent subteran aduse pe teren,Terenul este format din două platforme cu priveliște spre muntele Ousorul, intabulat. tel (

4,300 m2

Dorna Candrenilor, Suceava

Teren de vanzare Horodnic de Jos
2

Teren de vanzare Horodnic de Jos

Vand teren 7.500 mp in centrul Comunei Horodnic de Jos, vis-a-vis de Biserica Crestina Buna Vestire.

Horodnic de Jos, Suceava

Vând teren intravilan în comuna Moara, județul Suceava,str Mihai Eminescu 4

Vând teren intravilan în comuna Moara, județul Suceava,str Mihai Eminescu

Vând teren intravilan în comuna Moara, județul Suceava,str Mihai Eminescu, ideal pentru construcția unei locuințe sau investiție. Terenul are o suprafață de 23 ari, cu deschidere la drum asfaltat și acces facil. Utilitățile (apă, curent, canalizare) se află în apropiere de judetul Suceava. Actele sunt ...

Moara Nica, Suceava

Teren de vânzare intravilan Pârteștii de jos-Bucovina
10
3

Teren de vânzare intravilan Pârteștii de jos-Bucovina

Teren intravilan de vânzare Vârvata, Pârteștii de Jos Bucovina Suprafață: 1800 mp Teren situat într-o zonă deosebit de liniștită, lângă pădure și pârâu, ideal pentru cabană, tiny house, rulotă sau refugiu de weekend. Accesul se face din DN17 pe drum comunal prin pădure. Zonă retrasă, cu multă ...

1,800 m2

Varvata, Suceava

Vând 1 2 Casa P+1 si 10 ari teren aferent la drumul european in Câmpulung Moldovenesc
9
6

Vând 1 2 casa(P+1),doar parterul,format din 3 camere mari+ bucătărie si beci la subsol+10,3 ari teren intravilan aferent,casei la drumul european in Câmpulung Moldovenesc,Jud.Suceava(vis a vis de sediul Maghebo).

100 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Vând teren in Cacica, zona Vatra Boierească 2

Vând teren in Cacica, zona Vatra Boierească

2000mp, aproape de drumul betonat

Cacica, Suceava

Spațiu comercial de vânzare
10
1

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial la intrarea în Fălticeni 200 mp cu 1000 mp și terenul 1800mp

1250 EUR/m2 | 200 m2

Falticeni, Suceava

Teren intravilan Lisaura

Teren intravilan Lisaura

Teren intravilan de vânzare Lisaura, Strada Mirăuți,Suceava Vând teren intravilan cu suprafața de 500 mp (5 ari), situat în Lisaura, într-o zonă liniștită și în dezvoltare, ideal pentru construcție casă. Acces la drum Utilități în zonă la limită (curent, apă, gaz) Zonă locuită și în expansiune Aproape ...

500 m2

Lisaura, Suceava

Apartament cu 3 camere are 2 bai situat la etajul 1
8
1

Apartament cu 3 camere are 2 bai situat la etajul 1

Apartament 3 camere, 2 băi, 70 mp utili Etaj 1 Fălticeni, 2 Grăniceri Apartament spațios, luminos și foarte bine compartimentat! Bucătărie practică și utilă, amplasată inteligent, nu încurcă spațiul de zi și permite amenajarea confortabilă a sufrageriei și dormitoarelor. 2 băi (baia principală ...

1200 EUR/m2 | 70 m2

Falticeni, Suceava

Zona centrala Vand appartament 3 camere!
5
8

Zona centrala Vand appartament 3 camere!

In zona centrala, aproape de parcul central. Vand apartament 3 camere in Vatra Dornei la parter, bloc caramida cu acces la uscatorie si spatiu verde pretabil pentru locuit,birou,investitie,zona linistita. Apartamentul are o bucatarie, un living, doua dormitoare o baie si doua debara.

860 EUR/m2 | 72 m2

Vatra Dornei, Suceava

Teren intravilan Moara Nica 4

Teren intravilan Moara Nica

20 de ari de vânzare intravilan în Moara Nica, pe drumul situat vizavi de noul centru cultural. Deschidere la drum 21m. Se vinde cu 60 000 euro sau schimb cu apartament.

