1 cameta Dambovita 62000
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 10:04
Anunțuri promovate – Vezi toate
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 10:04
Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...
311 EUR/m2 | 350 m2
Ortisoara, Timis
azi 18:45
Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...
1980 EUR/m2 | 51 m2
Giroc, Timis
15 mai
Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.
1636 EUR/m2 | 22 m2
Buziasului, Timisoara, Timis
azi 11:19
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...
1327 EUR/m2 | 150 m2
Giarmata, Timis
azi 19:31
Persoana fizica vand 13 hectare teren agricol, pe raza localitatii Sipet, intabulat, acte la zi, pret hectar 9500 euro usor negociabil. Telefon , suprafata totala: 13
9 m2
Sipet, Timis
azi 19:30
Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...
1605 EUR/m2 | 190 m2
Ciarda Rosie, Timisoara, Timis
azi 19:28
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 19:28
Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 19:28
Vand casa ,P+E, Su - 150 mp, structurata astfel: - parter: living, 1 baie,bucătărie,camera, terasa, camera tehnica. - etaj: 3 dormitoare,1 birou,2 bai ( cu cada ). Casa are izolație exterioara de 10 cm, inacalzirea se face prin intermediul centralei termice pe gaz, exista posibilitatea de a încălzi ...
1033 EUR/m2 | 150 m2
Covaci, Timis
azi 19:28
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1840 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 19:28
Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...
3176 EUR/m2 | 170 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 19:28
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 19:28
Terenul intravilan dispune de utilități și certificat de urbanism. Terenul se află pe strada mărului unde există case noi construite și locuite de vecini.
588 m2
Giarmata, Timis
azi 19:28
Vând casă 312 mp,pe colț,teren 1500mp. Preț 69000 Euro Negociabil. Nr.telefon.
221 EUR/m2 | 312 m2
Padureni, Timis
azi 19:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 19:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 19:26
Proprietar, vând teren intravilan în Săcălaz - PUZ Cosma - suprafață 586 mp - front stradal de 16.5 mp. Terenul este parțial împrejmuit, fiind edificate case pe 2 laturi. PRET 40.000 EURO negociabil
586 m2
Sacalaz, Timis
azi 19:25
Casa la Chișoda INDVIDUALA ,cu toste aprobarile,urilitatile la zii,o zona linistita ,casa se afla in vatra satului ,materiale de cea mai buna calitate.,un vis frumos pentru o familie frumoasa !!!!!!Curent trifazic.pod in fata casei pentru trei vehicule ,living de 50 de metri,peretii grosi ,izolatie ...
1056 EUR/m2 | 180 m2
Chisoda, Timis
azi 19:23
Casă de vânzare curte comună zona Iosefin Timișoara dispune .3 dormitoare 2 băi hol bucatarie pod separat toate utilitățile 108mp preț 115.00 mii negocibil