Promovat
Casa individuala de vanzare Bogdanestilor Timisoara
18

Casa individuala de vanzare Bogdanestilor Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare casa individuala P+1 , situata in zona Bogdanestilor, Timisoara. Casa beneficiaza de o compartimentare excelenta oferind suficient spatiu si intimitate pentru o familie numeroasa! Casa beneficiaza si de curte proprie. Suprafata utila este de 200 mp si este compartimentata ...

1350 EUR/m2 | 200 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere,semdecomandat,75.4 mp utili - Aradului
10

Penthouse 3 camere,semdecomandat,75.4 mp utili - Aradului

ID Intern: P672 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament tip penthouse cu 3 camere, semidecomandat situat la etajul 5/5 cu vedere la Iulius Mall, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona ...

3170 EUR/m2 | 75 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa insiruita cu 3 camere pe Calea Urseni
20
1

Casa insiruita cu 3 camere pe Calea Urseni

De vanzare casa insiruita situata pe Calea Urseni cu toate utilitatile. Detalii proprietate: •⁠ ⁠Suprafață utilă: 88 mp •⁠ ⁠Suprafață teren: 130 mp •⁠ ⁠Terasă: 15 mp •⁠ ⁠Nivel: P+1+Pod •⁠ ⁠Număr camere: 3 •⁠ ⁠Băi: 2 Compartimentare: •⁠ ⁠Parter: living spațios cu ieșire pe terasă, spațiu pentru ...

1818 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera mobilata si renovata in zona Soarelui
6

Garsoniera mobilata si renovata in zona Soarelui

Heigl Estate va propune in exclusivitate spre vanzare garsonieră– ideală pentru investiție sau locuit! Vă propunem spre vânzare o garsonieră, situată la etajul 4 din 4, într-un bloc cu acoperis si aflat în proces de anvelopare. Detalii: Suprafață utilă: 22 mp Compartimentare: decomandată Renovată Dotări: ...

2250 EUR/m2 | 22 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare
20

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare

Vând apartament cu 2 camere la curte comuna ,zona Badea Cartan ,amenajat cu centrala ,2 intrări ,boxa mare in acte ,la parter înalt ,vedere în curte ,50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,detalii la telefon ,preț ,89000euro.Tel.0742143679.

1780 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare
6

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare

Vând spatiu comercial 20mp utili ,zona Gara de Nord ,amenajat , grup sanitar , intrare din trotuar vad bun zona circulata ,liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau afacere birou sediu firma , preț.39900euro.Tel.0742143679.

1995 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin
9
2

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, stil vagon, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul P intr-o casa cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră confort 2 la etajul 3 cu balcon 23mp ,amenajată ,parțial mobilată,zona Badea Cârțan ,gaz ,geam la bucătărie ,hol ,baie și camera mare cu balcon ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț ,49000euro.Tel.0742143679.

1633 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Teren intravilan Timișoara -Freidorf de vânzare
4
8

Teren intravilan Timișoara -Freidorf de vânzare

Vă propun spre vânzare ,teren intravilan în timisoara zona Freidorf langa centură și podul de la fabrica de zahăr ,suprafața 229mp - drum de acces de pământ ,ideal investiție sau diverse activități- ,depozitare,Preț,17900-Euro.Tel.0742143679.

229 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Timișoara-Freidorf de vânzare
8

Teren Intravilan Timișoara-Freidorf de vânzare

Vă propun spre vânzare ,teren intravilan in Timișoara zona Freidorf langa fabrica de zahăr și centură ,suprafața 8500 mp front 50 m ,utilități lângă teren ,ideal investiție sau diverse activități ,Preț,599000euro.Tel.0742143679.

8,500 m2

Timisoara, Timis

Casa Dumbrăvița vatra veche de vânzare
20

Casa Dumbrăvița vatra veche de vânzare

Vând casă de cărămidă în Dumbrăvița aproape de centru și primărie ,cu 3 camere ,2 bucătării ,baie ,centrala gaz ,amenajată parțial ,acces auto front 15 m ,teren 900 mp ,anexe în curte ,libera ocupabilă imediat ,Preț ,240000euro.Tel.0742143679.

2400 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 824 mp | FS 20 m | Mosnita Noua
2
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 824 mp, situat pe Strada Orțișoara, în zona Drumul Boilor, în Moșnița Nouă, una dintre cele mai dinamice și căutate zone rezidențiale din proximitatea Timișoara. Localizare – ce este în zonă Proprietatea se află ...

824 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 760 mp | Zona Giroc
2

COMISION 0 | Teren intravilan | 760 mp | Zona Giroc

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan generos, cu toate utilitățile în jur, situat în Giroc, o zonă rezidențială și în plină dezvoltare, potrivită pentru construcția de locuințe individuale sau proiecte rezidențiale. LOCALIZARE – Strada Clopoteilor, Giroc Terenul ...

760 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa Individuala pe Parter cu 3 dormitoare, 0% Comision prin Poremo Imobiliare
15
2

Casa individuala de vanzare cu proiect in faza de proiectare autorizare. Parter cu 3 dormitore, 2 bai, living, bucatarie, cămară la bucatarie Casa in faza de proiectare , pozele sunt de la casa identica vanduta. Predare la cheie 2026 cu toate finisajele la alegerea clientului. Suprafata utila 106 ...

