vand casa in Faget, Timis
casa este compusă din 3 camere, living, o baie și bucătărie, două curți și o grădină generoasă. încălzirea este făcută pe centrală lemne și peleți
887 EUR/m2 | 124 m2
Faget, Timis
ieri 17:23
Anunțuri promovate – Vezi toate
887 EUR/m2 | 124 m2
Faget, Timis
ieri 17:23
vand in intravilan UAT Bucovat terenuri cu diferite suprafețe: 7400mp lângă complex Maria Park 7600mp lângă lot de 7 ha 5800mp situat central in ,,puz in lucru,, pe 100ha prețuri negociabile
7,400 m2
Bucovat (Remetea Mare), Timis
13 mai
Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.
752 m2
Timisoara, Timis
azi 10:06
Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m
Timisoara, Timis
14 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Localizare : comuna Știuca, Jud. Timiș Vând pășune 4,75 ha parcela compactă și 2,74 ha pădure împărțită in 3 loturi. Pășunea este situată într-o zonă accesibilă , ideală pentru activități agricole sau zootehnice. Pădurea potrivită pentru exploatare sau conservare. Acces pășune - la 500m de șosea ...
Stiuca, Timis
azi 23:02
Apartament de vânzare 2 camere decomandat - zona Aradului Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Aradului, la etajul 5 5, cu o suprafață de 45 mp. Apartamentul este decomandat și dispune de: - living - dormitor - bucătărie - baie - balcon Dotări și îmbunătățiri: ...
1978 EUR/m2 | 45 m2
Aradului Vest, Timisoara, Timis
azi 23:01
Mai este disponibilă o singură casă " Casa e gata, mâine te muți!" CASĂ - PREMIUM MOSNITA NOUĂ 0% COMISION DIRECT PROPRIETAR Accept verificarea de către un EXPERT TEHNIC IMOBILIAR Există poze și documente pt toate etapele executiei. Casa are un regim de înăltime P+1E(2 Placi) +Pod(cu scara acces) Suprafata ...
2131 EUR/m2 | 107 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 22:58
Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...
1946 EUR/m2 | 46 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 22:58
Vand casa in Utvin in zona linistita P+M, 3 dormitoare,2 bai, living generos, bucatarie, toate complet mobilate si utilate, clima inverter 18000 btu, construita in 2016,suprafata utila 121mp,teren 250mp,toate utilitatile (apa, gaz, canal) panouri solare, garaj mare aprox. 50mp, bucatarie de vara complet ...
1700 EUR/m2 | 110 m2
Utvin, Timis
azi 22:55
Proprietar vând casă 3 camere zona steaua Sau schimb cu apartament 2 camere plus diferență. Centrală pe gaz, anexe, curte și grădină. Baie cu vană Bucătărie plus bucătărie de vară. Chiuveta în curte, foișor cu acoperiș Stație de autobuz în fața casei, foarte aproape de Mall Calea Șagului. Prețul este ...
1136 EUR/m2 | 110 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 22:54
Vând 3000mp, teren intravilan în vatra satului Cerneteaz, compus din două parcele .Fiecare parcelă are c.f. cu suprafața de 1500mp, iar front stradal 20m. Terenul este împrejmuit, are acces de pe strada asfaltata, beneficiază de acces facil, într-o zonă liniștită, cu vecinătăți deja construite. Toate ...
3,000 m2
Cerneteaz, Timis
azi 22:53
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 22:48
Ofer spre vânzare jumătate de duplex modern partial mobilat direct de la proprietar Suprafata utilia: 140 mp Suprafata teren: 421 mp An constructie: 2016 Locatie: Mosnita veche, langa noul Lidl, aproape de Drumul Boilor Compartimentare: Parter: - Camera tehnica - Birou - Baie - Camara - Bucatarie open-space ...
1186 EUR/m2 | 140 m2
Mosnita Veche, Timis
azi 22:43
Casă de închiriat pe Rusu Șirianu 86 spațioasă, modernă, eficientă energetic Se închiriază o casă generoasă, situată pe Rusu Șirianu 86, cu o suprafață de 311 mp, ideală pentru o familie numeroasă sau activități de birou. Proprietatea dispune de 7 camere, 3 băi și 1 baie de serviciu, 2 bucătării ...
6 EUR/m2 | 315 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 22:34
Luam in arenda teren arabil pe raza localitatilor Sanandrei , Carani , Calacea , Barateaz, Ortisoara , Cornesti. Se pot oferi cereale sau bani. Se negociaza in functie de suprafata si amplasamentul terenului, dar si de durata contractului., suprafata totala: 500000
500,000 m2
Sanandrei, Timis
azi 22:19
Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...
2290 EUR/m2 | 214 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 22:19
Teren extravilan in suprafata de 10.000mp terenul se afla in vecinatatea Centurii ocolitoare dimensiuni teren 287,62 34,80m
10,000 m2
Giroc, Timis
azi 22:18
50 EURO MP - Teren 1438 mp, front stradal 19 m, TOATE UTILITATILE pe suprafata parcelei, APA, GAZ, CURENT, CANALIZARE, ASFALT, FANTANA, LIVADA la 19 km de TIMISOARA
1,438 m2
Central, Recas, Timis
azi 22:13
Proprietar,vind 1 parcelă teren Sag Mănăstire in suprafață de:892mp fs 20,5 Preț 85euro mp , utilităti aproape poziție f.buna case construite in vecinătate.Pt cei care cunosc zona , aproape de magazinul ( LA DOI PASI). Telefon .
892 m2
Sag, Timis
azi 22:09
unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...
1875 EUR/m2 | 80 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 21:55
Vand 1 2 duplex in Mosnita Noua, foarte aproape de Castel Royal si noul Kaufland (5 minute de mers pe jos). In proximitate se gasesc mijloace de transport, gradinite , farmacii , magazine, teren de fotbal. Casa are o suprafata utila de 94 mp, suprafata construita 112 , terasa de 10mp si teren 317 mp. Compartimentarea ...