Promovat
Apartament etaj 2 , cu doua camere
8
6

Apartament etaj 2 , cu doua camere

PROPRIETAR - Vand apartament cu doua camere semidecomandat , in Lugoj , Micro 1 , Aleea Castanilor , etaj 2 din 4 . Bloc de caramida izolat la exterior. Centrala termica , senzor de gaz , usa metalica , ferestre termopan. Baie cu vana si geam exterior. Instalatia electrica refacuta in hol , baie si ...

Lugoj, Timis

Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
5

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vanzare
7
2

Casă de vanzare

Vând casă in Giarmata-Vii, 4 camere, bucătărie, baie, cămară, gaz ,apă, canalizare, teren 800 mp Preț 170000 euro Info la tel Firmele imobiliare sa nu deranjeze !

1545 EUR/m2 | 110 m2

Giarmata-Vii, Timis

SCHIMB  de casă!!! Preferabil dezvoltator imobiliar.
3
1

SCHIMB de casă!!! Preferabil dezvoltator imobiliar.

Schimb casă cu teren, suprafață totală 875 mp, ultracentral, Sanandrei, cu o casa ( duplex ), maxim 90 mp, curte minim 250 mp, de preferabil în Sanandrei.

935 EUR/m2 | 139 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vand teren industrial
1
7

Vand teren industrial

Vand teren industrial aproape de sat 11600 m2 și îl vinde și cel de langa mine tot la fel 11600 m2.Se pot construi numai hale pe el. Front stradal 44m2

23,200 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand Teren Agricol 2 HA in Bencecul de sus!
1
8

Vand Teren Agricol 2 HA in Bencecul de sus!

Terenul se afla între Pischia si Bencecu de sus pe partea stângă aproximativ 600 de metri pana la intrarea în sat. PREȚ: 40.000,00 (negociabil) Pentru informații suplimentare sunați la . Pentru a vedea terenul .

20,000 m2

Bencecu de Sus, Timis

Privat,Teren de Casa langa 5300mp teren verde, Sport-agrement, intravilan, Dumbravita,
1
27

Proprietar, vand, la asfalt: 1) 682mp, fs 26m, la 121.000E, vis-a-vis de 2) 5300mp x 30E mp- zona verde cu acces la curs de apa, zona Simfoniei=159.000E, Total 280000E, pret fix.

682 m2

Dumbravita, Timis

vand apartament
8
6

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2464 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, Padure-Dumbravita, 600mp, 75.000E
2
33

Proprietar, Padure-Dumbravita, 600mp, 75.000E

600mp, strada Macilor, aproape de Padurea Verde, Certificat de urbanism 2025, vecini case pe ambele laterale, ingradit, fara vicii, la limita cu Giarmata Vii, 75000E mp, pret fix

600 m2

Dumbravita, Timis

vand teren aeroport 2

vand teren aeroport

vand teren lângă pista aeroportului Timișoara, pe partea cu Giarmata, cu 2 fronturi stradale. Suprafața terenului este de un hectar.

10,000 m2

Timisoara, Timis

Vand teren in localitatea Giarmata Vii
2
1

Vand teren in localitatea Giarmata Vii

Vand teren in suprafata de 35.000 mp situat in Giarmata Vii la capatul strazii Teilor colt cu Albatrosului. Front stradal de cca 65 de m . Terenul se intinde pana in Behela pe o distanta de cca 540 m. Pret negociabil, 40 EUR mp.

35,000 m2

Giarmata-Vii, Timis

casa becicherecul mic
8
17

casa becicherecul mic

vând casa becicherecul mic 3 dormitoare Living mare bucătărie, doua bai doua holuri la rosu porotherm placa de beton suprafață utila 110 mp teren 500 mp are utilități în fata casei apa curent canalizare și asfalt gazul acume se trage pe strada geamuri termopan izolație polistiren 10 cm se vinde și prin ...

864 EUR/m2 | 110 m2

Becicherecu Mic, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Duplex de vânzare în cartierul Europa (Mosnita Nouă)
8
1

Duplex de vânzare în cartierul Europa (Mosnita Nouă)

Se vinde casă cochetă, ideală pentru locuit, situată în cartierul Europa, pe strada Minsk, într-o zonă în dezvoltare, cu stradă ce urmează să fie asfaltată chiar în această lună. Suprafață utilă: 74 mp Teren: 305 mp Compartimentare: 2 dormitoare 1 baie Living spațios cu bucătărie open-space Cameră ...

2230 EUR/m2 | 74 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria
10
2

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria

Apartamentul este mobilat cu mobila antichizata si dotat cu electrocasnice noi : masina de spalat vase, plita inductie, hota, combina frigorifica, masina spalat rufe, etc. Se poate achizitiona si ca investitie deoarece functioneaza in regim hotelier si are clasificare de la Ministerul Turismului. Utilitati ...

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
25

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apwrtament 2

Vând apwrtament

Vând apartament la casa pe bv cetății 4 camere hol bucătărie baie spais pivniță magazie curte comuna 3 ap total

1389 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Categorii