Promovat
De vanzare proprietate industriala Teleorman, Alexandria
9

De vanzare proprietate industriala Teleorman, Alexandria

De vanzare – Proprietate industriala de mari dimensiuni, ideala pentru investitori: Alexandria, Str. Viilor nr. 2, jud. Teleorman. Teren intravilan 48.941 mp (măsurat 51.424 mp) si constructii industriale 17.059 mp la sol, 21.721 mp total construit. Oportunitate excelenta pentru productie, depozitare ...

111 EUR/m2 | 17,059 m2

nord-vest, Alexandria, Teleorman

Promovat
Casă de vânzare la cheie   Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț
10
35

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț Preț fix: 25.000 Euro Se oferă spre vânzare casă locuibilă, complet mobilată, situată într-o zonă liniștită din Comuna Traian. BONUS inclus în preț: teren extravilan cu pădure situat în apropierea ...

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Promovat
Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga
5
11

Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga

Vând casă cu multiple îmbunătățiri .. terenul are deschidere 29m , locuri de parcare și acces la rău .. mai multe detalii telefonic

208 EUR/m2 | 120 m2

Teleorman, Teleorman

Promovat
 4000mp Alexandria in oras intravilan
3

4000mp Alexandria in oras intravilan

Teren intravilan Alexandria 4000 m,pe strada libertatii in capatul din spatele filaturii . Terenul are curent de mare tensiune 380 Industrial, apa +canal , gaz,acces tir pretabil Salon nunti, Depozite,hale, showroom , parcare tiruri. Pret 60 mp adica 240000 .Pentru inchiriere pretul este de 1 mp ...

4,000 m2

Alexandria, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă spațioasă cu 2 corpuri de clădire si 1391 mp teren-Comuna Viișoara Teleorman
5
6

Vând proprietate situată în comuna Viișoara, județul Teleorman, ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care caută liniștea de la țară fără a renunța la confortul modern. Detalii principale: Teren generos: 1391 mp, curte bine întreținută. Două corpuri de casă: Casa 1: 107 mp (spațioasă, compartimentare ...

56 EUR/m2 | 204 m2

Viisoara, Teleorman

Vând Apartament 3 camere
3
5

Vând Apartament 3 camere

Apartament de vânzare cu 3 camere și balcon, situat la etajul 2 al unui bloc din cărămidă, izolat exterior, construit în 1974. Proprietatea este gata de utilizare și dispune de aer condiționat. Suprafața utilă este de 60 mp, iar geamurile sunt din termopan. În plus, imobilul are interfon pentru un plus ...

1142 EUR/m2 | 60 m2

Alexandria, Teleorman

Casa de vanzare, locație frumoasă
2
69

Casa de vanzare, locație frumoasă

Casă de vânare în sat Caravaneți, com. Călmățuiu, jud. Teleorman. Casa este situată la 55 km de AlexEsandria și 140 km de București. Ca utilități, casa este branșată la energie electrică, are puț de apă in curte, iar conducta de apă potabilă a rețelei comunale, dată in folosință in 2024, este la cca ...

83 EUR/m2 | 90 m2

Caravaneti, Teleorman

Apartament de vanzare
5
5

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare izolat la exterior renovat la interior detine centrala proprie mobilier nou.apartamentul se vinde mobilat fara electrocasnice.toate actele la zi si fara restante.pret 25.000 euro negociabil la fata locului.ap se afla in catanga in F1 parter

671 EUR/m2 | 35 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Vând apartament 2 camere
5
1

Vând apartament 2 camere

Vând ap 2 camere, în scara cu notarul, etaj 4, 54 mp, utilat și mobilat, cu tot ce e în el, apa tras separat, curent tras nou, centrala termica, frigider, aragaz și plita, mașină de spălat, balcon închis, termopane, blocul este acoperit, curat, vecini serioși... Apartamentul inca mai necesita baia sa ...

296 EUR/m2 | 54 m2

Zimnicea, Teleorman

casa de vanzare

casa de vanzare

Casă de vânzare 200 mp 3 dormitoare 2 băi 1 bucătărie living spațios terasă 100 mp curtea 5130 mp Pentru mai multe detalii la telefon preț 40.000 euro negociabil tel.

200 EUR/m2 | 200 m2

Comoara, Teleorman

Loturi teren arabil Frasinet Teleorman
1

Loturi teren arabil Frasinet Teleorman

De vanzare 4 loturi teren arabil, dupa cum urmeaza: 1200 m2 - nr cad 3255 3000 m2 - nr cad 545 24.000 m2 - nr cad 3324 1500 m2 - nr cad 292 total 29.700 m2 terenurile sunt pe raza com. Frasinet. Se pozitioneaza aproape unele de altele Pret pe m2 1.2 euro Se vand impreuna, nu separat. Usor negociabi ...

29,700 m2

Frasinet, Teleorman

Casă de vânzare!
10
9

Casă de vânzare!

