Promovat
COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz
3
4

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz

Comision 0% Teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, 30.000 mp, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 115 ml la strada. Utilitati: in zona la circa ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Construim apartamente cu 2 si 3 camere in Com Giroc jud Timis
9
3

Apartamente noi cu 2 și 3 camere în Giroc Str. Platanilor, jud. Timiș Construim un ansamblu rezidențial modern în comuna Giroc, pe strada Platanilor, format din apartamente cu 2 și 3 camere, având suprafețe utile între 53 și 81 mp. Proiectul este conceput pentru a oferi confort, eficiență și flexibilitate ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Soarelui
7

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai situat in zona Soarelui . Apartamentul are o suprafata generoasa de 86 mp si este compartimentat astfel : -Hol de acces -Bucatarie separata -Dormitor cu balcon -Baia principala -2 Dormitoare -Living - Baie de servici Pe ...

1628 EUR/m2 | 86 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand teren și casa la rosu Ghiroda
11
1

Vand teren și casa la rosu Ghiroda

Vand în Ghiroda , un proiect superb, compus dintr-o casa la rosu, garaj, piscina și teren 1050mp. Front stradal de 19.35m. Ma opresc cu descrierea, pentru că trebuie să o vedeți! Preț 320.000 euro. Telefon 0733056373

1280 EUR/m2 | 250 m2

Ghiroda, Timis

Vând teren extravilan
2
19

Vând teren extravilan

Vand mai multe parcele de teren situate in zone diferite din extravilanul orasului Faget, jud. Timis. Pret 1 euro mp. Tel.

Faget, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Comision zero vând casa nouă la Biled
20
1

Comision zero vând casa nouă la Biled

Comision zero, vând casa noua, din cărămidă, la Biled, cu 6 camere, 2 bai, bucătărie, bucătărie de vară cu beci, foișor, cu suprafața utilă de 200 mp, pe un teren de 1471m, front stradal de 18m. Bonus un apartament cu o camera, decomandat, cu bucătărie și baie, cu întrare separata din curte. Prețul este ...

725 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Vand Cu Centrala+Clima,Aradului-Piata Verde,Parter Înalt cu Balcon,35 mp,Neg
9
17

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand teren cu hala în Recas
8
7

Vand teren cu hala în Recas

DE VANZARE SAU INCHIRIAT HALA 2000MP CONSTRUITI PE TEREN 5000MP BUNA PENTRU DEPOZITARE SAU RECONVERSIE. FERMA . C.F. CURAT FARA Sarcini. PREȚUL ESTE DE 120000 EURO , sau variante. TELEFON 0733056373

60 EUR/m2 | 2,000 m2

Recas, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
9

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Aradului, Piata Verde,Confort 1 Decomandat,Cu Centrala,Clima,Balcon,Parter Înalt
9
6

2043 EUR/m2 | 35 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
5

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

Vând casa în Ianova
13
11

Vând casa în Ianova

Vând casă în Ianova pe parter 92 m utili cu trei camere baie bucătărie și dressing Casa se vinde cu mobile de bucătărie și pat de dormitor și teren 500 m. Preț 145000 euro negociabil. Telefon 0733056373

1576 EUR/m2 | 92 m2

Ianova, Timis

Proprietar vând casa în Sacalaz
17
9

Proprietar vând casa în Sacalaz

Proprietar vând casa smart în Săcălaz. La etaj sunt 3 dormitoare dintre care unul cu baie și dresing, 2 bai și 3 Balcoane. La parter se afla bucătăria cu Living, birou, baie, camera tehnica și terasa mare. Casă are cos de fum pentru montarea șemineului dacă se dorește și sistem de climatizare în toată ...

1618 EUR/m2 | 170 m2

Sacalaz, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8696) Giroc (1802) Mosnita Noua (1115) Dumbravita (1000) Sacalaz (486) Lugoj (337) Mosnita Veche (316) Sanandrei (308) Giarmata (228) Sag (215) Ghiroda (212) Chisoda (186) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (139) Giarmata-Vii (131) Remetea Mare (120) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (81) Becicherecu Mic (66) Covaci (65) Sannicolau Mare (62) Recas (53) Buzias (51) Parta (51) Pischia (43) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (38) Jimbolia (35) Ianova (34) Jebel (33) Fardea (32) Sacosu Turcesc (27) Deta (26) Faget (22) Ortisoara (22) Beregsau Mare (21) Cenad (21) Dragsina (20) Albina (19) Cerneteaz (18) Herneacova (18) Padureni (18) Padureni (Jebel) (16) Satchinez (16) Cebza (15) Murani (15) Sanmihaiu German (15) Seceani (15) Varias (15) Calacea (14) Checea (14) Hitias (14) Bazosu Nou (13) Biled (13) Costeiu (13) Alios (12) Cheveresu Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Ciacova (11) Dinias (11) Iecea Mare (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Comlosu Mare (10) Gottlob (10) Izvin (10) Rudicica (10) Balint (9) Carpinis (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Silagiu (9) Teremia Mare (9) Tomnatic (9) Tormac (9) Voiteg (9) Cornesti (8) Denta (8) Nadrag (8) Sandra (8) Bobda (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Pesac (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Sipet (6) Tipari (6) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Giulvaz (5) Iecea Mica (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Boldur (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Sustra (4) Valcani (4) Zolt (4) Beba Veche (3) Bencecu de Jos (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Uivar (3) Bara (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2)