3 camere Braytim 125000 euro
ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
azi 13:41
Anunțuri promovate – Vezi toate
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
azi 13:41
*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Giroc, Timis
7 mai
Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...
1500 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Vând teren pentru casă front stradal 18 m suprafața 566 mp, cu posibilitate de plată în rate direct de la proprietar pe perioada maximă de 2 ani. Ofertă limitată pentru martie 2026: plată în rate cu avans minim 8000 EUR, rata 750 EUR lunar timp de 24 luni. Utilitățile incluse în preț curent electric, ...
566 m2
VEST, Sanmihaiu Roman, Timis
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 22:28
vând la Rudicica langa calea Urseni înainte de centura jumate de duplex 83 utili și 200 teren .La parter baie,bucătărie open space,camera tehnica ,terasa .la etaj 2 camere și baie cu pod înalt,curent + panouri solare ,fosa ,pompa de căldură preț 136 000
1236 EUR/m2 | 110 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 22:18
Proprietar vând casă în Remetea Mare judetul Timis,suprafață teren 1100 mp. -garaj cu două intrări -parter ,etaj+ mansarda. Din care 3 bucătării, 5 bai din care ( 2 de serviciu și 3 cu cada). -2 livinguri, 3 saloane, 8 camere + camera tehnica -3 balcoane. -spalatorie + beci sub scara. -smineu - fosa ...
1462 EUR/m2 | 342 m2
Remetea Mare, Timis
azi 22:14
Teren extravilan cu suprafata totala de 5000 mp, in aproipiere de Cerneteaz, se vinde cu 2.5 euro mp. Terenul are o pozitionare foarte buna cu drum de acces pe trei laturi. Mai multe detalii puteti afla la numarul de telefon:
5,000 m2
Cerneteaz, Timis
azi 22:14
De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...
1709 EUR/m2 | 127 m2
Giroc, Timis
azi 22:13
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 22:12
Vand teren pasune autostrada A1. Front stradal 4m, acces la calea ferata, acces la parau Bega Veche.
Giarmata, Timis
azi 22:11
Proprietar vând casă individuală în Izvin, la 15 minute de Timișoara, complet renovată. Dispune de living generos, 2 dormitoare, bucătărie spațioasă, baie spațioasă și cămară. În plus, podul oferă posibilitatea de amenajare a unei mansarde ideal pentru extindere ulterioară, birou sau spațiu suplimentar ...
972 EUR/m2 | 143 m2
Izvin, Timis
azi 22:11
Proprietar vând apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat în zona Șagului, etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 77,7 mp (fără balcoane). Apartamentul este complet renovat. La 2 minute de shopping city Instalație electrică complet schimbată Rețea de gaz ...
342 EUR/m2 | 78 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 22:11
Proprietar ofer spre vânzare clădire S.A.D. destinată activităților comerciale și administrative, situată pe Moise Dobosan, cu 663 mp utili și teren de 1464 mp ce include locuri de parcare private. Imobilul este deja închiriat partial, se poate inchiria in totalitate foarte usor la un randament de 7.3% ...
Mehala, Timisoara, Timis
azi 22:05
Ofer spre vânzare casa individuală in zona Dâmbovița, Timișoara Dispune de curte și grădină Teren 450 m2 Posibilitate de mansardare, extindere Zonă rezidențială, liniștită, aproape de mijloace de transport, centre comerciale, scolii, grădinițe.
1906 EUR/m2 | 139 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 22:05
Persoana fizică vând Apt la Duplex in Șag cartierul Mănăstire, zona liniștită Construcție 2020 Suprafata teren 307 mp2 Suprafața construita casa 94mp2 (inclusiv terasa) Anexa construită 2024 - 12 mp Se vinde complet mobilată si utilata cu electrocasnicele din gama premium. Următorul proprietar se ...
1596 EUR/m2 | 94 m2
Timisoara, Timis
azi 21:56
De vânzare apartament cu 2 camere spațiose și luminoase, 50mp, situat la et 4 din 4 cu hidroizolație nouă, mobilat și utilat. Localizare excelentă, într-o zonă foarte bună, pe Calea Torontalului, în apropiere de Vox, la 5 min de Iulius Mall, cu acces facil la toate punctele de interes: parcuri, benzinării, ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
Timisoara, Timis
azi 21:54
De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...
1423 EUR/m2 | 168 m2
Timisoara, Timis
azi 21:52
Vând Teren agricol extravilan, 6.01 hectare din 4 parcele, pret 13.500 EUR Ha Comlosu Mare, Timis Proprietar Se afla sub contract de arenda.
