Promovat
Bloc Nou. Decomandat. Etaj 1.Calea Timisorii . Asfalt. Transport in comun.
10

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, posibilitate de a face bucataria separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 52 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ...

1865 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Proprietate  privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie
7

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investitie

Se oferă spre vânzare o proprietate versatilă, amplasată excelent pe Bulevardul Cetății, într-o zonă urbană activă și foarte bine conectată, cu acces rapid către punctele de interes ale orașului. Datorită poziționării strategice și a configurației, imobilul este ideal atât pentru locuință, cât și pentru ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Zona Selgros - 127.000 euro - Parcare Inclusa in Pret
11
4

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Selgros. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp, se afla la etajul 1 si dispune de 2 balcoane. Beneficiaza de centrala termica Bosch, incalzire in pardoseala, clima Daikin, usi Coco & Tinolli, etc. Compartimentare: -hol de ...

2540 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex superb cu 4 camere I Giroc
14
2

Duplex superb cu 4 camere I Giroc

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex situat în Giroc Duplexul are suprafața utilă: 119,8 mp și un teren în proprietate: cotă 252/504 Compartimentare: Parter: - Hol acces - Baie - Cameră tehnică / spațiu depozitare - Living open-space cu bucătărie - Ieșire pe terasă Etaj: - ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera in zona Timocului
5
11

Apartament 1 camera in zona Timocului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Timocului,la etajul 1,suprafata de 38 mp,se vinde utilat si mobilat recent.

Timocului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, tip penthouse, zona Badea Cartan
8
1

Apartament cu 3 camere, tip penthouse, zona Badea Cartan

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Badea Cartan, aflat la etajul 7 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 2020, structura beton, ...

4244 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
122

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria
11
3

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4 4 cu pod înalt, situat in proximitatea Parcului Doja, su 57 mp, centrala proprie pe gaz, hol intrare spațios, bucătărie, baie cu cabina de dus masaj, debara; cu boxa la demisol, pod înalt, acoperiș cu țigle, și curte in jurul blocului, ...

2175 EUR/m2 | 57 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Buziasului
3
72

De inchiriat garsoniera zona Buziasului

Vand garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7169) Giroc (1607) Mosnita Noua (967) Dumbravita (845) Sacalaz (385) Sanandrei (259) Mosnita Veche (253) Giarmata (161) Lugoj (161) Ghiroda (158) Chisoda (149) Urseni (131) Sag (125) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (78) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)