Promovat
Proprietar, vând urgent teren intravilan 600 mp, lângă DJ591, Sânmihaiu Român   preț negociabil!
10
9

Proprietar, vând urgent teren intravilan 600 mp, lângă DJ591, Sânmihaiu Român preț negociabil!

Vând urgent teren intravilan în suprafață de 600 mp, situat în Sânmihaiu Român, într-o zonă destinată construcțiilor de locuințe unifamiliale. Terenul este situat în apropierea DJ591, la aproximativ 50 60 m de șoseaua principală, cu acces facil. - Front la drumul de acces: 20 m - Teren drept - Categorie ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)
3
25

Teren cu plata în rate și utilități incluse (Proprietar)

Vând teren pentru casă front stradal 18 m suprafața 566 mp, cu posibilitate de plată în rate direct de la proprietar pe perioada maximă de 2 ani. Ofertă limitată pentru martie 2026: plată în rate cu avans minim 8000 EUR, rata 750 EUR lunar timp de 24 luni. Utilitățile incluse în preț curent electric, ...

566 m2

VEST, Sanmihaiu Roman, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casă de vânzare în Mosnița Nouă, cartier Europa.
10
4

Casă de vânzare în Mosnița Nouă, cartier Europa.

Casă de vânzare în Mosnița Nouă, str. Atena nr. 25, cartier Europa (cartier apropiat de Timișoara). Aproape de Kaufland (600,m), Centrul Medical Dr. Sandesc Medpoint (250,m), Lidl, Penny, Hornbach (1000,m), Castel (600,m) ...

1407 EUR/m2 | 177 m2

Mosnita Noua, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand  2 case la rosu CU POSIB PLATA RATE, INTABULATE 442 mp cu teren proprietate 624 mp in Ghiroda
10
19

Vand 2 case la rosu CU POSIB PLATA RATE, INTABULATE 442 mp cu teren proprietate 624 mp in Ghiroda

PF vand teren proprietate cu 2 imobile in Ghiroda str. Linistei nr.11. POSIBILITATE ACHIZITIONARE IN RATE DIRECT LA PROPRIETAR. MAI MULTE DETALII LA TELEFONUL PROPRIETARULUI . Terenul are suprafata de 624mp. Constructia 1 P+E in suprafata locuibila de 230 mp este compusa din parter: spatiu tehnic, ...

558 EUR/m2 | 430 m2

Ghiroda, Timis

OCAZIE! - Teren Șag 985 mp, locație excelentă, front stradal 23 ml
6
8

Proprietar, vând teren intravilan în localitatea Șag, în suprafață de 985 mp. Frontul stradal este 23 ml. Ideal pentru casă individuală duplex sau hală. Dispune de toate utilitățile(curent electric, gaz, iluminat stradal, apă, canalizare) la baza terenului. Stradă complet asfaltată. O locație excelentă, ...

985 m2

Sag, Timis

Parcela casa, 740 mp, Sag Manastire, FS 18 m.
9
16

Parcela casa, 740 mp, Sag Manastire, FS 18 m.

Proprietar, vand parcela teren pentru casa in localitatea Sag, zona Manastirii, 740 mp, front stradal 18 m, cu utilitati platite (gaz si curent). Reteaua de gaz este macata cu rosu in imaginea nr. 2, iar stalpii de curent sunt in fata parcelei. Identificare: CC100 1 2 7. Intrarea se face de pe Strada ...

740 m2

Sag, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
2

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Am de vanzare casa renovata,  cu teren 1797 mp, Carpinis, Iecea Mică, proprietar
7
10

Am de vanzare casa renovata, cu teren 1797 mp, Carpinis, Iecea Mică, proprietar

Proprietar vand casa din caramida cu teren 1797 mp si anexe in CF. Casa este renovata, are termoizolatie si acoperisul schimbat, dispune de curent electric, apa rețea și foraj pentru gradina, canalizare, boiler electric și incălzire lemne. Este compartimentata astfel: 3 camere, baie, bucatarie, depozitare ...

358 EUR/m2 | 220 m2

Iecea Mica, Timis

Proprietar vad teren covaci 20000mp
1
17

Proprietar vad teren covaci 20000mp

Proprietar vând teren arabil extravilan 20000mp cu front stradal 51m tarla nr. 983, 500m pana la drum asfaltat aproape de viitoarea centura, localitate Covaci telefon euro mp negociabil

20,000 m2

Covaci, Timis

Teren in Recas
2
5

Teren in Recas

Terenul se afla la iesirea din Recas, la intersectia cu Petrovaselo si Herneacova 4500 mp vis a vis de fosta ferma 2000 aproape de asfalt aprox. 30 m mai Multe detalii la tel pret 5 euro mp

4,500 m2

Periferie, Recas, Timis

Teren de vanzare in Recas
3

Teren de vanzare in Recas

Vând teren intravilan în Recaș, suprafață 1283 mp, cu front stradal de 23 ml situat într-o zonă centrala . Terenul beneficiază de toate utilitățile la poartă:asfalt, apă, curent, gaz și canalizare. Ideal pentru construcție casă sau investiție. Pentru mai multe detalii și vizionare, sunați la:

1,283 m2

Recas, Timis

Proprietar Vand casa Dumbravita
10

Proprietar Vand casa Dumbravita

Vând casă ÎNȘIRUITĂ pe strada Liliacului 3 camere(o cameră cu baie proprie) 3 băi, bucătărie open space,teren 250 mp, utili 117mp cu canalizare, toate utilitățile se vinde complet mobilată și utilată.Pret 245.000 Usor negociabil!

2094 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timis

Casa foarte spatioasa | Semicentral - zona strand | Direct de la proprietar
10

COMISION 0% - DIRECT DE LA PROPRIETAR Casă spațioasă 6 camere în centrul Lugoj teren 471 mp, garaj, pivniță DE VÂNZARE o casă individuală cu 6 camere, amplasată în zona Centrală Lugoj, pe un teren generos de 471 mp, cu o suprafață utilă de 250 mp. Imobilul a fost construit în 1977, din cărămidă, ...

1140 EUR/m2 | 250 m2

Central, Lugoj, Timis

Apartament  cu 2 camere de vânzare
6
4

Apartament cu 2 camere de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandat format din: 2 camere,baie,bucătărie si balcon! Apartamentul se află la etajul 5(mansardă din BCA),blocul este izolat , zona liniștită si curată! Încălzirea se realizează cu centrala proprie pe gaz, facturi mici la întreținere. Suprafața 40 m2 Mijloace de transport ...

1525 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar, vand duplex in Urseni
10
10

Proprietar, vand duplex in Urseni

Proprietar, vand jumatate de duplex in loc. Urseni (com. Mosnita Noua), pe strada Cebza (8 minute de Timisoara - sens giratoriu Calea Buziasului). Imobilul se prezinta astfel: Imobil P+E, Sutila=120mp, Sdesf=160mp, in urmatoarea configuratie: Parter hol acces, bucatarie, living, birou, terasa generoasa ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Urseni, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1545) Giroc (199) Lugoj (176) Dumbravita (157) Mosnita Noua (146) Sacalaz (103) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (65) Ghiroda (55) Sanandrei (51) Sanmihaiu Roman (46) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (39) Chisoda (37) Buzias (35) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Recas (27) Jebel (26) Parta (26) Jimbolia (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Costeiu (9) Balint (8) Bazos (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Topolovatu Mare (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Liebling (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Teremia Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Bazosu Nou (5) Belint (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Banloc (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Ciresu (1) Clopodia (1) Colonia Fabricii (1)