60,000 m2
Comlosu Mare, Timis
azi 21:50
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupabil imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 21:49
Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.
752 m2
Timisoara, Timis
azi 21:48
Vand teren intravilant, in satul Unip! Suprafata 3100 mp, mai multe detali la telefon, doar persoane interesate.
Unip, Timis
azi 21:48
De vânzare teren cu autorizație de construcție ideal pentru casă individuală Se oferă spre vânzare teren în suprafață de 510 mp, cu autorizație de construcție deja obținută pentru locuință individuală, prevăzută cu garaj și foișor. Detalii proiect: * Suprafață construită: 271 mp * Suprafață utilă: ...
510 m2
Dumbravita, Timis
azi 21:42
Pret in euro !Proprietar vand jumatate de duplex 90 mp plus 40 mp terasa cu iesire din camera de zi si din bucatarie ,complect.mobilat ,360 mp teren ,terasa separat de casa are 48 mp ,2 bai ,2 dor.itoare ,living si bucatarie separata ,apa ,gaz ,curent ,fosa , POD inalt se pot face 2 camere si baie
1722 EUR/m2 | 90 m2
Mosnita Veche, Timis
azi 21:42
DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...
2359 EUR/m2 | 142 m2
Dumbravita, Timis
azi 21:42
Vând casă în oraș Deta,jud.Timis,str.Marasesti, nr.41, compusă din patru camere,două holuri,bucătărie, baie, debara,trei curți,garaj și grădină mare,suprafață totală 2134m2.Are centrală pe gaz,teracote, aer condiționat, camere supraveghere și anexe.Pret 80000euro
37 EUR/m2 | 2,134 m2
Deta, Timis
azi 21:42
Vand casă în Dudestii Vechi situata central cu vad comercial,suprafață totală casă+teren 360 mp.
100 EUR/m2 | 250 m2
Dudestii Vechi, Timis
azi 21:40
Vând casă cu teren în comuna Dudestii Vechi , casa bătrânească , nerenovată în stare bună . Are cinci camere , bucătărie , baie , beci , cămară și acces cu scara la pod . Utilități : apă , curent . Teren total 2.845de metri, curți construcții de folosință 900 de mp și arabil 1.945 mp. Gradina este mărginită ...
235 EUR/m2 | 170 m2
Timisoara, Timis
azi 21:39
Vând teren cu casă în Timișoara cu suprafața de 2200m pătrați,casa necesitând reparații pret 150 euro m patrat
2,200 m2
Fratelia, Timisoara, Timis
azi 21:39
vând teren arabil+faneata 1,5ha zona Valea Mat între localitatea Folea și comuna Voiteg
Folea, Timis
azi 21:32
Teren intravilan in localitatea Becicherecu Mic, jud. Timiș, suparafata totala teren 500 mp, fundatie, elevatie si placa finalizate, cu utilitati., proiect si autorizatie de constructie eliberate. Terenul se gaseste in PUZ. Numar fronturi: -1 cu deschidere de 14 m Utilitati: -Apa de la retea -Curent ...
Becicherecu Mic, Timis
azi 21:32
Oportunitate pentru cei care caută un spațiu accesibil în oraș, potrivit pentru un proiect compact sau investiție. Terenul are suprafața de 133 mp și este situat în curte comună, în partea din spate oferind mai multă liniște și intimitate față de stradă. Accesul se face pietonal prin gang (aprox. ...
133 m2
Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis
azi 21:32
Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...
1500 EUR/m2 | 100 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 21:26
Particular vând teren intravilan la Becicherecu Mic 15km de Timișoara. Teren 1000 mp vatra satului între case noi construite, curent electric, apă trasă, gard.
Becicherecu Mic, Timis
azi 21:18
Vând sau schimb cu apartament, casă înșiruită sau duplex + diferenta.Locație de Top la un minut ( la pas) de viitoarea școală și gradinită - casă individuala 256 m construiți , situata pe o stradă foarte lata, doar cu case individuale,asfaltata in spatele magazinului Ikea, pe strada Brasilia(între Praga ...
1793 EUR/m2 | 150 m2
Dumbravita, Timis
azi 21:16
Proprietar vand casa de locuit , plus doua Spatii Comerciale pe St =960 mp , Fs = 20ml , Locuri pentru mașini peste 20 , toate utilitățile, trifazic , contorizare separata pentru fiecare destinație, front stradal =20 ml , împrejurimi doar spatii comerciale , farmacii , Spitalul Județean, foarte aproape ...
