Promovat
AV678 Parcela teren intravilan,572mp, toate utilitatile, Mosnita Noua-zona Valery
3
3

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 572 mp si front stradal de 16 ml, in Mosnita Noua, zona Valery Events. Utilitati: - apa, curent, gaz, (in apropiere), iluminat stradal, fosa septica. Alte detalii: - terenul se afla intre case; - drumuri pietruite; - situat la o distanta ...

572 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Oferta - Comision 0% Parcela teren de 500 mp cu utilitati
5
17

Oferta - Comision 0% Parcela teren de 500 mp cu utilitati

Evand Homes ofera spre vanzare o parcela de teren intravilan pretabil constructii in Albina avand o suprafata de 500 m, cu front de 21,7 ml la strada intr-o zona in dezvoltare. Regim de inaltime permis: Parter + 1 Etaj. Terenul va beneficia de urmatoarele utilitati: curent, gaz, apa. Acces auto facil ...

500 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
 Comision 0% Duplex Mosnita 4 camere -110 mp- zona Kaufland
16
3

Comision 0% Duplex Mosnita 4 camere -110 mp- zona Kaufland

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 3 bai, situat in localitatea Mosnita Noua, in zona magazinului Kaufland. Proprietatea are o suprafata utila de 110 mp si un teren de 300 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton si caramida. Duplexul este construit cu materiale premium, ...

1682 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.
8
2

Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.

Vand apartament cu 2 camere - zona Girocului pozitie buna, strada asfaltata, complet mobilat si utilat, in bloc nou - 2021, 45 mp., un loc de parcare inclus. Pret 69.900 Eur. Tel. 0750182615.

1705 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
1

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
1

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intre case Bazos !!!
2
13

Teren intre case Bazos !!!

Vand 1100mp teren intravilan , in Bazos , intre case , strada Preot Virgil Cardas , 26500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Bazos, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
2

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc
3
4

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decoamndat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 26 mp, fiind utilat si mobilat complet! Se accepta credit sau surse proprii

1808 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
6
5

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etajul 3 din 4 al unui bloc ce beneficiazade acoperis din tigla, situat in zona Bucovina. Apartamentul se afla la cateva minute distanta fata market, parc, scoala si statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului

Elisabetin, Timisoara, Timis

vand teren intravilan 5

vand teren intravilan

vând parcelă în suprafață de 580 mp cu 80 euro mp în comuna Giroc str.Deva.tef

580 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan Giarmata Mare
2
4

Teren intravilan Giarmata Mare

Se vinde teren intravilan 1331mp,exista si o casă pe teren,front stradal 19 m ,str Traian Vuia ,canalizare,stradă asfaltată, apa,gaz,curent. Prețul solicitat de proprietar este de 65 Euro mp.Tel 0745126783.

Giarmata, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
6

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (9293) Giroc (1930) Mosnita Noua (1405) Dumbravita (1133) Sacalaz (497) Mosnita Veche (361) Lugoj (337) Sanandrei (309) Giarmata (237) Sag (237) Ghiroda (223) Chisoda (190) Urseni (182) Bucovat (Remetea Mare) (141) Giarmata-Vii (133) Sanmihaiu Roman (121) Remetea Mare (120) Utvin (92) Covaci (64) Becicherecu Mic (63) Sannicolau Mare (61) Recas (55) Parta (52) Buzias (51) Pischia (45) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Ianova (33) Fardea (32) Jebel (32) Albina (27) Deta (26) Sacosu Turcesc (26) Beregsau Mare (22) Ortisoara (22) Cenad (21) Dragsina (21) Faget (21) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Sanmihaiu German (17) Seceani (16) Cebza (15) Murani (15) Padureni (Jebel) (15) Satchinez (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Varias (14) Biled (13) Rudicica (13) Alios (12) Bazosu Nou (12) Cheveresu Mare (12) Carani (11) Ciacova (11) Costeiu (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Liebling (11) Periam (11) Bazos (10) Belint (10) Chizatau (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Carpinis (9) Cenei (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Balint (8) Ghilad (8) Nadrag (8) Sacosu Mare (8) Sandra (8) Teremia Mare (8) Bobda (7) Cornesti (7) Denta (7) Gavojdia (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Pesac (6) Sipet (6) Tipari (6) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Banloc (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Bulgarus (4) Buzad (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Manastiur (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Otvesti (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Birda (3) Bogda (3) Brestovat (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Margina (3) Masloc (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Petroasa Mare (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Nerau (2) Olosag (2) Pustinis (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Temeresti (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)