Casă de vânzare în sat Guruieni , comuna Măgura,județul Teleorman . Suprafața de 1400 metri pătrați, preț negociabil! Detalii la numărul de telefon

929 EUR/m2 | 14 m2

Alexandria, Teleorman

casă de vanzare orbeasca de jos
5

casă de vanzare orbeasca de jos

parter: living 2 dormitoare bucătărie baie, 2 holuricasa scări Mansardă: 4 dormitoare baie dressing 2 holuri casa scări, pardoselle sunt din gresie bucătărie bai si balcon parchet tâmplărie interioare din pvc alb cu geam termopan securizat tâmplărie exterioare ferestre din pvc si geamuri termopan ușa ...

663 EUR/m2 | 166 m2

Orbeasca de Jos, Teleorman

Garsoniera de vanzare 1

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera complet mobilata si utilata , inclusiv centrala termica , pentru relatii sunati la numarul de contact.

667 EUR/m2 | 33 m2

Central, Turnu Magurele, Teleorman

Teren agricol extravilan

Teren agricol extravilan

Vând 2,14 ha teren agricol în județul Teleorman comuna Slobozia Mândra dețin cadastru și intabulare, preț 6000 euro ha, telefon

20,114 m2

Slobozia Mandra, Teleorman

Teren 700mp Mereni de sus Teleorman
3
7

Teren 700mp Mereni de sus Teleorman

Comuna Mereni de Sus, Teleorman la 55 km de București, la 10 km de Oras Videle, împrejmuit, apa.toate actele pe teren se afla o fundație. Apropiere de centrul. Magazin.intre case.. .pret 8

550 m2

Merenii de Sus, Teleorman

Vand Apartament doua camere DECOMANDAT
7
4

Vand Apartament doua camere DECOMANDAT

Apartament Decomandat Mare- 57 mp: Vând apartament cu două camere, în zona HCC, situat la etajul 4 4, decomandat. Se vinde si prin credit bancar. Apartamentul este complet renovat, instalație sanitară schimbată, apometre noi, instalație electrică schimbată si tabloul electric nou, gresie, faianță, ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Alexandria, Teleorman

Casă de vânzare + 2 spații comerciale funcționale + foișor acoperit
11
1

Se vinde o proprietate completă, ideală pentru locuință și activitate economică (magazin, birou, salon, farmacie etc.), amplasată într-o zonă centrală cu acces facil și vizibilitate stradală excelentă. Parter: 2 spații comerciale complet separate (43 mp + 54 mp), fiecare cu intrare proprie, vitrină ...

1000 EUR/m2 | 350 m2

Alexandria, Teleorman

Vând garsonieră lângă spitalul județean di Dr. Tr. Severin 4

Vând garsonieră lângă spitalul județean di Dr. Tr. Severin

Vând garsonieră lângă spitalul judetean Dr. Tr. Severin , Ale. Nuferilor nr.14, Bl.L1 , Sc.2 Et.4 . Garsoniera a fost recent renovată . Acoperișul a fost recent izolat. Suprafata 14 mp Se vinde cu tot cu mobilier . Preț, 10.000 Eur .

714 EUR/m2 | 14 m2

Dracea, Teleorman

Vand apartament 3 camere - Zimnicea
1

Vand apartament 3 camere - Zimnicea

Vand apartament 3 camere in Zimnicea, parter, compus din camera de zi, 2 dormitoare, bucatarie, baie, wc, hol

324 EUR/m2 | 71 m2

Zimnicea, Teleorman

Casa de vanzare
2
5

Casa de vanzare

Casă la țară de vânzare Botoroaga, jud. Teleorman Vând casă la țară cu teren, situată în comuna Botoroaga, sat Botoroaga, str. Lahovari nr. 17, județul Teleorman Casă (construcție C1), edificată înainte de anul 2001 Suprafață construită: 112 mp Teren intravilan total: 976 mp, din ...

33 EUR/m2 | 580 m2

Teleorman, Teleorman

Vand casa la curte in Rosiori de Vede jud Teleorman, din paianta, cu 5 camere.
5
8

Casa are apa curenta, baie , bucatarie, pivnita, garaj, 3 magazii de lemne.

86 EUR/m2 | 500 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casa de vanzare Alexandria
10
1

Casa de vanzare Alexandria

De vanzare casa, strada Doctor Stanca nr 18 suprafata teren 700mp , cu o deschidere de 10m, renovata complet in 2023 . Utilități complete: apă, gaz, curent, canalizare, plus centrală termică pe gaz in condensare instalată in 2025. Compusa din: 3 dormitoare, camera de zi, 2 holuri, baie, bucatarie de ...

867 EUR/m2 | 150 m2

Alexandria, Teleorman

Vând afacere la cheie
5

Vând afacere la cheie

Afacere la cheie de vânzare, cu echipamente și mobilier de cafenea complet funcționale. Spațiul este amenajat și pregătit pentru a fi preluat și continuat imediat. Oferta include tot ce este necesar pentru a opera o cafenea, de la aparatura profesională până la decor și dotări