2,000 m2

Moara Nica, Suceava

Categorii

Județe

Suceava

Localități

Suceava (205) Vatra Dornei (87) Falticeni (70) Radauti (52) Campulung Moldovenesc (45) Gura Humorului (27) Dorna Candrenilor (14) Salcea (12) Scheia (11) Moara (9) Vama (9) Voronet (9) Cacica (8) Neagra Sarului (8) Pojorata (8) Saru Dornei (8) Sfantu Ilie (8) Vadu Moldovei (8) Dorna-Arini (7) Iacobeni (7) Ipotesti (7) Liteni (7) Mitocu Dragomirnei (7) Dolhasca (6) Manastirea Humorului (6) Moara Nica (6) Patrauti (6) Radaseni (6) Siret (6) Arbore (5) Capu Campului (5) Panaci (5) Solca (5) Breaza (4) Cotu Baii (4) Draguseni (4) Marginea (4) Molid (4) Poiana Stampei (4) Rasca (4) Sadova (4) Bilca (3) Bosanci (3) Ciocanesti (3) Cosna (3) Cozanesti (3) Dumbraveni (3) Fratautii Noi (3) Fratautii Vechi (3) Frumoasa (3) Ilisesti (3) Lisaura (3) Mihoveni (3) Milisauti (3) Moara Carp (3) Partestii de Jos (3) Putna (3) Serbanesti (3) Tisauti (3) Vicovu de Sus (3) Breaza de Sus (2) Brosteni (2) Burla (2) Carlibaba (2) Casoi (2) Chiril (2) Ciprian Porumbescu (2) Dealu Floreni (2) Dragoiesti (2) Dragomirna (2) Fantana Mare (2) Hantesti (2) Horodnic de Jos (2) Horodnic de Sus (2) Izvoarele Sucevei (2) Liteni (Moara) (2) Mazanaesti (2) Mereni (2) Mitocasi (2) Oniceni (2) Ortoaia (2) Paltinoasa (2) Plaiu Sarului (2) Probota (2) Rotopanesti (2) Satu Mare (2) Serbauti (2) Slatina (2) Stulpicani (2) Sucevita (2) Tarna Mare (2) Ulma (2) Valea Putnei (2) Vatra Moldovitei (2) Zamostea (2) Zvoristea (2) 100. Vatra Moldovitei (1) 101. Veresti (1) 103. Vicovu de Sus (1) 105. Volovat (1) Arghira (1) Baia (1) Balcauti (1) Balinesti (1) Berchisesti (1) Boroaia (1) Botosana (1) Bradatel (1) Brodina (1) Budeni (1) Bulai (1) Bunesti (1) Cajvana (1) Calinesti (Serbauti) (1) Calugareni (1) Catrinari (1) Comanesti (1) Costana (1) Coverca (1) Crucea (1) Cumparatura (1) Delut (1) Dolhestii Mari (1) Doroteia (1) Dumbraveni (Rasca) (1) Frasin (1) Fundu Moldovei (1) Galanesti (1) Gheorghiteni (1) Gramesti (1) Granicesti (1) Grigoresti (1) Gura Haitii (1) Hancea (1) Horodniceni (1) Hreatca (1) Hurjuieni (1) Husi (1) Iaslovat (1) Iedu (1) Lamaseni (1) Lipoveni (1) Malini (1) Mestecanis (1) Negrileasa (1) Nicani (1) Nisipitu (1) Petia (1) Plopeni (1) Pocoleni (1) Podeni (1) Podu Cosnei (1) Poieni-Solca (1) Reuseni (1) Romanesti (Granicesti) (1) Salageni (1) Sasca Mica (1) Satu Mare (Crucea) (1) Silistea Noua (1) Slatioara (Rasca) (1) Soldanesti (1) Stanca (1) Tibeni (1) Todiresti (1) Vadu Negrilesei (1) Valea Glodului (1) Valea Moldovei (1) Valea Stanei (1) Valeni-Stanisoara (1) Varfu Dealului (1) Varvata (1) Vicovu de Jos (1) Vicsani (1) Volovat (1) Vornicenii Mici (1)