1430 EUR/m2 | 300 m2
Timisoara, Timis
azi 21:15
Vand padure de fag ,salcam,carpen in suprafața de 2 Ha
20,000 m2
Jdioara, Timis
azi 21:14
Se oferă spre vînzare o proprietate nou-nouță, situată în cartierul nou din Șandra, pe str. Teiului - o zonă aflată în plină dezvoltare, la 35 Km de Timișoara și 30 Km de Sânnicolau Mare. Cu o suprafață măsurată totală de 120 mp și 92,19 mp utili, casa este amplasată pe un teren de 500 mp cu 2 fronturi ...
946 EUR/m2 | 92 m2
Sandra, Timis
azi 21:09
Vând punct de lucru cu construcții, trifazat și suprafață 8650 metri pătrați Facilități: împrejmuire gard placi din beton; hală 250 metri pătrați (bolțari beton); doua șoproane metalice; curent trifazat; posibilități exploatare apă minerală Județul Timiș, zona Lugoj
Lugoj, Timis
azi 21:06
Vând teren la intrare in LUGOJEL LA DRUMUL EUROPEAN 5500 mp
Lugojel, Timis
azi 21:01
Vând apartament 3 camere semidecomandat zona Dacia Timișoara, et.4 4 complet mobilat, centrală proprie, aer conditionat, combină frigorifică, mașină spălat, aragaz, balcon închis cu termopan, debara, gresie, faianță, parchet din lemn masiv, boxă la subsol trecută în CF. Mai multe detalii la tel.:
1680 EUR/m2 | 50 m2
Circumvalațiunii, Timisoara, Timis
azi 20:59
Vand 970m² de teren constructibil cu toate utilitatile existente pe teren (apa,canal, gaz) an zona Mehala pe strada Mircea cel Batran. Front stradal 10ml .Pret negociabil 165000€. Tel 0764703984
970 m2
Mehala, Timisoara, Timis
azi 20:56
Casa are 3 dormitoare, bucatarie, baie, hol, debara, camera tehnica. 2 centrale termice, pe gaz si lemne. multe anexe. Constructie 1970. Racordata la toate utilitățile. Casa se afla pe strada Mureș, in Giroc. Direct de la proprietar!
1708 EUR/m2 | 120 m2
Giroc, Timis
azi 20:54
Vând casa individuala parter+mansarda în Dumbrăvița suprafata utila 117mp teren 610mp apă, canalizare, gaz,drum asfaltat. Relatii la telefon
2556 EUR/m2 | 117 m2
Timisoara, Timis
azi 20:53
Teren situat in Ghiroda , zona destinata constructiilor de apartamente. Indicatori tehnici : 35 POT , 2 CUT. (extras PDF detaliat in galeria foto).
4,037 m2
Ghiroda, Timis
azi 20:49
Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...
1906 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 20:45
Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...
1943 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 20:44
Propietar , Vand 2100 mp.teren intravilan in localitatea Remete mare , ca si locatie in spate la Holver ( aprox15 km de Timisoara) pret 56000 euro neg.tel.
Remetea Mare, Timis
azi 20:44
Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 20:44
Casă de locuit sau de vacanță de vânzare direct de la proprietar,Cf,cu toate detaliile privitoare la suprafață, eficienta energetica clasa A+,2 terase acoperite și 2 terase exterioare pavate și cu gazon suprafață casa 180 mp, 2 suprafețe de teren total 1748 mp, toată proprietatea are gard, facilități, ...
407 EUR/m2 | 150 m2
Checea, Timis
azi 20:43
Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro
1850 EUR/m2 | 20 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 20:40
Proprietar ,vand o garsoniera mobilata ,curata cu toate facilitatile necesare unui stil de viață modern,aproape de toate punctele de interes,scoli,grădinițe,Lidl,Kaufland,mol,farmacii,foarte aproape și UVT centru,facturi de întreținere mici,electrocasnice noi,convertor de căldură nou,boiler nou,canapea ...
2333 EUR/m2 | 15 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 20:39
Vând teren intravilan în satul Dragșina, Comuna Cheverușul Mare, Jud. Timiș, poziționat excelent la intrare în sat drum principal, front stradal 22 m , 1061 mp , la 27 euro mp. puțin negociabil. Detalii în privat. Tel Tel
1,061 m2
Dragsina, Timis
azi 20:34
Vatra veche a localitatii, 935 mp, front stradal de 19.5 m. Apa este in fata parcelei + fantana forata, gaz, canalizare, curent, acces de pe strada asfaltata, toate actele in regula, ocupabil imediat. Pe teren se afla o casa demolabila. Pretu, nu se negociaza, ramane cel afisat.
935 m2
Sanmihaiu Roman, Timis
azi 20:32