Teren Giroc-pozitie excelenta
3

Teren Giroc-pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Giroc-Unitatea Militara, cu suprafata de 675 mp si front stradal de 18 ml, intr-o zona in plina dezvoltare. Utilitati: curent, gaz, apa,canaliazare, iluminat stradal. Pretabil casa individuala sau duplex. Pret: 140.000 EURO+TVA /mp+comisionul agentiei. Pentru ...

675 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern, 2 camere, 57.5 mp utili, etaj 6 - Zona Aradului
10

ID: P2682 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 57.5 mp utili, situat la etajul 6 al unui imobil din anul 2020 dintr-un cartier rezidential. Blocul dispune de 2 lifturi. Apartamentul este amenajat cu bun gust, mobilat si utilat in stil modern, oferind un ambient placut. ...

2522 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 din 2, cu pod, zona Aeroport, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 2 etaje și pod, construit din cărămidă, în anul 1960, în cartierul Aeroport. Apartamentul, cu o suprafaţă utilă de 45 mp, se vinde mobilat și utilat complet, așa ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi
5

Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi

District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren cu suprafata de 650mp, in Dudestii Noi. Tot PUZ-ul se desfasoara pe o suprafata de 48,730 m. Front Stradal 17 ML. Posibilitate de cumparare pe parcele Pretul este de 41,14 EURO mp TVA inclus. Oferim consultanta si solutii financiare ...

650 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Calea Medveș Comision 0%
15

Duplex Calea Medveș Comision 0%

4 camere | 92 mp utili | 250 mp teren | 133.000 + TVA | COMISION 0% O locuință modernă, bine compartimentată, situată într-o zonă aflată în plină dezvoltare, perfectă pentru familiile care își doresc liniște, confort și acces rapid către principalele puncte ale orașului. Compartimentare Parter Hol ...

1446 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Parcele Manastire SAG - PUZ   Utilitati !!
10
4

Parcele Manastire SAG - PUZ Utilitati !!

Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare 4 parcele de teren situate in drumul spre Manastirea SAG - asfalt , cu urmatoarele suprafete : - parcela 1 : 660 mp - parcela 2 : 661 mp - parcela 3 : 660 mp - front stradal intre 17 si 23 ml parcela - parcele 4 : 1852 mp - destinatie Servicii si dotari ...

660 m2

Sag, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Modern
5
8

Apartament o camera zona Modern

Oferim spre vanzare 1 camera decomandat, 33 mp, zona Modern - Lugojului, recent renovat,mobilat. Geamuri termopan, centrala proprie, etaj 2 4.

Modern, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor
1
11

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor

De vanzare, teren intravilan, su 610 mp, fs de 17.578 ml, adancimea de 34.675 ml, toate utilitatiile, Mosnita Noua-Drmul Boilor. Pret: 100 euro mp Tel: 0736170308

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex 5 camere, 120 mp, Toate utilitatile - Dumbravita
11
1

Duplex 5 camere, 120 mp, Toate utilitatile - Dumbravita

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situat in Dumbravita intr-o zona linistita, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2024, structura ...

2250 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7089) Giroc (1582) Mosnita Noua (954) Dumbravita (831) Sacalaz (380) Sanandrei (259) Mosnita Veche (250) Lugoj (161) Giarmata (158) Ghiroda (157) Chisoda (145) Urseni (131) Sag (123) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (78) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (21) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)