1689 EUR/m2 | 106 m2

Albina, Timis

Teren Intravilan Dumbrăvița de vânzare 1

Teren Intravilan Dumbrăvița de vânzare

Vând teren intravilan 700 mp front 18 m toate utilitățile în Dumbrăvița ,lângă bulevardul Ion Creangă ,zona nouă in plină dezvoltare ideal investiție sau construcție casă individuală,Preț ,120000euro.Tel 0742143679.

700 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 2 - zona Bucovat
13

Apartament cu 3 camere la etajul 2 - zona Bucovat

Apartament cu 3 camere de vanzare in localitatea Bucovat. FOXFORT propune spre vanzare apartament, cu un regim de inaltime Parter + 2 etaje, situat in Bucovat, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 65 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie caramida. Imobilul ...

1351 EUR/m2 | 65 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |
16
1

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |

Vă propun spre vânzare un duplex modern cu 4 camere, situat în Săcălaz, în zona centrală a comunei, la doar câteva minute de Timișoara. Proprietatea este construită în 2025, are clasa energetică A și reprezintă o alegere excelentă pentru familiile care își doresc confort, acces rapid la facilități și ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Casa tip Duplex - Giroc - mobilata si utilata - 190.000 Euro
19
5

Locuinta se afla intr-o zona linistita si sigura, ideala pentru familii, cu acces pietruit pana in fata casei. Este aproape de gradinita si scoala, avand acces facil catre Timisoara si centura rutiera. Compartimentarea include la parter o bucatarie inchisa cu insula si mobilier la comanda, electrocasnice ...

1881 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Casă nouă 37 km de Timișoara Sud de vânzare
20

Casă nouă 37 km de Timișoara Sud de vânzare

Vând casă nouă 2014 de cărămidă,P+m în Tormac 37 km de Timișoara -sud ,teren total 1400mp ,front stradal 24 m ,acces auto ,centrala pe lemne ,camera tehnica ,magazie ,anexe, curte betonata ,amenajată, mobilată parțial ,living, bucătărie ieșire pe terasă și baie ,la etaj 2 dormitoare cu ieșire pe balcon ...

950 EUR/m2 | 100 m2

Tormac, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (8701) Giroc (1800) Mosnita Noua (1097) Dumbravita (1002) Sacalaz (489) Lugoj (334) Mosnita Veche (309) Sanandrei (305) Giarmata (225) Sag (218) Ghiroda (211) Chisoda (185) Urseni (156) Bucovat (Remetea Mare) (140) Giarmata-Vii (127) Remetea Mare (116) Sanmihaiu Roman (102) Utvin (78) Becicherecu Mic (66) Covaci (65) Sannicolau Mare (62) Recas (51) Buzias (49) Parta (48) Pischia (44) Dudestii Noi (39) Peciu Nou (37) Jimbolia (35) Ianova (33) Jebel (33) Fardea (32) Deta (27) Sacosu Turcesc (26) Cenad (22) Dragsina (21) Faget (21) Ortisoara (21) Albina (20) Beregsau Mare (20) Cerneteaz (19) Padureni (18) Satchinez (18) Herneacova (17) Cebza (16) Padureni (Jebel) (16) Varias (16) Checea (14) Hitias (14) Sanmihaiu German (14) Seceani (14) Alios (13) Biled (13) Costeiu (13) Murani (13) Bazosu Nou (12) Calacea (12) Cheveresu Mare (12) Ciacova (12) Iecea Mare (12) Liebling (12) Belint (11) Carani (11) Chizatau (11) Dinias (11) Periam (11) Bazos (10) Cenei (10) Gottlob (10) Izvin (10) Nadrag (10) Rudicica (10) Tomnatic (10) Carpinis (9) Comlosu Mare (9) Cornesti (9) Darova (9) Dudestii Vechi (9) Gataia (9) Pesac (9) Sanmartinu Sarbesc (9) Teremia Mare (9) Tormac (9) Balint (8) Denta (8) Gavojdia (8) Ghilad (8) Sandra (8) Silagiu (8) Voiteg (8) Bobda (7) Ictar Budinti (7) Sacosu Mare (7) Topolovatu Mare (7) Uliuc (7) Bencecu de Sus (6) Giulvaz (6) Iecea Mica (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Salciua Noua (6) Tipari (6) Babsa (5) Banloc (5) Beregsau Mic (5) Bethausen (5) Bodo (5) Boldur (5) Cerna (5) Crivobara (5) Gelu (5) Nadas (5) Nitchidorf (5) Otvesti (5) Petroman (5) Rudna (5) Sanpetru Mare (5) Secas (5) Sinersig (5) Sipet (5) Valcani (5) Visag (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Grabat (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Otelec (4) Petrovaselo (4) Sanmartinu Maghiar (4) Stiuca (4) Zolt (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Bogda (3) Brestovat (3) Bulgarus (3) Buzad (3) Comeat (3) Cruceni (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Honorici (3) Igris (3) Jena (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Moravita (3) Opatita (3) Paru (3) Radmanesti (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Uivar (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Brestea (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Dumbrava (2) Fadimac (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gladna Romana (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Ivanda (2) Jabar (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Nerau (2) Olosag (2) Petroasa Mare (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2)